Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20

Idézetet írta: gerry Dátum május 04, 2016, 21:54:49
"Ha a Real rúg hármat a Realnak", akkor valószínűsítem, hogy nem fog Bl-t nyerni, mert 1-3 -al kiesnének.  :D

De 3 öngólt ha tényleg rúgnak befosok  ;D ;D ;D

Látod van igazság abban amit írtam :-)


Pellegrini  ;D Apám ilyeneket nyilatkozni amikor két meccsen egyszer találták el a kaput. Megártott neki a Premier League fertője.
http://www.espnfc.com/manchester-city/story/2864963/manchester-city-didnt-deserve-to-lose-vs-real-madrid-manuel-pellegrini

amúgy frankón a Milanhoz menne  :o

Clattenburg kapta a döntőt... A Chelsea - Spurs is kicsúszott a kezéből...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 10, 2016, 20:58:35
Clattenburg kapta a döntőt... A Chelsea - Spurs is kicsúszott a kezéből...

Éljenek a lapok :) :)

Bajnokok Ligája 2015/16: Ki lesz a végső győztes?

Real Madrid
    6 (18.2%)
Atletico Madrid
    17 (51.5%)

Manchester City
    1 (3%)
Bayern München
    9 (27.3%)

Összes szavazó: 33

Új szavazás indult a döntőre.

Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16 - döntő




Május 28., szombat:

20:45   Real Madrid - Atl. Madrid    2.45   3.15 3.15


Tippek, vélemények?

Az Atletico védekezési módszeréből kiindulva - inkább kevesebbet legyen náluk a labda, de az ellenfél ne jusson át a 16osunkon - nem láthatunk majd sok gólt. Akárcsak 2 éve, elképzelhetőnek tartom, hogy Torrente csapata szerzi majd meg a vezetést. Az akkori hibákból tanultak, most jobbak lesznek. És még Ganxsta Zoli is örülni fog. 1 a lényeg. Atletico győzelmet várok :)


FIGYELEM!
Kedves mindenki!
Egy nagyon jó barátomnak van jegye a szombati Bajnokok Ligája döntőre, Milánóba. Sajnos elfelejtette, hogy pont azon a napon van az esküvője is! (A jegyet már hónapokkal ezelőtt megvette, mielőtt az esküvő pontos dátumát kitalálták volna.) Szóval most a kérdés: van kedve valakinek szombaton megnősülni? Bárki?

hehehehe lol, most láttam fészen

Most lehet buzinak fogtok nézni, de nekem lenne az a nő akiért kihagynam a bl dontot.. ::) (butyi..akarom mondani bucsi ;D )

én akkor néznélek buzinak, ha lenne az a csapat akiért nem nősülnél meg  ;D

Nekem olyan "Real Madrid nyeri a BL-t hosszabbításban" megérzésem van. Egyedül vagyok vele?

Na gogo, nyerjen a jobb. Realosként mondom, ha nem rendez vérfürdőt a Tico és jól tolják, nyerjék meg, azt se bánom, megérdemelnék. Vamos!   :beerchug:

Mi ez a ratyiság itt a meccs előtt ;D Kezdődjön már inkább :redchug:

*mármint az éneklésre gondoltam :D