Póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 20:58:12
Akkor itt a folytatás a játékosok stílusáról:
/a folytatás kicsit később jön majd/
Ez nagyon fasza leirás lett, tetszik nagyon :beerchug:

Ekkora bónusznak tuti h van vmi feltétele. Pl. 500 USD befizetés, v csak pontokat kell gyűjtened, és azok után kapsz 10 USDket, v vmi hasonló. Ők sem hülyék h csak úgy 1000 USDkét osztogassanak:)

Idézetet írta: Vegaswinner Dátum január 12, 2007, 21:58:47
Engem is erdekelne a tortenet. Matek OK. Apropo, ugy latom a *********-nal 1000 dollaros kezdo bonusz van (**********.com) - kezdokent asszem ilyen helyen erdemes probalkozni, vagy nem? Ki mit gondol?


Ha tiéd az a reklám oldal, egy sárgát minimum megérdemelsz :ok:

Te bíró vagy nonprofit2?
Ez a sárga a mániád!
Még egyet kiosztasz vkinek, akkor leküldelek a pályáról ;)

OK. Kusban maradok :D

És akkor a folytatás:

Minden egyes nap fel fogok tenni mostmár egy újabb részt, és reményeim szerint kb. szerdára tudunk is végezni!

A következő adag:


ma extranapot tartunk, feldobok még pár elkészült írást
/megjegyzem: innentől kezdve már nem csak az én írásaim vannak benne, más szerzőktől is vettem át/

A játék előtti rész, utolsó információi:

És mára az utolsó anyag:
/ez az egyik legfontosabb, olvassátok el gyakran, ennek az írásnak a birtokában már van keresnivalótok a póker-asztalnál!/

#42 január 15, 2007, 09:36:10, jaaas
Ja igen, és meg szertnék kérni minden aktív pókerjátékost (tudástól függetlenül), h a tapasztalait, érdekes kártyaleosztásokat, stb... szóval minden ami hasznos info, osszák meg velünk itt, v küldjék el a [email protected] címre. Ha vkinek vlmi kérdése van utólagosan egy lejátszótt party-járól, h esetleg hol szúrta el, v mi lett volna helyes, az is küldje le nyugodtan a fent említett címre, és ahogy időm engedi kielemzem, és visszaküldöm a választ!

DE! Én nem vagyok profeszionális játékos, azaz elképzelhető h lesz jobb döntés is annál, mint amit javasolok, ebben az esetben azonban, ha más úgy gondolja, h van jobb lehetőség is, az is nyugodtan megoszthatj velünk a gondolatát!

A mostani cikket nem én írtam. Ezt egy nagy versenyző hozta össze, több amerikai és angol játékos szakkönyveiből:
ez már igazi póker-elmélet!

#44 január 15, 2007, 12:50:41, jaaas
Blöff: