Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 17, 2012, 07:18:02
A fiúk "csak" 80-69-re verték Brazíliát. Az 1. negyed után még 10 ponttal vezettek Barbosaék, aztán a 30 pontig jutó James vezetésével rákapcsoltak az amcsik, és végül magabiztosan, de a vártnál jóval kisebb arányban nyertek.

A fiúknak kötelező volt egy picit izgalmas meccset játszani, nem akarták, hogy Obama elaludjon egy sima összecsapáson!  :)

Oké tudom hogy felkészülési meccs az amcsik lazábbra vették de szerintem ez a brazil csapat sok meglepetést fog okozni és egyre inkább hajlok arra hogy megfogadjam az olimpián érmet szereznek.

Sziasztok!

Friss NBA Summer League eredményeket hol találok, tud valaki segíteni?

:beerchug:




Ma lesz a Nagy-Britannia-USA női meccs, amire most 30,5-ös hendi van a Bet365-ön. Szerintem ennyiért bőven vállalható. A britek néhány napja 24 ponttal kaptak ki az ausztráloktól, bár a nagyon gyengén játszó franciákat meg nagy meglepetésre megverték. Az amcsik meg 2 nappal az 1. edzésük után 32 pontot vertek a brazilokra, akik azért lényegesen erősebbek a briteknél, ahol nincs is nemzetközi szinten klasszisnak számító játékos. A Team USA-ben csak ilyen van. A brazilok elleni meccsük óta már az amcsik is jobban összecsiszolódtak, negyedenként 8 pontot illene közé tenniük egy brit válogatott ellen.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 18, 2012, 12:28:52
Ma lesz a Nagy-Britannia-USA női meccs, amire most 30,5-ös hendi van a Bet365-ön. Szerintem ennyiért bőven vállalható. A britek néhány napja 24 ponttal kaptak ki az ausztráloktól, bár a nagyon gyengén játszó franciákat meg nagy meglepetésre megverték. Az amcsik meg 2 nappal az 1. edzésük után 32 pontot vertek a brazilokra, akik azért lényegesen erősebbek a briteknél, ahol nincs is nemzetközi szinten klasszisnak számító játékos. A Team USA-ben csak ilyen van. A brazilok elleni meccsük óta már az amcsik is jobban összecsiszolódtak, negyedenként 8 pontot illene közé tenniük egy brit válogatott ellen.
Végül "csak" 88-63 lett, de simán lett volna közte 40 is, ha az amcsik nem csak 3-4 percet nyomnak meg negyedenként. Érdekes, hogy a 7. percben még 21-10-re vezetett a brit csapat, itt átkapcsolt terminátor üzemmódba a Team USA, és 5 perc alatt kivágott egy 21-0-t, így a 12. percben már ők vezettek 10 ponttal. A női Michael Jordanen, azaz Diana Taurasin nagyon látszik még a több, mint 1 hónapos kihagyás, keveset is játszik egyelőre, és magához képest gyengén is, de bőven elég ha kb. 2 hét múlva lesz formában, akkor jönnek majd a komolyabb meccseik. A világ legjobb irányítójának tartott Sue Bird pedig a családjában bekövetkezett haláleset miatt hazautazott pár napra, így ő kihagyja a felkészülési meccseket.
Ma újra összecsap a 2 válogatott. Ami érdekes, hogy a ponthatárt 173 pontra lőtték be a irodák. Tegnap 160 valamennyi volt, de legalábbis viszonylag messze a mai határtól, ha jól emlékszem. Ezért nem is értem miért emeltek ekkorát, mikor tegnap is csak 151 pont volt. Szerintem elég nagy érték van ma az under 173,5-ben. 70 pontnál többet nem tudnak dobni a britek, az amcsik meg minden bizonnyal nem szakadnak szét, így 100 alatt maradnak. Erre lehet dobok is egy kis aprót.

