Sportfogadás ajánlatok/fogadások az Eb-re

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Betclic:

Pénteken a Franciaország-Románia mérkőzéssel kezdetét veszi a labdarúgó Európa-bajnokság. A mérkőzés előtt megtett téteket kedveli vagy inkább a multi fogadások hozzák lázba, esetleg mobillal a kézben követné tenne fogadást? Mi minden lehetőségre készültünk! Önfeledten drukkolhat a magyaroknak is az Eb-n! Minden szükséges információt megtalál weboldalunkon.

A magyar válogatott első mérkőzését Ausztriával vívja a jövő héten. Ha Dzsudzsák Balázs és társai legyőzik a sógorokat, akkor a bónusz sem maradhat el:

   Jelezze részvételi szándékát, tegyen mérkőzés előtti egyszeres fogadást (legalább 3000 Ft / 10 € értékben, 1.50 szorzóval), az Ausztria - Magyarország mérkőzésre.
   Ha Magyarország győz, akkor 1500 Ft / 5 € sportfogadási bónuszt kaphat.


9.   A sportfogadási univerzum szabályai érvényesek a bónusz felhasználására. A szabályok a Betclic Általános Felhasználási Feltételek között találhatók. Ahhoz, hogy a játékosok készpénzként vehessék fel a bónuszt, a bónusz összegét hatszor kell megforgatni a sportfogadási oldalon minimum 2,00 szorzójú fogadásokon. Csak olyan fogadási piacokra tett fogadások számítanak bele a bónusz megforgatásába, ahol három vagy több lehetséges kimenetel választható. Ha a bónusz összege több fogadással kerül megforgatásra, minden tétnek különbözőnek kell lennie (pl: különböző fogadástípusú fogadások egy eseményre, vagy azonos fogadástípusú fogadások különböző eseményekre). A bónuszok a jóváírástól számítva harminc (30) napig érvényesek. A határidő lejártát követően a fel nem használt bónuszokat töröljük a játékosok számlájáról. Az ingyenes fogadásra vonatkozó szabályokat a Betclic saját hatáskörében megváltoztathatja, de a változtatások nem érintik a már megszerzett nyereményeket. A módosításokat megfelelően lesznek kommunikáva: online felületen vagy egyéb módon hívjuk fel játékosaink figyelmét, így a új feltételek elolvasása után felhasználók a részvétel folytatása előtt megérthetik ill. el tudják fogadni az új feltételeket.

Sportingbet:

30.000.000 FT-OS EUROMANIA – FOGADJON MINDEN NAP ÉS SZEREZZE MEG RÉSZÉT A NYEREMÉNYALAPBÓL

Itt az újabb esély, hogy megnyerje részét a hatalmas nyereményalapból! Hogyan szerezheti meg? Egyszerű – a 30.000.000 Ft-os nyereményalap azon játékosok között lesz szétosztva, akik minden nap tesznek egy feltételek szerinti fogadást vagy fogadásokat legalább összesen 3000 Ft értékben minden nap az EURO 2016 alatt 2016.07.10-ig, szóval csak fogadnia kell minden nap és Öné a nyeremény!

Figyelem - Az EuroManiahoz csak ma 2016.06.10-én csatlakozhat!


sziasztok van valahol most valami értelmes eb promóció? nem pörög a napló.
írjátok ha tudtok valamit  ;)

hello

Az oldalon szereplő EB mérkőzés tipp játék érdekelne,mérkőzés tipp,hogy hol lehet megnézni hogy ki nyerte helyes tippjável a Magyar szurkolói mezt,az Osztrák-Magyar meccsen.Én Szalait tippeltem első gólszerzőnek s Magyar győzelmet.71.percet tippeltem Szalai mellé.Kíváncsi vagyok ki előzött meg s hány perccel

köszönöm a választ

Idézetet írta: lacko23 Dátum június 16, 2016, 10:15:09
sziasztok van valahol most valami értelmes eb promóció? nem pörög a napló.
írjátok ha tudtok valamit  ;)

A Bet365-ön az Izland - Magyarország mérkőzésre egy 8 000 Ft-os kockázatmentes élőfogadást kínálnak.

