Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az ilyen videók láttán mindig elkap valami huliganizmus. :D Nem lehet ám mindennapi dolog ilyen lelkes közönség előtt játszani, szerintem a motiváción dob egy 15-20%-ot... Elképesztő!


Hát engem a hideg is kirázott... Nagyon komolyak  :o

Anadolu Efes'e Gizli Kamera Sürprizi


Amikor az amcsi légiós megeteti a szegény fülöp szigeteki srácokat

PBA Anyare/Genius Play:Willie Miller Tricks de Ocampo and Castro

Az előző videó hatalmas; ez pedig egy igazi magyaros történet..

A 7. percre elfáradt a bíró nem akart dönteni, félbeszakadt a meccs

Zeljko Obradovic a Fenerbahce mestere. Tőle lehet tanulni, ilyen dobószázalékkal még 53 évesen is simán játszhatna egy magyar első ligás csapatban  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=d61fK_Yw0UU#t=161


Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan oldalt, ahol olyan statisztikák vannak, amelyekben  nba-meccsek összpontszámait illetve hendit meg lehet nézni, amelyeket már lejátszottak. Érdekelne a mostani bajnokságból eltelt két hónap és természetesen az elmúlt szezonok is. Előre is köszönöm.

Még ugyan nem hivatalos, de nagyon úgy fest, hogy Sasa Pavlovic aláírt a Partizanhoz!

Aki esetleg nem tudná kiről van szó, annak csak annyit hogy : 10 év az NBA-ben (Utah, Celeveland, Minnesota, Dallas, New Orleans, Boston, Portland)

Végre egy komoly erősítés!!!!


Sziasztok!Tudja esetleg vki, hogy mely olasz és német  város rendezi a kupa 8-as döntőket?


Frankfurt - Mitteldeutscher
Tipp: Mitteldeutscher nyer - 2.30

A tabellán nagyon közel helyezkedik el egymáshoz ez a két csapat, a Frankfurt 9., a Mitteldeutscher 10. Nem értem a szorzót, szerintem egál oddszoknak kellet volna kijönniük erre a találkozóra. Rájár a rúd a frankfurtiakra: nem elég, hogy 4 meccse nem nyertek, még 6 sérültjük is van, köztük 3 fontos kezdőjátékos is található. Utolsó egymás ellenijükön 87-57-re nyert a Mitteldeutscher. Jobb csapatnak mondanám a hazaiakat, de így már közel sem annyira erősek. Nekem megér egy kis pénzt a vendégek győzelme.

Idézetet írta: Snowman Dátum február 15, 2014, 13:55:16
Frankfurt - Mitteldeutscher
Tipp: Mitteldeutscher nyer - 2.30

A tabellán nagyon közel helyezkedik el egymáshoz ez a két csapat, a Frankfurt 9., a Mitteldeutscher 10. Nem értem a szorzót, szerintem egál oddszoknak kellet volna kijönniük erre a találkozóra. Rájár a rúd a frankfurtiakra: nem elég, hogy 4 meccse nem nyertek, még 6 sérültjük is van, köztük 3 fontos kezdőjátékos is található. Utolsó egymás ellenijükön 87-57-re nyert a Mitteldeutscher. Jobb csapatnak mondanám a hazaiakat, de így már közel sem annyira erősek. Nekem megér egy kis pénzt a vendégek győzelme.

64-66 :ok:

A kosárlabda Eurochallenge Kupában negyeddöntős Szolnoki Olaj szerződést bontott Willie Warrennel, a csapat irányítójával, aki szombaton már haza is utazik az Egyesült Államokba.

A Szolnok szerződést bontott irányítójával
Warren már haza is repült(MTI)
A Tisza-parti klub honlapján meglehetősen szűkszavúan fogalmazott. Warren pótlására a szerb Radenko Pilcevic érkezik a Radnicki Kragujevactól, amely a Szolnokhoz hasonlóan az Adria Ligában szerepel.

A Magyar Kupa-győztes együttes az Eurochallenge Kupa negyeddöntőjében az észt Tartu Rock csapatával találkozik. Az egyik fél második sikeréig tartó párharc első mérkőzését március 11-én Észtországban rendezik, a második találkozót pedig két nappal később Szolnokon.

A harmadik meccset, amennyiben szükséges, március 18-án tartják Tartuban. A negyeddöntő győztese bejut az április 25. és 27. között esedékes négyes döntőbe.


Kagawa!  Ez a szerb srác a második számú irányító volt?