#322 július 19, 2012, 17:10:22, Dacsi
Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 19, 2012, 16:44:35
Végül "csak" 88-63 lett, de simán lett volna közte 40 is, ha az amcsik nem csak 3-4 percet nyomnak meg negyedenként. Érdekes, hogy a 7. percben még 21-10-re vezetett a brit csapat, itt átkapcsolt terminátor üzemmódba a Team USA, és 5 perc alatt kivágott egy 21-0-t, így a 12. percben már ők vezettek 10 ponttal. A női Michael Jordanen, azaz Diana Taurasin nagyon látszik még a több, mint 1 hónapos kihagyás, keveset is játszik egyelőre, és magához képest gyengén is, de bőven elég ha kb. 2 hét múlva lesz formában, akkor jönnek majd a komolyabb meccseik. A világ legjobb irányítójának tartott Sue Bird pedig a családjában bekövetkezett haláleset miatt hazautazott pár napra, így ő kihagyja a felkészülési meccseket.
Ma újra összecsap a 2 válogatott. Ami érdekes, hogy a ponthatárt 173 pontra lőtték be a irodák. Tegnap 160 valamennyi volt, de legalábbis viszonylag messze a mai határtól, ha jól emlékszem. Ezért nem is értem miért emeltek ekkorát, mikor tegnap is csak 151 pont volt. Szerintem elég nagy érték van ma az under 173,5-ben. 70 pontnál többet nem tudnak dobni a britek, az amcsik meg minden bizonnyal nem szakadnak szét, így 100 alatt maradnak. Erre lehet dobok is egy kis aprót.

A mai az nem a férfi barátságos találkozó lesz?

Szerk.: Közben megnéztem a hivatalos oldalon, ott a mait férfi összecsapásra írják! A lányok legközelebbi meccsének időpontja július 21. és Horvátországgal játszanak.
Viszont, ha eredetileg is a férfi összecsapásról írtál és félreértettelek, akkor bocsi!

#323 július 19, 2012, 17:24:56, Pisti1987
Idézetet írta: Dacsi Dátum július 19, 2012, 17:02:29
A mai az nem a férfi barátságos találkozó lesz?

Szerk.: Közben megnéztem a hivatalos oldalon, ott a mait férfi összecsapásra írják! A lányok legközelebbi meccsének időpontja július 21. és Horvátországgal játszanak.
Viszont, ha eredetileg is a férfi összecsapásról írtál és félreértettelek, akkor bocsi!
Húú tényleg, igazad van, ezért nem értettem én. ;D Szépen elnéztem, még jó, hogy fogadás előtt visszanéztem a fórumra. A férfiak már más tészta, akkor no bet.
Köszi, hogy szóltál, remélem senki nem rakta meg, vagy ha igen, akkor jönni fog az under 173,5. :)


Ha már így benéztem a nemeket, akkor itt egy stream a nemsokára kezdődő Nagy-Britannia-USA férfi meccshez:

http://www.thefirstrow.eu/watch/131272/1/watch-usa-vs-great-britain.html

 Dwight Howard Lakers?.... mi a 3 csapatos trade pontosan tudja valaki?

D.Howard + Kobe+ Nash egy csapatba nem semmi!:)

Great Britain   78 - 118   USA

odapörköltek!!!!  :)

Idézetet írta: Szotyori Dátum július 19, 2012, 20:23:45
Dwight Howard Lakers?.... mi a 3 csapatos trade pontosan tudja valaki?
Szotyori kérdésedre válaszolva: 3csapatos trade egyenlőre úgy áll hogy Cavs küldene picket plusz Varejeaot a Magichez,Cavs kapná Bynumot míg a Lakers Howardot plusz még lehet a magic elpasszolna egy két túlfizetett játékost a rebuild érdekében.
Másik kérdés? Durva lenne-e a Nash-Kobe-Howard trió? biztosan de a Bynum féle felállás mégdurvább...és ezt már jó pár szakértő leírta..Lehet pick and rollba jobb lenne a Lakers viszont ehhez hogy a center poszt is érvényesüjön kell Kobe egója..mármint hogy lejjebb menjen..márpedig ő nem olyan player.Ha vele megértetik hogy tesó figyelj bajnoki címet akarunk te pedig meccseként nem 25x dobsz kosárra hanem csak 10x és ezt Kobe felfogja és azt csinálja akkor bajnokok lesznek Howard nélkül is.Miért? Mert Bynum kevesebb labdát igényel mint Dwight plusz a kevés labdából is annyi pontot képes szállítani mint Howard és nincs körlötte akkora médiahype mint howard körül...Ha Howard odakerülne akkor megint két dudás lenne egy csárdában( Howard-Kobe).Mindkettő labdaigényes...ez nem tenne jót nekik.Aki ezzel a cserével jól járna az Cavs.Egyértelműen.Megkapnák a liga top3 centere közül az egyiket akivel Irving jól megértené egymást plusz lennének fiatalok és még Bynum is eléggé fiatal és meglenne a jövő csapata keleten.Magic pedig kezdhetné a rebuildet.

 :D és a lakers be nyeli a rossz szerződéseket? vagy cavs nyeli be?...(Hedo stb..:) meg igy mennyi pontot kap majd meccsenként a lakers 110-et?:D