Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én csak a bet365 kis grafikáját nézem, de az első fi-ben csak azt láttam, hogy singapúr 3-as, Vietnam meg csak büntetőket dobál :D

A bet365 élőben nyom egy meccset /kosárlabda - Európa Játékok/. Mit jelent a 3*3?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum június 23, 2015, 18:43:30
A bet365 élőben nyom egy meccset /kosárlabda - Európa Játékok/. Mit jelent a 3*3?

Hárman játszanak másik három játékos ellen, fél pályán, egy palánkra, 12 másodperces támadóidővel, a játékidő pedig tíz perc.

Holnapi kosár eb negyeddöntőben lesz Törökország - Szerbia.
Bet365 odds 1,85-1,85.
Közben meg egy csoportelső játszik a másik csoport 4. helyezett ellen.
Mi indokolja ezt a kiegyenlített odds állást? (Azon kívül, hogy női kosárban bárki megverhet bárkit)
Szerintem a törököknek simán nyerniük kellene.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 23, 2015, 19:10:04
Holnapi kosár eb negyeddöntőben lesz Törökország - Szerbia.
Bet365 odds 1,85-1,85.
Közben meg egy csoportelső játszik a másik csoport 4. helyezett ellen.
Mi indokolja ezt a kiegyenlített odds állást? (Azon kívül, hogy női kosárban bárki megverhet bárkit)
Szerintem a törököknek simán nyerniük kellene.

A Litva Fehérorosz sem tiszta, lyen oddson inkább fogadnék a litván győzelemre, de nem fogok.
(Litva szinte már-már verhetetlennek tűnik  :D)

Nálam a szerbek jobbak támadásban, törökök viszont védekezésben, erre a meccsre sem tudok nagyon mit mondani. Majd jön a Oak és megmondja a tutit.

Idézetet írta: gerry Dátum június 23, 2015, 19:24:38
A Litva Fehérorosz sem tiszta, lyen oddson inkább fogadnék a litván győzelemre, de nem fogok.
(Litva szinte már-már verhetetlennek tűnik  :D)

Nálam a szerbek jobbak támadásban, törökök viszont védekezésben, erre a meccsre sem tudok nagyon mit mondani. Majd jön a Oak és megmondja a tutit.

Én voltam kint Debrecenben, láttam a törökök mindhárom középdöntős meccsét. Nagyon meggyőzőek voltak. A Yilmaz-Sanders kettős nagyon komoly a palánk alatt.
Az a baj viszont, hogy a szerbekből egy percet sem láttam.

Igen, a másik meccs szintén nem kerek.

Tavaly a Vb-n is találkoztak a negyeddöntőben, 62-61-re nyertek a törökök. Nagyon feszült meccs volt, a végén Radocaj dobott egy triplát -3-nál, ami nem esett be, visszaszedte a pattanót, amit utána be is dobott, de közben lepergett az idő, így 1 ponttal kikapott Szerbia. A meccs után a szerb csajok nem voltak túl jó kedvűek, egymást hibáztatták. Még Kagawa a meccs után fel is hívta a figyelmünket, milyen a szerb csajoknál a hangulat, helyosztón elég szép oddson ki is kaptak Kínától.

Szerintem a szerbek most mocskosul vissza akarnak vágni azért a vereségért. Támadásban szerintem Szerbia jó, viszont az olyan csapatok ellen, mint a török, általában nem megy a játék. Pont ettől félek, pedig a szerbeknek szurkolok. Szerintem az 1.85-1.85 oddspár reális, én egyik csapatra sem mernék fogadni.
Egyébként szerintem Szerbia azért lett negyedik, hogy elkerülje a franciákat. Szerintem direkt 'választották' maguknak a törököket, böki a csőrüket a tavalyi vb meccs nagyon, és vissza akarnak vágni.

Ja, és ne feledjük, hogy azon tavalyi vb-n Törökország hazai pályán játszott! Most nem fog lejteni a pálya. Legalábbis remélem.

Tényleg oak, most már emlékszek én is a vb meccsre.

Viszont visszaolvastam a tavalyi elődöntős elemzésedet, és ott azt írtad, hogy nem fújtak a törököknek, és valószínűleg olyan se lesz még egyszer, hogy Yilmaz első 14 dobásából 0 pont szülessen.

