Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nálam a mai játék Suljo és Barney győzelme! :great:

Úgy látom, idén is hasonló taktikát kell majd alkalmazni, mint tavaly a Premier Ligát illetően..  ;D

A taktika pedig: NO BET  :beerchug: :great:

Kíváncsi lennék, mi volt az igazi oka annak, hogy Lewis agya tönkrement meccs közben, nem sokat gondolkodott a PDC, egyből visszavonták a játékengedélyét, igaz, hogy fellebbezhet a döntés ellen Adrian, de kellett ez a macera...? :bash:

Idézetet írta: peshark Dátum február 04, 2018, 10:08:51
Kíváncsi lennék, mi volt az igazi oka annak, hogy Lewis agya tönkrement meccs közben, nem sokat gondolkodott a PDC, egyből visszavonták a játékengedélyét, igaz, hogy fellebbezhet a döntés ellen Adrian, de kellett ez a macera...? :bash:

Nem lehet egyszerű majd 10 év után kiesni az elitből. Szerintem nagy hullámvölgyben van, és előtört belőle a fiatalkori nehéz természete. Ráadásul lehet nehezen viselte azt is, hogy egy UK kvalifikáción is megszenved egy jóformán ismeretlen játékos ellen, aki ráadásul még be is szól neki, s a képébe röhög...nagy bajok vannak Lewisnál, és kérdés, hogy ismét fel fog-e jönni innen a legjobbak közé? Ha sikerül is neki, nem holnap lesz...

Idézetet írta: robmiller Dátum február 04, 2018, 10:25:37
Nem lehet egyszerű majd 10 év után kiesni az elitből. Szerintem nagy hullámvölgyben van, és előtört belőle a fiatalkori nehéz természete. Ráadásul lehet nehezen viselte azt is, hogy egy UK kvalifikáción is megszenved egy jóformán ismeretlen játékos ellen, aki ráadásul még be is szól neki, s a képébe röhög...nagy bajok vannak Lewisnál, és kérdés, hogy ismét fel fog-e jönni innen a legjobbak közé? Ha sikerül is neki, nem holnap lesz...

Persze, fb-on olvastam, hogy biztos az volt a baja, hogy "egy dobozban játszik, ahelyett hogy a PL-ben játszana.." ;D
Egy jó Lewisra pedig szüksége van a dartsnak, az ellenfél viselkedését sem értettem amúgy, mert attól, hogy most gyengébb formában van, egy kétszeres világbajnokról van szó, lehet nem ellene kellene arcoskodni. Jó lenne, ha sikerülne találnia egy olyan nyilat, amivel megint csúcsformába lendülhet. (Ha jól láttam, már most nem Barney nyilaival dobált, hátha összehoz neki valami ütőset a Target..)

Ilyen hamar kidurran a Rob Cross lufi? Nagyon gyengen indult a vilagbajnok uj szezonja, 3 UK Open selejtezo elso fordulos vereseg, 2 nagyon sima PL vereseg, a jateka pedig teljesen kozepszeru. Ilyen magabiztos elozo szezon utan eleg nagyot lehet koppanni, ugy tunik.. :-\ Erdekes ez, majd biztos irnak Mardleek valamit errol is, mert eleg latvanyos hanyatlas van folyamatban.

Idézetet írta: peshark Dátum február 09, 2018, 13:35:29
Ilyen hamar kidurran a Rob Cross lufi? Nagyon gyengen indult a vilagbajnok uj szezonja, 3 UK Open selejtezo elso fordulos vereseg, 2 nagyon sima PL vereseg, a jateka pedig teljesen kozepszeru. Ilyen magabiztos elozo szezon utan eleg nagyot lehet koppanni, ugy tunik.. :-\ Erdekes ez, majd biztos irnak Mardleek valamit errol is, mert eleg latvanyos hanyatlas van folyamatban.

Élete formája és élete eredménye volt az decemberben, majd a helyére kerül, most nyilván nem tud annyira motivált lenni.
Abban sem vagyok biztos, hogy végigedzette a januárt és nem nyaralt inkább valahol.  :)
Nico Rosberg jutott eszembe róla, aki ahogy világbajnok lett, egyből vissza is vonult a forma 1-ben, mert már nem motiválta semmi. Azért Cross még nem keresett annyi pénzt, hogy ezt megtehesse, szóval kénytelen lesz összeszedni magát.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 09, 2018, 20:26:17
Élete formája és élete eredménye volt az decemberben, majd a helyére kerül, most nyilván nem tud annyira motivált lenni.
Abban sem vagyok biztos, hogy végigedzette a januárt és nem nyaralt inkább valahol.  :)
Nico Rosberg jutott eszembe róla, aki ahogy világbajnok lett, egyből vissza is vonult a forma 1-ben, mert már nem motiválta semmi. Azért Cross még nem keresett annyi pénzt, hogy ezt megtehesse, szóval kénytelen lesz összeszedni magát.

Hát igen, Robnak egy szezon után még nem szabad leállnia, mert mehet megint vissza villanyszerelőnek.. ;D
De azért most hétvégén már jobb teljesítményt nyújtott, pénteken UKQ elődöntőben kapott ki Gary ellen, tegnap meg a döntőben egy 109-es átlagot dobó Cadbytől, azért ez így már alakul, jó lenne, ha visszajönne a tavalyi forma, egy izgalmas PL nagyon jó lenne.. :D

Premier League: Ismét pont nélkül marad a világbajnok?

