Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Látom beelőztek, de ezzel a képpel nem tudok betelni. amikor a 24-es srác vádlija kétszer vastagabb, hogy a karokról ne is beszéljek. Ez a gyerek Madridba maximum a kórházba mehetne kóros soványság miatt, csoda, hogy nem törik össze szegényt. Én komolyan félteném, ha a saját gyerekem lenne...

http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdisplay?xml=/1305/Bobr_201351111113/gallery.xml&rovat=sport#/5

Mert még mindig a 2K gyártja a legjobb kosaras játékot:
NBA 2K14 - Next Gen Reveal

Előzőekkel is rengeteget játszottam és úgy néz ki ez is ígéretes darab lesz.

A görögöknél idén is jó lett a buli úgy látom :D

Olympiakos Panathinaikos


Idézetet írta: Cipolla Dátum június 13, 2013, 09:09:36
A görögöknél idén is jó lett a buli úgy látom :D

Olympiakos Panathinaikos

Tisztára mint egy háborús övezet...

Ezek után hány meccset kellene közönség nélkül játszania az Olympiakosznak?  :D

Hát igen az Olympiakos szurkolói az EL győzelem után nem egészen így képzelték el a döntőt  :noway:

Én sem!   :noway: :bash: Egy darabig hanyagolom. :cya:


2015 Női Kosárlabda EB, Magyarország és Románia:

EuroBasket Women 2015 Promo


NBA: elhunyt a liga első kosarának szerzője

Kilencvennégy éves korában elhunyt Oscar ,,Ossie" Schectman, a New York Knicks egykori irányítója, a tengerentúli profi kosárlabdaliga (NBA) első kosarának szerzője.

Schectman 1946. november 1-jén a Knicks Toronto Huskies elleni idegenbeli mérkőzésén ziccerből szerezte az akkor még BAA-nak nevezett bajnokság első kosarát.

#446 augusztus 13, 2013, 11:13:39, zotya90
Nekem nagyon érdekes a szlovák-magyar eb-selejtezőre adott odds: a mixen (3-as kötésben): Szlovákia - Magyarország    2.09    12.00 1.70, a bet365-ön pl 3.75 1.22!! Szerintem simán kikapunk (Trotter megint nem játszhat, mert műtötték) , másik meccsnek jó lesz  Pospisil, meg még keresek egyet. Szerintetek?? :)    Tudom, hogy a szlovákokat a neten, a magyarokat a mixen kell játszani. A 3-as kötés miatt nem surebet- egyébként : X2-ben a mixen 1.489 (12x1.7: (12+1.7), a 3.75 és az 1.489 pedig 1.065.

#447 augusztus 13, 2013, 11:24:37, Aerchepoetas
Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 13, 2013, 10:52:08
Nekem nagyon érdekes a szlovák-magyar eb-selejtezőre adott odds: a mixen (3-as kötésben): Szlovákia - Magyarország    2.09    12.00 1.70, a bet365-ön pl 3.75 1.22!! Szerintem simán kikapunk (Trotter megint nem játszhat, mert műtötték) , másik meccsnek jó lesz  Pospisil, meg még keresek egyet. Szerintetek?? :)
TippMixen azért nagyobb a szorzó, mint online, mert ott háromesélyes fogadás van, míg online 'csak' kétesélyes. Amúgy elvileg a magyarok kisérletezni fognak, tehát ennek ismeretében több, mint jó a szorzó a szlovákokra.

Ha meg valaki csípi a surebeteket, akkor ezt felhasználhatja annak. 1k a magyarokra offlline, 500 ft a szlovákokra online és már meg is van a biztos nyereség.

Nem azért nagyobb az oddsa mixen a magyaroknak mert van döntetlen de mindegy.Online is vannak háromesélyes fogadások kosárra és ott is 1.30 körül mozog a magyarok oddsa.
Az oka : a tippmix később reagál a dolgokra és lassabban változtatják meg az oddsaikat.(bár az is lehet, hogy ők tudnak valamit amit mi nem de ezt kétlem..)

Tippmixen hármas kötésben lehet csak fogadni rá, ezért nem lehet megjátszani surebetként.