Idézetet írta: kanita87 Dátum június 16, 2016, 12:36:00
hello

Az oldalon szereplő EB mérkőzés tipp játék érdekelne,mérkőzés tipp,hogy hol lehet megnézni hogy ki nyerte helyes tippjável a Magyar szurkolói mezt,az Osztrák-Magyar meccsen.Én Szalait tippeltem első gólszerzőnek s Magyar győzelmet.71.percet tippeltem Szalai mellé.Kíváncsi vagyok ki előzött meg s hány perccel

köszönöm a választ

1. Csoportkör - Eredmények:

Franciaország - Románia: alexthebest (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Albánia - Svájc: x6tence (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Wales - Szlovákia: rodeoshow (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Anglia - Oroszország: Tomek1885 (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Törökország - Horvátország: csak1tomi (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Lengyelország - Észak-Írország: Besic21 (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Németország - Ukrajna: nemethb (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Spanyolország - Csehország: Alex10 (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Írország - Svédország: Coutinho (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Belgium - Olaszország: Nyuszika10 (1.500 Forint Unibetes bónusz)
Ausztria - Magyarország: kanita87  (magyar válogatott szurkolói mez)
Portugália - Izland: todika (1.500 Forint Unibetes bónusz)

Te nyerted meg a mezt.  :beerchug: :cya:


50-100%-os befizetési bónuszt tudtok valahol? Kisebb irodák is szóba jöhetnek.  :ok:

Francia - Ír mai meccs

Labdabirtoklás over 57% a franciákra. Unibeten 1.80, én megtettem, szerintem egyirányú meccs lesz. Lehet szenvednek majd a hazaiak, erőlködnek, de a labda náluk lesz sokkal többet azt gondolom, labdabiztosabb, játékügyesebb jóval a francia csapat + otthon vannak. Meglepődnék ha nem az lenne a forgatókönyv hogy a franciák jönnek, jönnek előre folyamatosan, az írek meg 10 emberrel betömörülnek és próbálnak kontrázni.
Igazából  a tipp annál esélyesebb amúgy minél tovább 0-0 az eredmény ha belegondolok:-)

Evvel csak az a bajom, hogy a franciák találnak egy gólt, akkor ők fogják a 3 eurós veteményt őrizni a 16-nál.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 26, 2016, 10:44:25
Francia - Ír mai meccs

Labdabirtoklás over 57% a franciákra. Unibeten 1.80, én megtettem, szerintem egyirányú meccs lesz. Lehet szenvednek majd a hazaiak, erőlködnek, de a labda náluk lesz sokkal többet azt gondolom, labdabiztosabb, játékügyesebb jóval a francia csapat + otthon vannak. Meglepődnék ha nem az lenne a forgatókönyv hogy a franciák jönnek, jönnek előre folyamatosan, az írek meg 10 emberrel betömörülnek és próbálnak kontrázni.
Igazából  a tipp annál esélyesebb amúgy minél tovább 0-0 az eredmény ha belegondolok:-)

60%-40% a franciáknak. Jelentősen hozzájárult a mérkőzés alakulása + az ír piros lap, hogy ez bejött.
Amúgy második félidő alapján én azt hittem simább, ilyen 65-70%-ot saccoltam franciáknak a látvány alapján.


A szombati Németország – Olaszország Európa-bajnoki negyeddöntőre a bet365 egy fantasztikus kockázatmentes élő fogadást kínál nektek!

Helyezz el egy mérkőzés előtti fogadást a Németország – Olaszország mérkőzésre, és megajándékoznak egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.


Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 3.000 Ft*).

Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást teszel fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak. Minden fogadást a szokásos módon kell fizetni és leadni, és a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál.

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacuknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatuknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatod ki minden bet365-nél elhelyezett labdarúgás fogadásodból.

Részvételi feltételek