Harmadik fordulóját rendezik csütörtök este az idei Premier League kiírásnak! A tíz fős mezőny ezúttal Newcastlebe érkezik, s a játéknap egyik legfontosabb kérdése, hogy az aktuális világbajnoki címvédő Rob Cross megszerzi-e első pontjait a PL-ben? Olvasd tovább ITT!



Én megküldtem az első 3 meccset X-re apróval, hátha beakad, túlzottan agyalni most sem éri meg szerintem, bárhol lehet bármi... :redchug: :D

Kicsit off, kicsit nem, de egy kérdés:
Ti mikor, illetve mennyi idő után dobtátok meg az első 180-at? Öcsémmel vettünk egy táblát Karácsony környékén, de még sem ő, sem én nem dobtunk 180-at  :D Többször volt már, hogy az első meg a második nyíl betalált T20-ba, de a harmadik az soha  ;D Ami vicc, hogy öcsém már kétszer dobott 9-et három tökéletes T1-es szektorral, én meg T16-ból dobtam hármat úgy, hogy az első félre ment, aztán a másodikat direkt oda dobtam idegből, belement, aztán meg a harmadikat is, az is betalált.  :) Viszont a 180 csak nem akar jönni  :D Két 'tökéletes' nyíl már neki és nekem is volt többször, de a harmadik vagy 5-ös, vagy 1-es, vagy 20-as, esetleg még 'rosszabb'...

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 15, 2018, 18:55:30
Kicsit off, kicsit nem, de egy kérdés:
Ti mikor, illetve mennyi idő után dobtátok meg az első 180-at? Öcsémmel vettünk egy táblát Karácsony környékén, de még sem ő, sem én nem dobtunk 180-at  :D Többször volt már, hogy az első meg a második nyíl betalált T20-ba, de a harmadik az soha  ;D Ami vicc, hogy öcsém már kétszer dobott 9-et három tökéletes T1-es szektorral, én meg T16-ból dobtam hármat úgy, hogy az első félre ment, aztán a másodikat direkt oda dobtam idegből, belement, aztán meg a harmadikat is, az is betalált.  :) Viszont a 180 csak nem akar jönni  :D Két 'tökéletes' nyíl már neki és nekem is volt többször, de a harmadik vagy 5-ös, vagy 1-es, vagy 20-as, esetleg még 'rosszabb'...

2 éve dartsozom, de még soha nem dobtam  ;D ;D ;D (vagyis amire emlékszem, haverokkal általában kimegyünk a bárba, aztán pia pia pia a végén meg az sincs meg, hogy ki nyert  :redchug:)

Egyébként én inkább a T19-et dobom, az nekem sokkal szimpatikusabb, abból már volt többször is, de T20-ból komolyan nem, így ahogy most belegondoltam  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 15, 2018, 18:55:30
Kicsit off, kicsit nem, de egy kérdés:
Ti mikor, illetve mennyi idő után dobtátok meg az első 180-at? Öcsémmel vettünk egy táblát Karácsony környékén, de még sem ő, sem én nem dobtunk 180-at  :D Többször volt már, hogy az első meg a második nyíl betalált T20-ba, de a harmadik az soha  ;D Ami vicc, hogy öcsém már kétszer dobott 9-et három tökéletes T1-es szektorral, én meg T16-ból dobtam hármat úgy, hogy az első félre ment, aztán a másodikat direkt oda dobtam idegből, belement, aztán meg a harmadikat is, az is betalált.  :) Viszont a 180 csak nem akar jönni  :D Két 'tökéletes' nyíl már neki és nekem is volt többször, de a harmadik vagy 5-ös, vagy 1-es, vagy 20-as, esetleg még 'rosszabb'...

Visszaszámolva kb 3 hónap volt az első 180 :D De igazából az csak egy "mágikus" szám, 140-ekkel meg 100-akkal is bőven lehet meccseket nyerni  :P ;D Van hogy ömlik, meg van hogy örülsz, ha dobsz 1-2-t egy hónapban, nekem a legtöbb az egy versenynapon volt, reggeltől estig (inkább éjfélig) toltuk, 7db maximumot dobtam, meg volt egy emlékezetes napom, amikor egy ilyen 2 órás gyakorlásban jött talán 3-4 max, meg megszámlálhatatlan 140, az valami csoda volt, azóta sem volt ilyen magas teljesítmény hosszútávon :/ :D Az elején még számolja az ember, de egy idő után (egyrészt nem tudod mindet pl. lefotózni mert versenyen dobod, másrészt meg elfelejted már hol jársz) elveszted a fonalat :D
Amúgy ha komolyan akarjátok tolni, vagy kíváncsiak vagytok néhány trükkre, edzésötletre stb, írj nyugodtan privátban  :great: :D

Idézetet írta: Oroxy Dátum február 15, 2018, 19:48:25
Én kb. 1 éve dartsozom és eddig összesen 3-at dobtam, viszont elég tömzsi nyilakkal játszom, szóval 2 db T20 után általában ilyenkor jön a 20/5/1, de sokszor rá se dobok már, hanem váltok 19/18/17.

Taylor sem a 180-ak királya volt a mostani nyilaival, egyszerűen nem fér el 3 tömzsi nyíl sokszor a triplában :D A leváltás okos dolog ilyenkor.

Fél év után jött az első azt hiszem. Eddig 5 tökéletes nyílnál tartok  ;D Egyébként egyetlen egyszer volt olyan meccsen, hogy egy legben egymás után dobtam 2 180-at...az ok, hogy az ellenfél összeszarta magát, de én is, hogy mi történt velem, és utána jöttek a 26-ok...vagyis Gerweni állapotból visszazökkentem a rideg valóságba  ;D