Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szotyori Dátum július 19, 2012, 23:57:12
:D és a lakers be nyeli a rossz szerződéseket? vagy cavs nyeli be?...(Hedo stb..:) meg igy mennyi pontot kap majd meccsenként a lakers 110-et?:D
Cavs nyeli be a rossz szerződéseket meg állítólag egyet a lakers is át tud venni( mondjuk ezen én meglepődnék...)Szóval sztem Hedo,Richardson mennénrk a Cavsba.Hát padra jött Jamison,O'neal meg majd Hill, ottlesz akkor Barnes és Blake.Ha jönne Howard az tény hogy ő nagyot lendítene a védekezésen és vele szilárdabbak lennének.Viszont ami ellenük szólt majd az az idő és hogy Kobe és Nash is már bőven 30felett vannak és Gasol sem fiatalodik.Nem vagyok lakers fan sőt de Gasolt én megtartanám mert Bynum Gasol duó jobban megértené egymást plusz Gasol jobban illenne játékban Nashhez mint Scola(volt róla szó h ő is ide szerződik de ezek a pletykák már elmúltak).Szerintem védekezésben Kobe-Nash duó nem túl acélos ezért mettának sokat kell majd besegíteni plusz gasol is egy primadonna szóval ott lennének gondok na meg h egyikük se fiatal és hogy mennyit vesz ki belőlük egy 82meccses alapszakasz.Szerintem hiába erős a Lakers a másik los angelesi csapatot most jobbnak érzem és okosabban építkezőbbnek.

Tegnap született egy két fontos döntés nba tulajok és vezetők között:
- minden flagrant hiba után azonnal visszanézik az esetet a bírók és csak azután minősítik (1-esnek vagy 2-esnek), hogy megnézték volna a videót
- a rendes játékidő és a hosszabbítás utolsó két percében minden goaltendinget és palánk alatti félkörhöz köthető fújást kérdés nélkül visszanéznek a játékvezetők

Idén ez már megváltoztatott volna egy két meccs végkimenetelét..

Ez jó, és a flopparádé ellen nem találtak ki valamit?

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 20, 2012, 11:39:14
Ez jó, és a flopparádé ellen nem találtak ki valamit?
De.Állítólag arról szeptemberben születik döntés de azt is szigorúbban fogják nézni.

21.30 Sport 1: USA-Argentína férfi mérkőzés élő közvetítése Spanyolországból. :ok:

Pénteken a házigazda spanyolokkal már megmérkőztek az argentínok, akkor 105-85 arányban győztek a spanyolok. Most valószínűleg ennél is nagyobb verést kapnak Ginobiliék.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 22, 2012, 19:32:41
21.30 Sport 1: USA-Argentína férfi mérkőzés élő közvetítése Spanyolországból. :ok:

Pénteken a házigazda spanyolokkal már megmérkőztek az argentínok, akkor 105-85 arányban győztek a spanyolok. Most valószínűleg ennél is nagyobb verést kapnak Ginobiliék.

14-1 el kezdenek az amerikaiak, eltelt 2 perc  :D 4ből 4 tripla, Durant 9 pont  :D

Idézetet írta: gerry Dátum július 22, 2012, 21:40:29
14-1 el kezdenek az amerikaiak, eltelt 2 perc  :D 4ből 4 tripla, Durant 9 pont  :D
Ez már haladás az argentínoktól, a spanyolok ellen 33-13 volt az 1. negyed Gasolék javára...:D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 22, 2012, 21:47:38
Ez már haladás az argentínoktól, a spanyolok ellen 33-13 volt az 1. negyed Gasolék javára...:D
Na félidőben már csak 7 van közte.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 22, 2012, 22:24:47
Na félidőben már csak 7 van közte.

Nem veszik ők ezt komolyan, ha kell megrázzák magukat, és közétesznek 15 öt! Szerintem simán 30 lenne közte, ha mondjuk meg lenne nekik mondva, hogy annyival min győzni kell!

Idézetet írta: gerry Dátum július 22, 2012, 22:53:55
Nem veszik ők ezt komolyan, ha kell megrázzák magukat, és közétesznek 15 öt! Szerintem simán 30 lenne közte, ha mondjuk meg lenne nekik mondva, hogy annyival min győzni kell!
Persze, így viszont nem köt le a meccs. 3 perc alatt eldőlt, azóta csak játszadoznak egymással.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 22, 2012, 23:02:41
Persze, így viszont nem köt le a meccs. 3 perc alatt eldőlt, azóta csak játszadoznak egymással.

Jah, nincs izgalom, az előbb is már mentek 20-al, aztán meg Delfinoból sztárt csinálnak, és visszajönnek 11 re, még az utolsó 10 perc és alvás!

Majd a Spanyolok ellen komolyabban veszik

USA-ARG 86-80 de az Olimpián a csoportban sima 14 körüli hc vel lehet tenni a dream teamet!!! ez bohóckodás volt nem kosár

Idézetet írta: gerry Dátum július 22, 2012, 23:32:32
USA-ARG 86-80 de az Olimpián a csoportban sima 14 körüli hc vel lehet tenni a dream teamet!!! ez bohóckodás volt nem kosár
Ez igaz viszont az is igaz hogy ez nem az a top csapat amiről Kobe beszélt...(majd ők leverik a 92es dream teamet....:DDDDD)
Engem az eddig látottak alapján nem győztek meg az amcsik mégha csak negyedgőzzel játszottak.Ezt az argentín csapatot negyedgőzzel is 20-30ponttal kellett volna verni...Nekem amúgy van egy olyan érzésem ha az amcsiknak majd az olimpián nem megy majd (amit azért még most is erősen kétlek hiszen toronymagasan a legjobb csapat) akkor az két dolog miatt lesz: Kobe és a csonka szezon okozta terheltség miatt.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 22, 2012, 23:42:20
Ez igaz viszont az is igaz hogy ez nem az a top csapat amiről Kobe beszélt...(majd ők leverik a 92es dream teamet....:DDDDD)
Engem az eddig látottak alapján nem győztek meg az amcsik mégha csak negyedgőzzel játszottak.Ezt az argentín csapatot negyedgőzzel is 20-30ponttal kellett volna verni...Nekem amúgy van egy olyan érzésem ha az amcsiknak majd az olimpián nem megy majd (amit azért még most is erősen kétlek hiszen toronymagasan a legjobb csapat) akkor az két dolog miatt lesz: Kobe és a csonka szezon okozta terheltség miatt.
Igazat adok Tőrös Balázsnak abban, hogy az azért látszik, hogy ha nem tudnak rohanni, és az ellenfél zónázik ellenük, akkor adódnak náluk gondok. A brazilok és az argentínok is ezt csinálták, sikerült is 90 pont alatt tartaniuk őket. Persze edzőmeccsek alapján nem kell komoly következtetéseket levonni.