Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 13, 2013, 11:21:34
Nem azért nagyobb az oddsa mixen a magyaroknak mert van döntetlen de mindegy.Online is vannak háromesélyes fogadások kosárra és ott is 1.30 körül mozog a magyarok oddsa.
Az oka : a tippmix később reagál a dolgokra és lassabban változtatják meg az oddsaikat.(bár az is lehet, hogy ők tudnak valamit amit mi nem de ezt kétlem..)
Ha a tippmix reagál később, akkor ezek szerint magyar győzelem van a levegőben- én ezt erősen kétlem, még akkor sem, ha a szlovákok még egyszer nem dobnak úgy, mint a fehéroroszok ellen.

A tippmix nem szokott ilyet benézni! Gyakorlatilag ezzel el is árulják nekünk, hogy leadják a meccset a Szlovákoknak. Nincs más dolgunk, mint neten megjátszani a Szlovákokat.

Különben is a béka segge alatt vagyunk, amikor pár éve a selejtezőkra összeállt portugál öregfiúk csapata megverte a magyarokat, onnantól engem a magyar kosárlabda nem nagy tud felizgatni.

Ha ilyen oddskülönbségek van, ott a tippmix ritkán szopik magyar vonakozású eseménynél!


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 13, 2013, 11:39:14
A tippmix nem szokott ilyet benézni! Gyakorlatilag ezzel el is árulják nekünk, hogy leadják a meccset a Szlovákoknak. Nincs más dolgunk, mint neten megjátszani a Szlovákokat.

Különben is a béka segge alatt vagyunk, amikor pár éve a selejtezőkra összeállt portugál öregfiúk csapata megverte a magyarokat, onnantól engem a magyar kosárlabda nem nagy tud felizgatni.

Ha ilyen oddskülönbségek van, ott a tippmix ritkán szopik magyar vonakozású eseménynél!
Én is így gondolom!  :beerchug: Ha a magyar kosárlabda nem is,de ez a 3.75 csak "felizgat" egy kicsit. (Pont tegnap nulláztam le a netes számláimat, de valahogy megoldom.) Jaaa, még valami. nem véletlen nincs a tippmixpro műsorában.

Én azon a véleményen vagyok egy ilyen meccset jobb messziről elkerülni.
Jöttek az infók, hogy Trotter nem játszhat, a szlovákok és a magyarok oddsa össze vissza mozog...
Ez a meccs csak egy pénzkidobás szerintem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 13, 2013, 11:47:07
Én azon a véleményen vagyok egy ilyen meccset jobb messziről elkerülni.
Jöttek az infók, hogy Trotter nem játszhat, a szlovákok és a magyarok oddsa össze vissza mozog...
Ez a meccs csak egy pénzkidobás szerintem.
Trotter biztos nem játszik. A szlovákoknak még tétmeccs. Ha ma nyernek és Minszkben nem kapnak ki 12-vel,akoor ők mennek tovább- nem elég motiváció? -az első lépés sikerülni fog, Minszkben lesz közte 20! Majd arra is fogadunk.

Újabb térdműtét vár Trotter Obie-ra, a 2015-ös Európa-bajnokság első selejtezőkörében szereplő magyar férfi kosárlabda-válogatott irányítójára.

A honosított amerikai játékos - aki műtétje után lábadozva már a júliusi felvezető edzőtáborhoz is késve tudott csatlakozni - nem léphetett pályára szombaton, a fehéroroszok elleni, 63-61-re elvesztett kecskeméti találkozón. Az orosz Ljuberciben légióskodó kosaras a kezdő5.hu szaklapnak elmondta, hogy ma operálják ismét, majd Németországban folytatja a rehabilitációját. A Szolnoki Olajjal korábban két magyar bajnoki címet is szerzett Trotterre az artroszkópos beavatkozás után több hetes kényszerpihenő vár.

A magyar válogatott kedden Besztercebányán vívja utolsó csoportmeccsét a kvalifikáció első körében. A trióból csak úgy juthat tovább, ha legyőzi a szlovákokat, majd pénteken a szlovákok nyernek Fehéroroszországban.

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 13, 2013, 11:52:15
Trotter biztos nem játszik. A szlovákoknak még tétmeccs. Ha ma nyernek és Minszkben nem kapnak ki 12-vel,akoor ők mennek tovább- nem elég motiváció? -az első lépés sikerülni fog, Minszkben lesz közte 20! Majd arra is fogadunk.

Amennyire a szlovákoknak tétmeccs annyira nekünk is, utolsó esély ha nyerünk segíthetnek a szlovákok a továbbjutásunkon egy győzelemmel ruszkiba. Játszunk most egy jó döntetlent rendes játékidőben azt kell játszani mixen :)

Kompromisszumot kötöttem magammal, és +8-as szlovák hendit húztam be. Így akár egy hét pontos magyar siker is belefér.

#459 augusztus 13, 2013, 14:36:04, Pozzato
Úgy néz ki észhez tértek a tipszmiksznél mert már 1.40 a magyarok oddsa a szlovákoké pedig 2.80.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 13, 2013, 14:28:13
Úgy néz ki észhez tértek a tipszmiksznél mert már 1.40 a magyarok oddsa a szlovákoké pedig 2.80.
Letolták a surebetezők...


Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 13, 2013, 11:52:15
Trotter biztos nem játszik. A szlovákoknak még tétmeccs. Ha ma nyernek és Minszkben nem kapnak ki 12-vel,akoor ők mennek tovább- nem elég motiváció? -az első lépés sikerülni fog, Minszkben lesz közte 20! Majd arra is fogadunk.
79-67 az első lépés megvolt  :beerchug: Ne felejtsétek (!!!!), pénteken 18 órakor jön a második, a "közte 20". Már az első negyedben meglesz a 12 különbség!! :redchug:

Ha a szlovákok kikapnak Minszkben akkor semmiképp nem juthatnak tovább, mivel 2 vereségük lesz, míg a fehéroroszoknak csak egy, tehát elég ha csak 1 ponttal nyernek a fehéroroszok, szóval óvatosan azzal a nagy hendivel. Még ha elméletileg van akkora különbség is a csapatok között (láttuk az előző összecsapásukat...)

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 13, 2013, 20:53:55
79-67 az első lépés megvolt  :beerchug: Ne felejtsétek (!!!!), pénteken 18 órakor jön a második, a "közte 20". Már az első negyedben meglesz a 12 különbség!! :redchug:

Köszi a tippet! Ajándék volt a -12.5! :ok: