SPF Race - BetTitán

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BetTitán Dátum november 19, 2021, 13:46:19
45/6.tipp:
Esemény, időpont: N. Djokovic - C. Norrie, 11.19. 21:00 (ATP-vb, férfi egyes, Zöld csoport)
Tipp: C. Norrie - Játékszám: Több, mint 7,5
Odds: 1,73
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Djokovic gyakorlatilag már megnyerte a csoportot, nyilván tartani akarja a szettvesztés nélküli sorozatát, viszont két fontos tényező is Norrie mellett szól és az egyiket már leírtam az előbb. A másik pedig az hogy Norrie idén hozta a top formáját és ezt nem akarja úgy lezárni hogy Djokovic elől ne akarjon legalább egy szettet ellopni. Tény hogy nem látok rá reális esélyt hogy sikerülne neki, de Tie break mindenképpen lesz a mérkőzésen, így kapásból 6 pontot jóvá tudok írni Norrie részére, ami pedig a következő szettjét illeti legalább 3 pontot össze tud kaparni Djokovic ellen, még akkor is ha korán breakelni fogja Djokovic. Ráadásul ott a Tény hogy Djokovic fél-gőzzel, "fő műsoridőben" fog játszani. Ez a meccs abszolút a szórakoztatásról fog szólni és habár nem fogja komolyan venni Djokovic, tenni fog arról hogy szoros meccset hozzon össze az angollal.

Vesztes: -1
Jelenlegi pontok: 2

45./7.tipp:

  • A. ZVEREV - D. MEDVEDEV, 11.21. 17:00
    Tipp: Igen (D. Medvedev nyer legalább egy játszmát)
    Odds: 1,20
    Iroda: Tippmixpro

    Indoklás: Biztos vagyok benne hogy Medvedev fog nyerni és 22,5 over lesz a meccs, így ennek megfelelően fogadtam a mérkőzésre, de ebbe a topicba biztosra megyek, így kötésbe rakom a fenti tippet a honvéd vagy döntetlennel.
  • Honvéd - MTK, 11.21. 19:45
    Tipp: Honvéd vagy döntetlen (kétesély)
    Odds: 1,25
    Iroda: Tippmixpro

    Indoklás: Abszolút döntetlent várok, mégis a Honvéd felé billen a mérleg, viszont egy sok gólos mérkőzésre van kilátás amiben egyik csapat sem fog tudni a másik fölé kerekedni, 2:2 végeredményt várok.

Össz-odds: 1,50
(a két tipp kötésben)

ÚJ SOROZAT
70./1. tipp

Labdarúgás/Török bajnokság: 2022.11.11. 18:00
Esemény: ANKARAGÜCÜ - TRABZONSPOR
Tipp: 2-3 (Gólszám)
Odds: 1,91
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Trabzonspor győzelemre számítok, viszont hazai gólra is, így ebből adódóan vagy 1:1-es döntetlen, vagy 1:2-es vendég győzelem végeredmény kéne hogy szülessen, mindenesetre a GG opciót is jónak gondolom, de a gólszámot biztonságosabbnak tartom.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 11, 2022, 11:39:58ÚJ SOROZAT
70./1. tipp

Labdarúgás/Török bajnokság: 2022.11.11. 18:00
Esemény: ANKARAGÜCÜ - TRABZONSPOR
Tipp: 2-3 (Gólszám)
Odds: 1,91
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Trabzonspor győzelemre számítok, viszont hazai gólra is, így ebből adódóan vagy 1:1-es döntetlen, vagy 1:2-es vendég győzelem végeredmény kéne hogy szülessen, mindenesetre a GG opciót is jónak gondolom, de a gólszámot biztonságosabbnak tartom.

Nyertes, végeredmény: 1:1
Jelenlegi pontok: 1

70./2. tipp

Tenisz/Challenger/Pozsony, férfi egyes: 2022.11.12. 13:00
Esemény: C. ILKEL - MAROZSÁN F.
Tipp: 3 (Játszmák száma)
Odds: 2,20
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Mivel tegnap mindkettőjükre fogadtam és élőben is néztem őket, ráadásul mindketten úgy teljesítettek ahogy azt vártam, így viszonylag könnyű dolgom van ezzel a tippel, ha a challenger ligára lehetne fogadni pontos végeredményt Tippmixpro-n, akkor már most megtenném, hogy Marozsán 2:1-re megnyeri a mérkőzést.
Gombos ellen nagyon komolyan játszott, pedig Gombos is komolyan próbálkozott, a török okozhat meglepetést és a látottak alapján egy szettel tolerálni tudom a játékát, meg persze remélem is hogy a pozsonyi döntőben két magyar játszhat egymás ellen.
Mindenesetre mindkettejüknek nehéz dolga volt eljutni az elődöntőig, nem várok tie break-et, Marozsán elhozza az első szettet, Ilkel megmutatja mit tud a 2. szettben és a végén Marozsán 6:4-re megnyeri az utolsó szettet. Őszintén szólva más kimenetelt nem is tudok valószínűsíteni sem, alig várom hogy élőben is fogadhassak.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 12, 2022, 02:19:1070./2. tipp

Tenisz/Challenger/Pozsony, férfi egyes: 2022.11.12. 13:00
Esemény: C. ILKEL - MAROZSÁN F.
Tipp: 3 (Játszmák száma)
Odds: 2,20
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Mivel tegnap mindkettőjükre fogadtam és élőben is néztem őket, ráadásul mindketten úgy teljesítettek ahogy azt vártam, így viszonylag könnyű dolgom van ezzel a tippel, ha a challenger ligára lehetne fogadni pontos végeredményt Tippmixpro-n, akkor már most megtenném, hogy Marozsán 2:1-re megnyeri a mérkőzést.
Gombos ellen nagyon komolyan játszott, pedig Gombos is komolyan próbálkozott, a török okozhat meglepetést és a látottak alapján egy szettel tolerálni tudom a játékát, meg persze remélem is hogy a pozsonyi döntőben két magyar játszhat egymás ellen.
Mindenesetre mindkettejüknek nehéz dolga volt eljutni az elődöntőig, nem várok tie break-et, Marozsán elhozza az első szettet, Ilkel megmutatja mit tud a 2. szettben és a végén Marozsán 6:4-re megnyeri az utolsó szettet. Őszintén szólva más kimenetelt nem is tudok valószínűsíteni sem, alig várom hogy élőben is fogadhassak.
Nyertes, végeredmény: Ilkel - Marozsán: 2:6; 7:6; 3:6 (1:2)
Jelenlegi pontok: 2

70./3. tipp

Labdarúgás/Magyarország/NB1: 2022.11.13. 18:00
Esemény: VASAS - MEZŐKÖVESD
Tipp: Vasas (1X2)
Odds: 2,40
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Vasasnak ma mindenképpen nyernie kell, különben nagy bajban lesznek. A Mezőkövesdet nem tartom jobb csapatnak, így mindenképpen legalább 1:0 vagy 2:1-et várok.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 13, 2022, 14:05:2570./3. tipp

Labdarúgás/Magyarország/NB1: 2022.11.13. 18:00
Esemény: VASAS - MEZŐKÖVESD
Tipp: Vasas (1X2)
Odds: 2,40
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Vasasnak ma mindenképpen nyernie kell, különben nagy bajban lesznek. A Mezőkövesdet nem tartom jobb csapatnak, így mindenképpen legalább 1:0 vagy 2:1-et várok.

Nyertes, végeredmény: 1:0
Jelenlegi pontok: 3

70./4. tipp

Tenisz/ATP/ATP-vb, férfi egyes: 2022.11.14. 21:00
Esemény: S. TSITSIPAS - N. DJOKOVIC
Tipp: Vendég és kevesebb (A mérkőzés győztese + Játékszám 22,5)
Odds: 2,21
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Djokovic győzelmet várok 2 szettben, annak ellenére hogy a legutóbbi meccsük nagyon szoros volt (Tsitsipas simán nyerhette volna a 3. szett tie break-et) úgy gondolom hogy ma Djokovic lesöpri a görögöt a pályáról.
6:3, 6:4 győzelemre számítok, de mindenesetre 2,21-es oddsért ezt az opciót tartom a leginkább kézenfekvőnek, a rizikó itt egyedül az, ha tie break-ig sikerül úgy eljutniuk hogy az első szettet 6:4-re nyeri Djokovic.
Őszintén szólva nem tartom egy kifejezetten biztos tippnek, de jobb opciót nem találtam a mai kínálatban.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 14, 2022, 14:23:4170./4. tipp

Tenisz/ATP/ATP-vb, férfi egyes: 2022.11.14. 21:00
Esemény: S. TSITSIPAS - N. DJOKOVIC
Tipp: Vendég és kevesebb (A mérkőzés győztese + Játékszám 22,5)
Odds: 2,21
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Djokovic győzelmet várok 2 szettben, annak ellenére hogy a legutóbbi meccsük nagyon szoros volt (Tsitsipas simán nyerhette volna a 3. szett tie break-et) úgy gondolom hogy ma Djokovic lesöpri a görögöt a pályáról.
6:3, 6:4 győzelemre számítok, de mindenesetre 2,21-es oddsért ezt az opciót tartom a leginkább kézenfekvőnek, a rizikó itt egyedül az, ha tie break-ig sikerül úgy eljutniuk hogy az első szettet 6:4-re nyeri Djokovic.
Őszintén szólva nem tartom egy kifejezetten biztos tippnek, de jobb opciót nem találtam a mai kínálatban.

Vesztes, végeredmény: 6:4; 7:6
"a rizikó itt egyedül az, ha tie break-ig sikerül úgy eljutniuk hogy az első szettet 6:4-re nyeri Djokovic."
Simán 6:4; 6:4 lett volna a papírforma, Djokovic direkt szorosan tartotta a meccset, szánalmas, a tenisz is már csak a közönség szórakoztatására van. Nyilván a 2:0-ás opciót is választhattam volna 1,88-ért (mert arra is fogadtam), de 22,5 alatti pontszámnak is simán jönnie kellett volna. Más tornán biztosra veszem hogy Tsitsipas ezzel a játékkal még Andy Murray ellen se hozott volna 10 játszmát.

Jelenlegi pontok: 2

70./5. tipp

Kézilabda/EB-női: 2022.11.15. 18:00
Esemény: ROMÁNIA - MONTENEGRÓ
Tipp: Montenegró (1X2)
Odds: 1,70
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Szoros meccsre számítok, de Montenegró győzelmet várok, remélem ez jönni fog.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 15, 2022, 14:12:2870./5. tipp

Kézilabda/EB-női: 2022.11.15. 18:00
Esemény: ROMÁNIA - MONTENEGRÓ
Tipp: Montenegró (1X2)
Odds: 1,70
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Szoros meccsre számítok, de Montenegró győzelmet várok, remélem ez jönni fog.

Nyertes, Végeredmény: Románia - Montenegró | 34:35 |
Ennél szorosabb már nem is lehetett volna... végig izgultam, persze azért mert fogadtam is rá.
Jelenlegi pontok: 3

Ezek mennek mára. Leírom mit miért gondolok úgy ahogyan, hátha bejön minden elképzelésem:
Időrendi sorrendben:
  • Koolhof W./Skupski N. - Mektic N./Pavic M. (11:30)
    A páros tenisz, a két ranglista első és a két horvát játszik egymás ellen. A két horvát előző meccsét sikerült végignézzem. Annak ellenére hogy a két horvát igazából nem játszott túl jól mégis ők kerültek ki győztesként, Mektic sokat hibázott, Pavic több játszmát is gyakorlatilag egyedül hozott el. Abban reménykedem hogy valamennyire átbeszélték a taktikájukat, mert Koolhof/Skupski ellen így nehéz dolguk lesz. Mindenesetre 11:30-kor kezdődik a meccs, 14:00-kor pedig a közönség kedvenc Djokovic játszik Rublev ellen. Egyrészt azt az időintervallumot valamivel el kell szórakozni és hát mi más lenne erre megfelelőbb mint egy 3 szettes izgalmas páros meccs. Azzal még kiegészítem hogy Mektic/Pavic győzelemre számítok.
    Tippem: Koolhof/Skupski nyeri az első szettet és mivel 3 szettre számítok, így 6:3-at mondanék maximum első szett végeredménynek. A második szett kicsit szorosabb, de Mektic/Pavic nyeri 6:4-re. Harmadik szett pedig páros esetében a szuper tie break, itt feszülhetnek pattanásig az idegek majd, szerintem 10 játék fölé eljutnak, így 13:11-et mondanék és break-kel fog véget érni.
  • A. Rublev - N. Djokovic (14:00)
    Nyilván itt én is Djokovic-ot tartom favoritnak, elvégre mégis csak a cél az, hogy Federer rekordját utolérje. Az is igaz hogy Medvedev játéka egyszerűen nem elég ehhez a tornához, Rublev ellen az alapvonalról fogadás-pötyögés nem működött. Én úgy gondolom hogy Djokovic az első szettet fixen elhozza, sőt elvárom hogy dupla break-előnnyel nyerje 6:3, vagy ha ő kezdi a szettet akkor 6:2-re. Ezután pedig borítva a 2:0-ás fogadásokat Djokovic visszavesz a játékából, a második szettben nem is számítok tie break-re, sőt szerintem egyáltalán nem lesz tie break ezen a meccsen. Rublev úgy gondolom játszott olyan jól hogy Djokovic ellen szettet tudjon hozni, de ehhez Djokovic hibáira is szüksége lesz. Mint a párosnál írtam, ez a két mérkőzés a szórakoztatásról fog szólni, ami pedig a közönséget illeti ez a torna sokkal(!!) jobb színvonalat képvisel mint amit Párizsban láthattunk, őszintén szólva az kifejezetten egy cirkusz volt ehhez képest.
    Tippem: Djokovic 6:2-re nyeri az első szettet, második szettet pedig Rublev malmára hajtja, így lesz 6:4, esetleg 7:5, a harmadik szettben pedig ismét a döntőszagú Djokovic játék fog megmutatkozni, így 6:3-re hozza majd.
  • Magyarország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) (15:30)
    Kézilabda. Ezt mindenképpen nézni fogom, habár a kimenetel teljesen egyértelmű én egy kifejezetten baráti első félidőre számítok, tekintve hogy Szlovénia 2018 óta nem játszott senkivel sem első félidős döntetlent (igen, visszanéztem), ezen a meccsen nagyon jó esélyeket látok rá, nem hinném hogy a magyar válogatott csak úgy elengedné ezt a meccset. Ténylegesen a félidős döntetlent esetleg félidős győzelmet elvárom a magyaroktól.
    Tippem: Mivel itt az első félidőben barátibb viadalra számítok, így 14:14-et mondanék.
  • Ann Li - Jani R-L. (15:45)
    Talán az összes általam ma fogadott meccs közül ez a legrizikósabb (a kézilabda első félidős döntetlent is beleértve), tekintve hogy Ann Li egyáltalán nem salakos játékos, így mégis muszáj volt beletennem a szelvénybe. Ann Li-t különben követem és a meccseit is számon tartom, mert női teniszben kifejezetten megbízható fogadásszempontból. Itt viszont hiába ő a favorit, a magyarnak jobb esélyei vannak, habár az ő meccseitől mindig ódzkodom a pároson kívül egyéniben borzalmas teljesítménnyel rendelkezik.
    Tippem: 3:6 első szett, 4:6 második szett.
  • P. Ormaechea - J. Grabher (18:15)
    Ez szintén egy érdekes meccs, az osztrák lánynak ez egy sima 2:0 lenne alapvetően, viszont: 1. női tenisz, 2. argentin ellenfél, 3. argentin torna, 4. argentin közönség, 5. egymás elleni mérleg 1:0 az argentinnak, 6. tíz szettet nyert egyhuzamban az argentin. Szóval az a bizonyos mérleg itt vagy hazai győzelemre billen, vagy 3 szettre. Utóbbi viszont az én szememben egy biztosabb fogadás.
    Tippem: Szerintem itt egy nagy fordítás lesz, Grabher első szettet 6:4-re megnyeri, majd 6:1-re Ormaechea nyer, a harmadik szettet pedig Grabher viszi 6:3 végeredménnyel.
  • Dodig I./Krajicek A. - Kokkinakis T./Kyrgios N. (18:30)
    Kétlem hogy ez lenne a szelvénygyilkos meccs, elvégre egyáltalán nem számítok 3 szettre, Kokkinakis/Kyrgios párostól pedig már elvárható lenne a győzelem, másrészt mivel Dodig/Krajicek meccsét Mektic/Pavic ellen végignéztem, hát meglepne ha ez esetben elmenne 3 szettig a mérkőzés.
    Tippem: Kokkinakis/Kyrgios 2:0-ra nyernek, első szett 6:4, második szett 6:4.
  • S. Tsitsipas - D. Medvedev (21:00)
    A nap végére pedig itt ez a "meglepetés" mérkőzés. A 2:0-ás Kokkinakis/Kyrgios meccs után már biztos a közönség sem szeretné látni Kyrgios-t (én biztosan nem, úgyhogy azt a meccset nem is fogom nézni). Szóval ismét Medvedev. Mint írtam fentebb Medvedev egyáltalán nem hozta Rublev ellen azt a színvonalas játékát ami a döntőbe repíthetné (nem kell aggódni, nem fog addig repülni), körülbelül ugyanolyan unalmas pötyögést nyújtott mint De Minaur ellen, Medvedev az egyik kedvenc játékosom, abszolút csalódás volt a Rublev elleni meccse. Tsitsipas ezzel szemben a tetőt célozza a labdával, annyi biztos hogy érdekes meccsnek ígérkezik, ha lehetne arra fogadni hány labda landol valamelyik felsősorban Tsitsipas jóvoltából azt 3,5 fölé tenném. De komolyan, itt nem tudtam eldönteni hogy 3 szettet tippeljek vagy Tsitsipas szettet, így végül is a Djokovic ellen nyújtott teljesítménye alapján, mert bevallom nem vártam hogy 22,5 fölött lesz a játszmák száma( :'( ) Djokovic ellen kifejezetten jól játszott. Medvedev pedig ha hozza ezt a játékát igencsak boldog leszek ha a szelvények is zöldülnek.
    Tippem: 7:6 első szett, 7:6 második szett és Tsitsipas nyer.
Szóval ez lenne mára, amit én leginkább ajánlani tudok az talán a Rublev - Djokovic 3 szett, SPF Race-be én azt tervezem beleírni. Sok szerencsét a mai napra és köszönöm ha volt valaki annyira elvetemült ha végigolvasta.
Ui: egy plusz 5 percet igénybe véve kiegészítettem pontos szett pontszámmal, csak hogy még inkább dagadjon a begyem ha lejön a nagyszorzós.
3.000Ft-tal akartam először, aztán áh mondom rárakom azt a 7.000Ft-ot is, tényleg jónak érzem.
végül pedig 10.800Ft-ot töltöttem fel, van egy 115Ft-os szelvény is, ami ugyanaz mint a 685Ft-os csak abba még a Norvégia - Dánia kézilabda döntetlen végeredményt 9,00-ás odds-on beleraktam.  :ok:

