Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én kb. hetente 2-3 kaszinós depo bónuszajánlatot, sokezer eurós nyereményalapú challenge-ajánlatokat, mindenfélét kapok tőlük, néha egyszerre 2-3 levelet is. Most pl. 3 aktuális van, köztük a Mystery doors, ahol 3 ajtó közül lehet választani, egyik nap 2-3 (néha 7) ingyen pöri a nyeremény, másik nap befizetéses ingyen pöri stb.

Egyszer rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál, hogy miért nem adnak nekem sportfogadási bónuszt is (másik accaimon, melyeket nem használtam soha, néha adnának 200 % körülit, 10-15 ezerig), de azt mondták, hogy majd ha a sportfogadási tétjeim nagyobbak lesznek, mint a kaszinósak, akkor adnak... Túl sokat kaszinóztam náluk, úgy látszik, pedig nem állt szándékomban (biztos ezért jön a sok kaszinós ajánlat is).


Idézetet írta: curpy82 Dátum május 24, 2021, 11:21:21
Mai nappal elindul az Euro Expert játék.

Nem szoktam az ilyen tippel megerősítős játékokban részt venni, lehet tudni, hogy milyen oddson és milyen téttel kell megerősíteni a tippet? Mert azt nyilván nem írják, csak hogy majd másnap kiderül jót fogadtál-e... ::)

Idézetet írta: peshark Dátum május 24, 2021, 12:46:29
Nem szoktam az ilyen tippel megerősítős játékokban részt venni, lehet tudni, hogy milyen oddson és milyen téttel kell megerősíteni a tippet? Mert azt nyilván nem írják, csak hogy majd másnap kiderül jót fogadtál-e... ::)

Nem szokott lenni sem minimum tét, sem minimum odds elvárás.
Kérdéses csak annyi szokott lenni, hogy elég aznap fogadni, vagy a kiértékelésnek is meg kell történnie ugyanazon a napon...

De a gyakorlatban működhet ilyen promóknál, hogy mondjuk 10 napon keresztül 250 ft-ért ugyanazt az 1.01-es jövőbeli eseményt teszed meg mindig.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2021, 17:20:54
Nem szokott lenni sem minimum tét, sem minimum odds elvárás.
Kérdéses csak annyi szokott lenni, hogy elég aznap fogadni, vagy a kiértékelésnek is meg kell történnie ugyanazon a napon...

De a gyakorlatban működhet ilyen promóknál, hogy mondjuk 10 napon keresztül 250 ft-ért ugyanazt az 1.01-es jövőbeli eseményt teszed meg mindig.

Ez jo kerdes. Ugye a challangeknel aznap kell zarulni, de ha nincs oddkorlat akkor jo vagyok..

Európa Bajnokságra lehet náluk tippelni minden nap. Csoporthelyezésektől a végső győztesig.
Fogadással nem kell megerősíteni.


Idézetet írta: curpy82 Dátum május 28, 2021, 13:18:54
Meg kell erősíteni fogadással.

Igy van.

Minden tippet meg kell erősíteni egy valódi pénzes sportfogadással (virtuális sport nem számít). A fogadást a tipp beküldésének napján kell megtenni, különben a tipp nem érvényes és nem vesz részt a promócióban..
Csak a valódi pénzes tétek számítanak a promócióban. Ingyenes fogadások, kifizetett és törölt tétek nem vesznek részt az ajánlatban.
Azt, hogy a tipp érvényes vagy nem, a tipp előzményekben ellenőrizheti másnap reggel.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 28, 2021, 13:57:43
Igy van.

Minden tippet meg kell erősíteni egy valódi pénzes sportfogadással (virtuális sport nem számít). A fogadást a tipp beküldésének napján kell megtenni, különben a tipp nem érvényes és nem vesz részt a promócióban..
Csak a valódi pénzes tétek számítanak a promócióban. Ingyenes fogadások, kifizetett és törölt tétek nem vesznek részt az ajánlatban.
Azt, hogy a tipp érvényes vagy nem, a tipp előzményekben ellenőrizheti másnap reggel.

Akkor ez tényleg a sportingbullshit.

Szerintem nincs ezzel baj, mármint ez nem túl komoly követelmény, hogy érvényes legyen a tipped. Ha meg amúgy is fogadsz, akkor kb nem is követelmény... Se minimum odds, se minimum tét... Az már más kérdés , hogy mennyi esélyed van nyerni a beküldött tippekkel...  ;D Hogy találod el pl, hogy kik, hány ponttal és milyen gólaránnyal lesznek majd vajon a csoportharmadikok között továbbjutók!?  :D

600freebet plusz 200%bonusz 30kval..

Beindultak.


*Mondjuk ezzel siman elertek hogy hozzajuk fizessek be..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 08, 2021, 11:06:58
600freebet plusz 200%bonusz 30kval..

Beindultak.


*Mondjuk ezzel siman elertek hogy hozzajuk fizessek be..

A bónusz jól mutat, csak a szorzókkal, meg az élő fogadásokkal van némi probléma. Ezek szerint mindenki kapott ajánlatot.

Nem kaptam csak egy olyat, hogy fogadjak 10 euroval a végső győztesre, és adnak 10 euro freebetet. Végig se olvastam, mert felidegesített, hogy nem adtak feltöltésit.