Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Sok zsákoló gimis láttam már, de ő mindenkin túltesz
www.youtube.com/watch?v=BWfvGiMXmAw

Aki látta ma a PAOK-Panathinaikos kupameccset (gondolom nincs ilyen ember ezen a fórumon), annak felejthetetlen élményben volt része! Ezt hívják kosárlabdának, nem az NBA-s bohóckodást.

Idézetet írta: Greipel Dátum február 22, 2015, 18:08:56
Aki látta ma a PAOK-Panathinaikos kupameccset (gondolom nincs ilyen ember ezen a fórumon), annak felejthetetlen élményben volt része! Ezt hívják kosárlabdának, nem az NBA-s bohóckodást.

Nekem az kellett utolsó meccsnek.. Sajna streamet nem találtam róla, de mivel 3mp a vége elött X volt(bet365 szerint) már szitkozódtam, hogy így még izgulhatok a +8 as PAOK hendim miatt, majd látom hogy jött egy 3 pontos a Pana részéről. Gondolom egész pályás kosár volt vagy valami. Ha van videó majd rakjátok mér be légyszi, kíváncsi vagyok rá, hogy mi volt. :)

A nemsokára kezdődő Real-Barca döntőre mit mondtok? :)

Idézetet írta: davixxx Dátum február 22, 2015, 18:16:07
Nekem az kellett utolsó meccsnek.. Sajna streamet nem találtam róla, de mivel 3mp a vége elött X volt(bet365 szerint) már szitkozódtam, hogy így még izgulhatok a +8 as PAOK hendim miatt, majd látom hogy jött egy 3 pontos a Pana részéről. Gondolom egész pályás kosár volt vagy valami. Ha van videó majd rakjátok mér be légyszi, kíváncsi vagyok rá, hogy mi volt. :)

Volt stream, én találtam. Először is a hangulat, húúúúúúúúúúú, az igen... Másodszor a legvégén a szokásos odacsapogatás, büntetőzgetés, a Pana egyet dob csak be, a különbség 3, na büntetőzik a PAOK is, benn van az első, a másodikat ahogy kell, kihagyják szándékosan, de leszedik a lkepattanót és ott az egyenlítés.
Nem félpályás volt a tripla a végén. Maradt még 4 mp-e a Panának, időkérés után ellenfél térfélről jönnek, 4 mp alatt szépen kipasszolják és bedobják az open triplát.
Hatalmasat küzdött a PAOK, ők, az Aris, de még néha pár jobb középcsapat csapatok is marha jó meccseket szoktak játszani hazai pályán a 2 óriás ellen.

Idézetet írta: Szurki Dátum február 22, 2015, 18:19:30
A nemsokára kezdődő Real-Barca döntőre mit mondtok? :)

Semleges helyszínen lesz a meccs, nehéz megtippelni. Vagy nagyon sima Real, vagy szoros Barca győzelmet várok.

Nem értem, mit szeretek annyira, sőt, miért ez a kedvenc sportom, ha itt még a tenisznél is durvább bundák mennek?  :D

ESPECTACULAR VIDEOMAPPING TOP 16 Laboral Kutxa vs CSKA Moscow

Úgy látszik, csak van pénz a csapatnál, ha ilyesmiket is megengedhetnek maguknak, ezért sem értem ezt az évek óta tartó vergődést. :(

Sim Bhullar NBA-s workoutja. Első indiai játékos lenne az NBA-ben, ebben azért már akkora extra nincsen, viszont eléggé magas. 226 centi konkrétan, és mellé 160 kilós testtömeg is társul. Munkabírása egyelőre nem túl magas, de szerintem nem is 30 perces játékosnak hoznák őt az NBA-be. Olyan 20 percekre bőven jó lehet. 10 napos szerződést kötött tegnap vele a Sacramento.

www.youtube.com/watch?v=nC1eDXzCe6Q

#566 május 12, 2015, 20:34:04, lulu65bj
Hali!
Hazai férfi kosárlabda. Ma ez is lesz :

05.12.  18:00   Kecskemét - Atomerőmű   1,59   2,08

jelenleg 1:1 mindkét csapat nyerte eddig a hazai mérkőzését

Szerintetek ismét nyer a hazai?

KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE 67–60 (20–21, 12–15, 21–15, 14–9)

Aki szereti az igazán szar kosárlabdát, katt a Duna Worldre. Szolnok-KTE döntő  ;D
(Én bekötött szemmel dobok úgy, ahogy ezek  :redchug: )

bet365-ön most élőben:
Vietnam-Singapur (női)

Első negyedben 17-40 az állás, Singapur dobott 12 triplát, és két kettest  ;D Nem tudom hány triplakísérletük volt, de ez nem gyenge  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 09, 2015, 12:30:41
bet365-ön most élőben:
Vietnam-Singapur (női)

Első negyedben 17-40 az állás, Singapur dobott 12 triplát, és két kettest  ;D Nem tudom hány triplakísérletük volt, de ez nem gyenge  :redchug:

Ráadásul egyszer úgy eldobták, hogy be is szorult a labda.