Nem ide szerettem volna leírni azt a rengeteg szöveget, de most már ott hagyom.

a mai SPF Race tippem:

70./6. tipp

ATP-vb, férfi egyes: 2022.11.16. 14:00
Esemény: A. Rublev - N. Djokovic
Tipp: 3 (Játszmák száma)
Odds: 2,31
Iroda: Tippmixpro

Indoklás fentebb olvasható, röviden: Ez egy közönség orientált meccs lesz, ha Djokovic az első szettet a vártak szerint hozza, sőt 6:2-re ahogy azt én elképzelem, kétlem hogy Djokovic leakarná alázni Rublev-et. Másfelől Rublev játszik annyira jól hogy szettet tudjon hozni Djokovic ellen. Szóval ha az első szett túlzottan is papírforma szerint alakulna, akkor azt teljesen felfogja rúgni Rublev a második szettben.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 16, 2022, 10:34:41Nem ide szerettem volna leírni azt a rengeteg szöveget, de most már ott hagyom.

a mai SPF Race tippem:

70./6. tipp

ATP-vb, férfi egyes: 2022.11.16. 14:00
Esemény: A. Rublev - N. Djokovic
Tipp: 3 (Játszmák száma)
Odds: 2,31
Iroda: Tippmixpro

Indoklás fentebb olvasható, röviden: Ez egy közönség orientált meccs lesz, ha Djokovic az első szettet a vártak szerint hozza, sőt 6:2-re ahogy azt én elképzelem, kétlem hogy Djokovic leakarná alázni Rublev-et. Másfelől Rublev játszik annyira jól hogy szettet tudjon hozni Djokovic ellen. Szóval ha az első szett túlzottan is papírforma szerint alakulna, akkor azt teljesen felfogja rúgni Rublev a második szettben.

Vesztes, végeredmény: Djokovic 2:0
Jelenlegi pontok: 2