Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum június 13, 2012, 20:08:34
Fehéroroszország - Magyarország 51-47  (13-12, 20-16, 9-12, 9-7)

második félidőben volt kemény 37 pont  :D
Végig szoros volt, meg is nyertük volna, ha nem 0/10 (!!) a triplamutatónk. Utolsó 4 és fél percben nem dobtunk pontot.... :-\
Bár annyiból nem bántam, hogy jön egy kis pénz ezzel, ha a montenegrói csajok úgy így gondolják. Eddig nagyon úgy tűnik, hogy úgy gondolják (28-16 az 1. negyed). Ha tudtam volna, hogy MIlovanovic még perceket sem tud vállalni, akkor többet dobok rá, nagyon karcsú ez a szerb csapat a 2 klasszisa nélkül.
Egyébként a csoport 2. helyét szerintem megtudjuk szerezni ezzel a csapattal, az meg EB-t érhet.

Pontban 18.00-kor az Unibet visszaadta a tétet, törölte a fogadást. Mindegy meg kellett próbálni.  :)

ui: Sorry nem olvastam végig a hsz-eket és látom, hogy korábban már reagáltatok erre.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum június 13, 2012, 20:29:44
Végig szoros volt, meg is nyertük volna, ha nem 0/10 (!!) a triplamutatónk. Utolsó 4 és fél percben nem dobtunk pontot.... :-\
Bár annyiból nem bántam, hogy jön egy kis pénz ezzel, ha a montenegrói csajok úgy így gondolják. Eddig nagyon úgy tűnik, hogy úgy gondolják (28-16 az 1. negyed). Ha tudtam volna, hogy MIlovanovic még perceket sem tud vállalni, akkor többet dobok rá, nagyon karcsú ez a szerb csapat a 2 klasszisa nélkül.
Egyébként a csoport 2. helyét szerintem megtudjuk szerezni ezzel a csapattal, az meg EB-t érhet.

Jövőhéten Miskolcon a Portugálokat megverjük, ez biztos!!!!  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum június 13, 2012, 20:41:04
Jövőhéten Miskolcon a Portugálokat megverjük, ez biztos!!!!  :redchug:
Az edzőmeccs jellegű lesz. Előtte még kapnak egy nagy verést a fehéroroszoktól is hazai pályán. :)

#229 június 13, 2012, 23:32:09, oakland23
Idézetet írta: gerry Dátum június 13, 2012, 20:41:04
Jövőhéten Miskolcon a Portugálokat megverjük, ez biztos!!!!  :redchug:

100.000-el megbombázom azt az 1.01-et, ingyen négy kiló banán  :ok:

u.i.: Montenegró szép tipp volt Pisti, annyira jól nézett ki, hogy nem mertem behúzni  :bash:

Óriási tipp volt oakland a Real-Barca meccs. Nagyon jó szimatod van az ilyen "előre" lezsírozott meccsekhez. Még egyszer gratulálok hozzá, és még sok ilyet.  :beerchug:

 :o jól jött a push mert most 1.34 hogy a barca lesz a bajnok!:) Mellesleg gratt a tipphez Oak! De megjegyzem rengeteg ACB meccset láttam idén!.és következő szezont komolyabb tétekkel akartam tolni.De ezek után marad hobbi téttel!

Nyissak neki jövőre naplót érdekel valaki ez a liga?

Szerintem ez nem bunda volt, hanem egyszerűen a Barca most először játszott úgy, ahogy nagyjából tud. Durva volt, hogy a 3. negyedben zsinórban 10\8 dobásuk bement stb. De a lényeg, hogy, ha az 1. meccsen nincs Huertas extra 3-asa majdnem félpályáról, akkor már 3-0-ra nyert volna a Real, és most meg mehetnek 5. meccsre a Barcához, otthon meg nem fognak hibázni már szvsz.
Szotyori: én is örülök, hogy push lett a tipp végül (bár, ha 22.00-ig életben maradt volna, megraktam volna ugyanennyivel a Barcát :D). Másik meg van értelme ACB ligára fogadni jövőre, de vigyázni kell azokkal, a csapatokkal, akik kettős terhelésnek vannak kitéve (lásd. Bilbao első évük volt EL-ben, és ott is tovább mentek a 8 közé, de onnantól kezdve megszokták a kettős terhelést, elkezdték a ligában azt a játékot játszani, amit tudnak, vagy a másik példa a Valencia, akik az Eurocup playoffból merítettek erőt és, ha kicsit több szerencséjük van a Barcát 5. meccsre is kényszeríthették volna az elődöntőben), vagy, akiknél pénzügyi gondok vannak, de már 2 csapat megszűnt pl.
Illetve, ami az összes európai ligára vonatkozik, ahol nagy igazolást jelentenek be, ott a következő 1-2 meccsen jönni fog a bunda. Lásd idén Siena. :) De egy kis utánajárással simán lehet nyereséges az ACB liga (ugye bet365 adja a meccseket, meg a Sport Klub is).

Valaki nem tud egy használható linket,ahol meg is lehet nézni az eredményeket,a most zajló női centrobasket bajnoksághoz?
Amiket találtam azon nem voltak fent az eddigi meccsek eredményei.

Idézetet írta: Suugger Dátum június 14, 2012, 14:38:16
Valaki nem tud egy használható linket,ahol meg is lehet nézni az eredményeket,a most zajló női centrobasket bajnoksághoz?
Amiket találtam azon nem voltak fent az eddigi meccsek eredményei.
http://fibaamericas.com/en/default.asp?lang=en


A mai napi női eb selejtezőkre van valakinek valami erősebb tippje, én pl. a litvánokat hendivel is vállalom.

Idézetet írta: Őrült Király Dátum június 16, 2012, 14:58:16
A mai napi női eb selejtezőkre van valakinek valami erősebb tippje, én pl. a litvánokat hendivel is vállalom.

Én a Luxemburg-Letto. -32.5 és a Portugál-Fehérorosz -24.5  meccs hendijeit nézegettem azon agyalok hogy ezt a kettőt megtolom kombiba de én nem vagyok egy nagy kosárszaki így ha valameilyk kosárguru leírná ezekről a véleményét annak nagyon örülnék.

Ezt a litván hendit mennyire érzed erősnek?  Egy pár ezres mehet rá?

A litvánok a mezőny egyik legegységesebb csapata, ezért is bízok bennük. A beloruszokat én is toltam, 2/3 -mas kombiba a litván fehérorosz hendi és svédország kézi 3 ezerrel, max nyeremény 27 ezer lenne, remélem bejön. De csinálok szerintem még egy kombit a lettekkel is.

Kosár szakikat kérdezném, hogy a mai Barca-Real 5. mindent eldöntő meccsen meg lehet húzni egy vendég győzelmet? Képes a felszabadultabb Real az ősi rivális otthonában begyűjteni a bajnoki címet?