Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nem tudom, hogy mennyire szokás a női kosárban zsákolni (tudtommal soha nem szoktak zsákolni), de az ausztrálok centere Cambage a 3. negyed 4. vagy 5. percében zsákolt az oroszok ellen.  :police: :great:

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 03, 2012, 13:19:46
Nem tudom, hogy mennyire szokás a női kosárban zsákolni (tudtommal soha nem szoktak zsákolni), de az ausztrálok centere Cambage a 3. negyed 4. vagy 5. percében zsákolt az oroszok ellen.  :police: :great:

Itt látható a videó a zsákolásról, illetve, ahogy edzéseken gyakorol :):

http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/kosaras_no_ilyet_meg_nem_csinalt_olimpian/


Fortunán 1,47 van arra, hogy legyőzzük a szlovákokat Léván. Tegnap 78-51-re győztünk ellenük, nem hinném, hogy 1 nap alatt nagyot változna a világ. Ilyen oddson ajándék. :)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 04, 2012, 09:53:20
Fortunán 1,47 van arra, hogy legyőzzük a szlovákokat Léván. Tegnap 78-51-re győztünk ellenük, nem hinném, hogy 1 nap alatt nagyot változna a világ. Ilyen oddson ajándék. :)

Kosárlabda | EB"18" div.B nők ? X2-re van 1.47,azt mondtad?

Idézetet írta: Pikaa Dátum augusztus 04, 2012, 11:04:13
Kosárlabda | EB"18" div.B nők ? X2-re van 1.47,azt mondtad?

Nem, férfi kosárlabda edzőmeccs. De 11kor elkezdődött.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 04, 2012, 11:10:16
Nem, férfi kosárlabda edzőmeccs. De 11kor elkezdődött.

Mostmár rájöttem én is,azért köszi. :D

Ahogy pár napja írtam ez a spanyol csapat tényleg nem tartalékol..vagy akkor nagyon jól csinálják...Oroszokkal meg egyre inkább számolni kell.Mikor az elején elmentek a spanyolok éreztem hogy ezt nem fogják bírni és az oroszok ha nehezen is de megnyerik a meccset.Nincs benne a spanyol válogatottba a plusz..(talán Rubio lenne a plusz..)

A plussz egy egészséges Navarro lenne. Ő szívbaj nélkül ráemelte volna a 3ast a végén. Más kérdés, hogy vele sima különbség alakult volna ki a spanyolok javára. AK alibizését nem bírja ki a ruszki csapat. Nagyon gyenge meccse volt, sajnos. De legalább Kaz fogott egy szép oddsot!

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 04, 2012, 09:53:20
Fortunán 1,47 van arra, hogy legyőzzük a szlovákokat Léván. Tegnap 78-51-re győztünk ellenük, nem hinném, hogy 1 nap alatt nagyot változna a világ. Ilyen oddson ajándék. :)
Szlovákia-Magyarország 57-66 :ok:

Bánom most már hogy nem fogadtam meg a litvánokat az amcsik ellen megérzésem szerint..Persze nem fognak nyerni de azért lett volna izgulni valóm.Argentín-Usán viszont rakom a délieket..

Knézy ma is elemében van, érdemes hallgatni ezt a hülyét. Tegnap sem volt semmi, ahogy összekeverte Anthony-t 'Dürennal', pedig ő maga közvetítette a történelmi találkozót. Ma még csak hagyján, hogy Ndongue-t 'dongü'-zi, de még nincs vége az első negyednek, és mondott három akkora baromságot, hogy talán ő maga sem gondolja komolyan.

Hihetetlen a csávó, és az is, hogy kommentálhat egy Olimpián ennyi felkészültséggel  :noway:


Amúgy csak én látom úgy, hogy a női kosárlabda színvonala romlik? Itt az USA női csapatát vegyük ki a pakliból, de a csehek, oroszok, franciák, spanyolok meg úgy tényleg az össze európai csapatnál én erőteljes hanyatlást vélek felfedezni... Nagyon rossz irányba halad szerintem a női kosárlabda.

Oak szerinted Horvát -Török meccsen érdemes tenni a törököket?...nyerni akarnak midneképpen szerinteD?

Idézetet írta: Szotyori Dátum augusztus 05, 2012, 10:56:17
Oak szerinted Horvát -Török meccsen érdemes tenni a törököket?...nyerni akarnak midneképpen szerinteD?

Olyan oddson semmiképp, mint ahogy most adják. Legalábbis szerintem.

Argentína-Usa? +23,5ről? vagy 16os oddson sima Argentín siker? Szerintem simán benne lehet a meglepetés.Úgy érzem hogy ez az amcsi csapat egyszer ki fog kapni az olimpián és ha meg akarják nyerni akkor itt a "remek alkalom a vereségre". ;D Vagy simán győznek az amcsik 30ponttal? Vélemények?