Az előzmények ismeretében tényleg inkább no bet a meccs.
Holnap mondjuk Pesten vagyok, ha minden jól alakul, és ki tudok menni, akkor dobok a törökökre a szórakozás kedvéért. :)

#578 június 23, 2015, 19:53:21, Kagawa
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 23, 2015, 19:10:04
Holnapi kosár eb negyeddöntőben lesz Törökország - Szerbia.
Bet365 odds 1,85-1,85.
Közben meg egy csoportelső játszik a másik csoport 4. helyezett ellen.
Mi indokolja ezt a kiegyenlített odds állást? (Azon kívül, hogy női kosárban bárki megverhet bárkit)
Szerintem a törököknek simán nyerniük kellene.

Egyetértek gerryvel abban, hogy várd meg Oak-ot és majd ő megmondja a tutit, mert mégis ő követi a női kosárlabdát legjobban.

Én csak egy kis indoklást adok, hogy miért is 1,85 az az 1,85. Szóval először is a szerbek negyedik helye nagyon csalóka. Az oroszok ellen semmit nem játszottak, holott szerintem jobbak mint ez az orosz csapat. Ha mégegyszer összekerülnek én meg is játszom csont nélkül a szerb győzelmet. A spanyolok elleni vereség papírforma, de közel sem volt annyira sima meccs mint az eredmény mutatja ( a 35. percben még a szerbek vezettek, onnan lett 11 pontos zakó a vége ) A litvánok elleni tegnapi vereség meg akkora bunda, hogy akkora nincs mégegy. Ugyan dobhattak a győzelemért, de az egész meccs olyan volt, hogy látszott a szerbeken, hogy jobb lenne kikapni és a törökökre menni majd pedig a litván-fehérorosz győztesére, mint a franciák és a spanyolok ágára. A litvánok meg ugye a továbbjutásért játszottak.

Ezzel szemben a törökök jók-jók, de valahogy nem az a csapat akit ne lehetne megverni. Nem is csoda hogy a szerbek is őket választották úgymond ellenfélként nem a franciákat. Támadásban dadognak, az az amcsi center ( tuggyafenehogyhívják ) meg az a kis szöszi irányító akik használhatók ugye támadásban meg a Yilmaz, ő viszont millió labdát el is dob. K.rva keményen védekeznek, de 50-60 dobott pontal nem hiszem hogy verni tudják a szerbeket, akik rohannak mint állat :D

Magyarul én ebben a meccsben nem keresek értéket. Nem olyan biztos ez a török win, attól függetlenül hogy csoportelsőként jutottak a 8 közé

Holnap a Spanyol győzelem nem foroghat veszélyben, legalább 15 ponttal győznek majd, viszont a francia csajokra mit mondtok? Benne van a meglepetés?

Idézetet írta: gerry Dátum június 24, 2015, 19:36:32
Holnap a Spanyol győzelem nem foroghat veszélyben, legalább 15 ponttal győznek majd, viszont a francia csajokra mit mondtok? Benne van a meglepetés?

Szerintem a franciák is simán győznek.

Köszönöm, hogy lebeszéltetek a törökökről. A szerbek nagyon bikák voltak. Ana Dabovic hihetetlenül nagyot játszott. Törököknél egyedül Sanders volt klasszis. Yilmaz - Alben olyan gyengék voltak, hogy ültetni kellett őket.
Szerbeknek simán meg lehet a döntő, a fehéroroszok nagyon összeszedetlenek voltak tegnap is, majdnem kiestek 19 pontos előnyről.


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 25, 2015, 12:57:19
Szerintem a franciák is simán győznek.

Köszönöm, hogy lebeszéltetek a törökökről. A szerbek nagyon bikák voltak. Ana Dabovic hihetetlenül nagyot játszott. Törököknél egyedül Sanders volt klasszis. Yilmaz - Alben olyan gyengék voltak, hogy ültetni kellett őket.
Szerbeknek simán meg lehet a döntő, a fehéroroszok nagyon összeszedetlenek voltak tegnap is, majdnem kiestek 19 pontos előnyről.

Szerb győzelem a fehéroroszok ellen nálam fix. Szerintem még szoros sem lesz.

Idézetet írta: gerry Dátum június 25, 2015, 17:25:13
Szerb győzelem a fehéroroszok ellen nálam fix. Szerintem még szoros sem lesz.

Nektek mi a véleményetek erről?

-mondjuk a tegnapi spanyol meccs után semmire nem lehet mondani, hogy fix  :D

6 perc van vissza, behúzhatják még ezt a franciák?  ??? ??? ???

A férfi Eb-ről lesznek cikkek?   :)