Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem igen, bár nem biztos. Mert hete forgattam kaszinóbónuszt és a 90%t roulettel forgattam..

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 18, 2012, 11:45:57
Szokásos év végi 100€-s 100%-os kaszinó bónusz  ;D

Emlékszem, a legutóbbi ilyennél már rezgett a léc, nem tudom, rámenjek-e  :)
Aki rákattan, nézze már meg, a rulett beleszámít-e a forgatásba még mindig, mert ha véletlenül nem számít bele, akkor tutira kihagyom  :)

Nekem tavaly már nem működött a korábbi stratégia, és fele pénzt kimentettem, még a forgatás 20%-ánál, úgyhogy én biztos kihagyom.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 18, 2012, 12:50:03
Nekem tavaly már nem működött a korábbi stratégia, és fele pénzt kimentettem, még a forgatás 20%-ánál, úgyhogy én biztos kihagyom.

Igen, egyre neccesebb, ezért vacilálok én is. Mondjuk december 30-ig érvényes, csak ugye aki a végére marad, annak úgyis kipörget majd 16 pirosat egymás után, amiből 10 páros :D
Meglátjuk, ha a hétvégén sikerül nyerni sportfogadáson, akkor lehet rámegyek, de lehet, győz a józan ész. bár...

Próbáljátok meg átbukni máshova!
A bet-at-home-nál pakoljátok a pirosat, egy másik kaszinóban meg a feketét!   ;D

Vagy lehetne páronként összeállni ,én raknám a pirosat valaki meg a párost  :D :D :D
;D ;D ;D

Aztán csak úgy dobná a nullát, vagy négyet egymás után  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 18, 2012, 11:45:57
Szokásos év végi 100€-s 100%-os kaszinó bónusz  ;D

Emlékszem, a legutóbbi ilyennél már rezgett a léc, nem tudom, rámenjek-e  :)
Aki rákattan, nézze már meg, a rulett beleszámít-e a forgatásba még mindig, mert ha véletlenül nem számít bele, akkor tutira kihagyom  :)

Beleszámít a rulett. Ugyanazok a szabályok, mint korábban, és működik a tuti módszer is. Bár már rögtön az 1. órában volt egy 13-as sorozatom de ezt még túléltem :) Egyébként annyira nem jó ajánlat, a 40x megforgatás nagyon sok. Ha oakland23 taktikáját követjük, akkor ki lehet pörgetni minimális kockázattal, de iszonyú lassan. Úgy számoltam, hogy egy óra alatt 150€-t lehet megforgatni, tehát az egészhez kell 26,7 óra, ami 3,75€-ós órabér. Mindenki mérlegelje, hogy megér-e neki ennyit.

Én 2 hete regisztráltam hozzájuk,igényba vettem a sportfogadás-bónuszt és a kaszinó-bónuszt is.Akkor 400-szor kellett kipörgetni!150-ig nyerőben voltam a piros-fekete szisztémával,190-re bebuktam!Szemetek ezek,a 400 horror!

Hülye vagyok,most ugyanaz van.
"Csak abban az esetben igényelhet kifizetést a bet-at-home.com-tól, ha a bónusz összegének a 40-szeresét megtette."
Befizettem 10 Eurot,adott 10 Eurot.10x40=400 pörgetés,nagyon nehéz!

Idézetet írta: Irtis Dátum december 18, 2012, 16:12:20
Beleszámít a rulett. Ugyanazok a szabályok, mint korábban, és működik a tuti módszer is. Bár már rögtön az 1. órában volt egy 13-as sorozatom de ezt még túléltem :) Egyébként annyira nem jó ajánlat, a 40x megforgatás nagyon sok. Ha oakland23 taktikáját követjük, akkor ki lehet pörgetni minimális kockázattal, de iszonyú lassan. Úgy számoltam, hogy egy óra alatt 150€-t lehet megforgatni, tehát az egészhez kell 26,7 óra, ami 3,75€-ós órabér. Mindenki mérlegelje, hogy megér-e neki ennyit.

