Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 03, 2013, 10:06:16
Minek? Én sem árulom..  ;D ;D

Akkor te is nyerő sportfogadó vagy. Gratulálok :)
Árulni még azért is jó, hogy tőkét szerezzen az ember. (Akinek nincs)

Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

IGEN-t nyomtam, mert tudom, hogy vannak akik fizetnének érte, csak előtte valóban bizonyítani kell. Hogy példát is mondjak: ott volt tomiszi facebook csoportja és amikor valaki felvetette, hogy honorálni kellene tomiszi munkásságát, akkor azt többen is támogatták.

Idekapcsolódik; pont a napokban jelentette be fb-n, hogy augusztus 1-étől indul a weblapja; csak nem neki csinálsz egy kis felmérést? :)

Idézetet írta: Latzka Dátum július 03, 2013, 10:14:58
Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

IGEN-t nyomtam, mert tudom, hogy vannak akik fizetnének érte, csak előtte valóban bizonyítani kel. Hogy példát is mondjak: ott volt tomiszi facebook csoportja és amikor valaki felvetette, hogy honorálni kellene tomiszi munkásságát, akkor azt többen is támogatták.

Idekapcsolódik; pont a napokban jelentette be fb-n, hogy augusztus 1-étől indul a weblapja; csak nem neki csinálsz egy kis felmérést? :)

Nem, nem neki :)
De köszönöm a véleményed és az infód :)

Idézetet írta: Latzka Dátum július 03, 2013, 10:14:58
Idekapcsolódik; pont a napokban jelentette be fb-n, hogy augusztus 1-étől indul a weblapja;
Hát, hogy finoman fogalmazzak, furcsa, hogy bukások után lelépett szó nélkül majd visszajön, hogy indul a weblapja...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 03, 2013, 10:18:39
Hát, hogy finoman fogalmazzak, furcsa, hogy bukások után lelépett szó nélkül majd visszajön, hogy indul a weblapja...

Mégsem ment neki olyan jól?

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 10:19:44
Mégsem ment neki olyan jól?

Jól ment neki, amíg szisztematikusan csinálta. Aztán egy rosszabb periódus után lazán elkattant és all in ment valamire. Persze bukás lett a vége.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 03, 2013, 10:25:00
Jól ment neki, amíg szisztematikusan csinálta. Aztán egy rosszabb periódus után lazán elkattant és all in ment valamire. Persze bukás lett a vége.

Nálam nincs tétemelős se allinos management. Mindig egy azonos tétet rakok és javaslok!

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 03, 2013, 10:25:00
Jól ment neki, amíg szisztematikusan csinálta. Aztán egy rosszabb periódus után lazán elkattant és all in ment valamire. Persze bukás lett a vége.

Igen, de azután még visszajött, hogy időközben nyert egy csomót, majd a vége ugyanaz lett, kivéve, hogy most nem lett nagy búcsúzkodás egyszercsak eltűnt.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 03, 2013, 10:28:17
Igen, de azután még visszajött, hogy időközben nyert egy csomót, majd a vége ugyanaz lett, kivéve, hogy most nem lett nagy búcsúzkodás egyszercsak eltűnt.

Akkor a weboldalához sem fűznék sok bizalmat...

És külföldön hogy lehet bizonyítani hogy jó tippelő valaki?
Vannak hasonló oldalak?

Ha már a bizonyításról van szó!

Szerintem itt is nyugodtan lehet bizonyítani. Amíg a tippjeidért nem kérsz pénzt, nem hiszem, hogy bárki ellenére lenne.

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 10:33:24
És külföldön hogy lehet bizonyítani hogy jó tippelő valaki?
Vannak hasonló oldalak?

Ha már a bizonyításról van szó!

csak kapasbol az a gugli mestertol:

http://www.bigguy.com/3/welcome.html?screen=leaderboards&contest=2&report=AT&sp=ALL&what=T50

latod, ott vannak olyanok, akik tippek ezrei minta alapjan vannak plusszban...

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 03, 2013, 10:44:46
csak kapasbol az a gugli mestertol:

http://www.bigguy.com/3/welcome.html?screen=leaderboards&contest=2&report=AT&sp=ALL&what=T50

latod, ott vannak olyanok, akik tippek ezrei minta alapjan vannak plusszban...

Ez oké, de mondjuk én hogy tudok bizonyítani? :)

Idézetet írta: Latzka Dátum július 03, 2013, 10:14:58
Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

IGEN-t nyomtam, mert tudom, hogy vannak akik fizetnének érte, csak előtte valóban bizonyítani kell. Hogy példát is mondjak: ott volt tomiszi facebook csoportja és amikor valaki felvetette, hogy honorálni kellene tomiszi munkásságát, akkor azt többen is támogatták.

Idekapcsolódik; pont a napokban jelentette be fb-n, hogy augusztus 1-étől indul a weblapja; csak nem neki csinálsz egy kis felmérést? :)


tomiszi példája mutatja, hogy a jó tippeket is hamar el lehet felejteni, most a chaten gönczivel egy kategóriába sorolják a lelkes rajongók.  :)

Itt most az a magyarázat a "nem vásárlásra", hogy nincs bizonyíték a tippek minőségére, aztán váltunk arra, hogy "minek árulja, ha olyan jók a tippjei?"  :)

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:22:43
Én meg írtam, hogy egyik sem, csak körül néztem, hogy mi az álláspont.
A statot részben megértem, de hogy valakinek ne kelljenek jó tippek...
Biztos kiégtetek már, sok volt a rossz tapasztalat :) Megértem!

Látod itt az első "-".

Ismerd be, hogy te árulod, ezzel nincs semmi gond.

+ az ilyen kiégtetek, nem vagytok boldogat? nem elégít ki a barátnő? ..után tudod mi szokott jönni?

"Gyere hozzám, mert nálam a tuti"  ;D