Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én játszottam egy nagyobb kombiban, szerintem 2-es odds körül simán jó a Szolnok győzelem. Jobb a csapatuk, nincsenek sérültjeik, míg a Falco a rájátszásban elég gyenge volt, amikor láttam őket.
További infók:
http://www.kezdo5.hu/index.php/mffibeharangozok/3893-beharangozo-falco-szolnok-1
http://www.kezdo5.hu/index.php/mffikulonvelemeny/3894-itt-a-doent-tippek-a-kezd5-tl

Köszi szépen mindkettőtöknek! Én is tettem a Szolnokot! :)


Idézetet írta: Szurki Dátum június 07, 2012, 13:36:53
Elképesztő....

Ebben most mi az elképesztő? Huertas bedobta a ziccert :D

Remélem Cpt.Szikla nem fogadott a Real-ra. Én már tuti a notebookot is kivágtam volna az ablakon egy ilyen meccs lezárás után ;D

Holnap Eb selejtező a csajoknak, Fehéroroszország - Magyarország mi a véleményetek, szerintem veszíteni fogunk simán, egy 10-15 ponttal! De ha tutira megyünk akkor sima hazai az 1.27 körül fizet!



 ;D Nagyon jó heheh nb1- azért erősebb!:)

Durvák ezek a videók!  ;D

De ennél durvábbat én még nem láttam (2010-es Adria Liga döntője Zágrábban Cibona-Partizan):

Cibona-Partizan 74-75 Greatest basketball triler ever!Triple 3 pts in 8 sec.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum június 13, 2012, 10:37:03
Durvák ezek a videók!  ;D

De ennél durvábbat én még nem láttam (2010-es Adria Liga döntője Zágrábban Cibona-Partizan):

Cibona-Partizan 74-75 Greatest basketball triler ever!Triple 3 pts in 8 sec.
Ez a legjobb. :D Ezeknek a balkáni derbiknek semmihez sem fogható a hangulata, egyszer elmennék egy Partizan meccsre a Belgrad Arénába, 22 ezer őrjöngő állat közé. Csak meg ne tudják, hogy magyar vagyok....
Egyébként ne felejtsük, hogy a következő évben a Szolnok is engedélyt kapott az indulásra az Adria-ligában! :ok: :great:

Idézetet írta: gerry Dátum június 12, 2012, 21:19:18
Holnap Eb selejtező a csajoknak, Fehéroroszország - Magyarország mi a véleményetek, szerintem veszíteni fogunk simán, egy 10-15 ponttal! De ha tutira megyünk akkor sima hazai az 1.27 körül fizet!
Szerintem is kikapunk a csoport legjobb csapatánál. A fehéroroszok bombaformában játszanak az utóbbi 2 hétben, össze-vissza vertek mindenkit pedig azonos kategóriájú ellenfelekkel találkoztak. Persze nem kell az edzőmeccseknek hatalmas jelentőséget tulajdonítani. A papírforma azért magabiztos hazai sikert ígér. Az új szlovák edzővel, Svittekkel mi is jó formát mutattunk, nyertünk pl. Csehországban, és vertük az olimpiára készülő, több nagy nevet is felvonultató (de nyilván még formán kívüli) ausztrálokat, bár a tartalékos lettek és szlovákok ellen igen megszenvedtünk. A honosított Quigley egyből kulcsemberré vált. Úgy gondolom, hogy kevés pontos meccs lesz, mert mindkét válogatott jól védekezik, nagyon nagy verésre nem számítok. Ami döntő lehet, az az, hogy hazai oldalon minőségibb a keret, nagyszerű formát mutatnak, és a hazai pálya előnyeit fogják élvezni.

Mára szerintem a svédek és montenegróiak is jók lehetnek, meglátásom szerint svédeknek jobb csapatuk van, a montenegró meg már csak presztízsből is hozza. Bár én annyira nem vagyok otthon a témában, aki esetleg jobban ért ehhez, leírhatná a véleményét a mai találkozókról, nagy segítség lenne.


Idézetet írta: Őrült Király Dátum június 13, 2012, 12:39:25
Mára szerintem a svédek és montenegróiak is jók lehetnek, meglátásom szerint svédeknek jobb csapatuk van, a montenegró meg már csak presztízsből is hozza. Bár én annyira nem vagyok otthon a témában, aki esetleg jobban ért ehhez, leírhatná a véleményét a mai találkozókról, nagy segítség lenne.
Montenegro-Szerbia meccsel kapcsolatos gondolatokat a nyitóoldalon találsz. Pisti1987 írt rá egy elemzést.

A spanyol kosárlabda bajnokság döntője 3 nyert meccsig megy ugye (én úgy láttam az acb.com-on)?
Ugye most 2-1 a Madridnak, tehát, ha nyer bajnok. Csak, mert az Unibet 3.20-as oddsot ad arra, hogy a Real lesz a bajnok és 2,85-öt ad arra, hogy ma a Barcelona elhozza a győzelmet Madridból. Ez kicsit surebet nem? :D Ha ma nyer = bajnok lesz, ha kikap, akkor meg fogadtál a Barca győzelem hozza a pénzt a konyhára, + még az is jó lehet, hogy ha a Madrid megnyeri az 5. meccset Barcelonában.  :D :D :D