Miféle tuti taktika?
Ez is afféle városi legenda?:D

Idézetet írta: McCart Dátum december 19, 2012, 15:43:58
Miféle tuti taktika?
Ez is afféle városi legenda?:D

Keress vissza a régi bet-at-home-os topicban, oakland23 nagyon jól leírta. A lényeg, hogy 0,1-0,1€-s téteket kell tenni a pirosra és a feketére is, így forgatjuk meg a pénz nagy részét. Ha van egy hosszabb sorozat, akkor lehet kockáztatni, mindig duplázva a tétet. Így vissza lehet nyerni a 0 miatt elvesztett pénzt.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 19, 2012, 17:06:58
Keress vissza a régi bet-at-home-os topicban, oakland23 nagyon jól leírta. A lényeg, hogy 0,1-0,1€-s téteket kell tenni a pirosra és a feketére is, így forgatjuk meg a pénz nagy részét. Ha van egy hosszabb sorozat, akkor lehet kockáztatni, mindig duplázva a tétet. Így vissza lehet nyerni a 0 miatt elvesztett pénzt.

Ezt akartam elkerülni, ennyit nem fogok visszaolvasni. :)
Mindenesetre köszi, abban azért szerintem kiegyezhetünk, a hazárdjátékban nincs tuti taktika, végül mindig a bank nyer.

Én 8eurót küldtem be 100%os bónuszra.. Ezt felvittem 30ig sloton és ezzel kezdtem el rulettezni. ugye 320eurót kellett forgatnom.. Én 5-5 és 10-10 Eurókat tettem fel a pirosra és feketére egyszerre.. 2-3kört így lenyomtam majd 5-10kört játszottam 1eurós téten piros v fekete, odd vagy even kicsi vagy nagy szisztémával majd újabb nagyobb téttel piros és fekete egyszerre. Persze így van kockázat h kijön a 0 akkor mivan..de ezért kezdtem 8Euróval, mert ennyit nem bántam volna ha elbukok.. amúgy 60Euróval szálltam ki és 20-30perc alatt megvolt a 320eurós forgatás.

Idézetet írta: McCart Dátum december 20, 2012, 15:16:25
Ezt akartam elkerülni, ennyit nem fogok visszaolvasni. :)
Mindenesetre köszi, abban azért szerintem kiegyezhetünk, a hazárdjátékban nincs tuti taktika, végül mindig a bank nyer.

A bank mindig nyer, de a bónusz nagyságától függ, hogy van-e reális esély plusszal kiszállni belőle.
A mybet ajánlott pár napja egy olyan promót, hogy ha megforgatsz 250 eurót ruletten, akkor adnak 10 euró bónuszt.
Ebből kockázat nélkül 3 euró nyereséggel ki lehetett szállni, ha minden körben minden számra teszel.
Riasztónak tűnt a promó, de mivel a házelőny "csak" 2.7% és a 250-nek a 2,7%-a kevesebb, mint 10, ez bizony garantált a hasznot jelent.
Mondjuk a BAH 40-szeres megforgatási követelménye pont arról szól, hogy ezzel ne lehessen élni: 40x2,7 =108, tehát buksz még 100%-os bónusz esetén is.

Nem tudom, milyen figyelő mechanizmusok vannak beépítve, de a mybet pl. nem engedte, hogy egyszerre tegyek pirosra és feketére is, így variáltam a dolgokat, de a végeredmény az lett, hogy minden számon volt tétem és garantáltan 36 zsetont nyertem vissza 37-re.
Ha a betathome-nál is kijátszható ez (vagy eleve megengedett), akkor úgy gondolom, hogy pár tucat sikeres pörgetés után, ha pluszban van az ember, átválthat erre a 2,7% mínuszt hozó stratégiára, hogy biztosan megőrizzen valamennyit a nyereményéből.

Idézetet írta: McCart Dátum december 20, 2012, 15:16:25
Ezt akartam elkerülni, ennyit nem fogok visszaolvasni. :)
Mindenesetre köszi, abban azért szerintem kiegyezhetünk, a hazárdjátékban nincs tuti taktika, végül mindig a bank nyer.

Végtelen ideig csinálva természetesen veszteséges a stratégia, de itt azt használjuk ki, hogy "csak" 4000€-t kell megforgatni, és ekkor nem szabad kijönnie extra hosszú sorozatnak, ami nagy valószínűség szerint teljesül is. Ha a sorozat 6. tagjától kezdjük pakolni az éles téteket, akkor 15-ös sorozatig mehetünk el (ez 50€ tétet jelent, ennél többet nem enged a rendszer). Tehát 100€ nyereményért kockáztatunk 100€-t (a befizetésünk), hogy nem lesz 15-ösnél hosszabb sorozat 4000€-t megforgatva (kb 27 óra alatt). Szerintem ez elég jó ajánlat, a kockázat a nyereményhez képest kicsi. Viszont a stratégia sok időt vesz igénybe.