Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03

#225 december 08, 2021, 20:17:53, oakland23
A bajorok nem viccelnek  ;D
Így látva a kezdőket, ismerve a közelmúlt eredményeit, én azt mondom, 5-0  ;D
(esetleg talán 5-1...)

a Barcánál pedig az MSN után összeáll a DeDeDe támadótrió  ;D

Xavi helyében blöffölnék egy mindenki koronás lett Kimmich miatt érvet, nem mennék ki a pályára, automatikus 3:0 oda, az nem vészes.

Angol szakik az under 3.5 toljak , Xavi nem nagyon szeretne egy ujabb 2-8at  ;) kivancsi vagyok :D

Bergamoban a sok golos es lapos fogadasok szerintem mennek a kukaba az idojaras miatt.

Müller kihagyja a ziccert, aztán egy ilyen gólt fejel :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 08, 2021, 20:13:15
a Barcánál pedig az MSN után összeáll a DeDeDe támadótrió  ;D
Nekem is éppen ez a DeDeDe tűnt fel: Depay, Dembele, Dest.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:


Idézetet írta: Experte Dátum december 08, 2021, 12:05:26
Szia,

tippmixen a piros lap is 1-nek számít! :cya:
De így is simán jöttek tegnap a lapok, a vendég gól és Carrasco hibája olyan "szikra" volt ami berobbantotta! :great:

Ez fix infó??

Tippmixpron 5,5 lap felett vagyok a Sevillan és eddig 4sárga 1 piros van. Én úgy olvastam ott is úgyvan már hogy 2sárga utáni pirossal az 3 lap, sima piros 2. De ez nem biztos..

De még van 20 perc, egyenlőre nem izgulok hogy ne lenne még egy lap h fix legyen a cucc.

ugyanúgy van mint beten, a piros 2-t ér itt a szerencsejáték info

Ha egy játékos sárga lapot kap, az egy büntetőlapnak számít. Ha egy játékos piros lapot kap, az kettő büntetőlapnak számít. Ha egy játékos egy sárga és egy piros lapot kap, az összesen három büntetőlapnak számít. Amennyiben egy játékos két sárga lapot követően kap piros lapot, összesen az is három büntetőlapnak számít.

#234 december 08, 2021, 22:35:49, csatarid
Idézetet írta: csatarid Dátum december 08, 2021, 22:27:11
Ez fix infó??

Tippmixpron 5,5 lap felett vagyok a Sevillan és eddig 4sárga 1 piros van. Én úgy olvastam ott is úgyvan már hogy 2sárga utáni pirossal az 3 lap, sima piros 2. De ez nem biztos..

De még van 20 perc, egyenlőre nem izgulok hogy ne lenne még egy lap h fix legyen a cucc.

Labdarúgás
Büntetőlapok száma: Egy mérkőzésen kiosztott sárga lap(ok) és piros lap(ok) száma
alapján határozható meg. Ha egy játékos sárga lapot kap, az egy büntetőlapnak számít.
Ha egy játékos piros lapot kap, az kettő büntetőlapnak számít. Ha egy játékos egy sárga
és egy piros lapot kap, az összesen három büntetőlapnak számít. Amennyiben egy
játékos két sárga lapot követően kap piros lapot, összesen az is három büntetőlapnak
számít. Tehát egy játékos egy mérkőzés során legfeljebb három büntetőlapot kaphat.

Igen közben megvan köszi. Akkor ez win!

Furcsa lesz egy Barcelona nélküli BL-idény, de ki kell ezt is próbálnunk katalán testvéreim. Eddig nevettünk az ilyenen, ha pl az AC Milannal vagy a Manchester Uniteddel történt, oszt most mi jövünk ;D

Idézetet írta: TiB Dátum december 08, 2021, 22:35:53
Furcsa lesz egy Barcelona nélküli BL-idény, de ki kell ezt is próbálnunk katalán testvéreim. Eddig nevettünk az ilyenen, ha pl az AC Milannal vagy a Manchester Uniteddel történt, oszt most mi jövünk ;D

Én örülök neki, emlékszem utoljára a 2000-es évek elején voltunk így a második sorozatban tavasszal. Mondjuk nekem jobban a Rivaldo-féle 2000/01-es szezon van meg (valamiért az időben korábbi "menetelés" kimaradt). Akkor azt hittem, megcsapjuk a Poolt az elődöntőben, de nem... Az öreg Patje volt elől, meg Overmars. Nekem tényleg olyan, mintha újraélnénk a 2000-es évek elejét (mondjuk ugyanolyan szarok is vagyunk, mint Rivaldo távozása után).
https://www.youtube.com/watch?v=8mQpM_ppkYY


Kell ez a csapatnak, lehet az ilyen Umtiti, Busquets és társai visszább fognak venni az arcból. Fiatalok is tapasztalhatnak - lehet ott még párharcot is nyerünk  ;D -, mondjuk végső győzelmi esély szerintem a nullával egyenlő, ahhoz valami brutál támadót kéne hozni télen (szerintem a BL sem lesz meg év végén a bajnokságban, de erre számítottam). Számomra az a durva, hogy egy-egy korszakban mennyit jelentett a kiemelt játékos a Barcának. Rivaldóval anno két BL-elődöntő (jóval kiegyensúlyozottabb mezőnyben), távozása után vergődés a bajnokságban és a nemzetközi kupákban. Messivel még 2,5 éve BL-elődöntő, bajnoki cím, majd küzdelem a bajnoki címekért, nélküle pedig középcsapat szint, akiket még a Benfica is kiejt a BL-ből...


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 10., 10:00CET         


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 10., 10:00CET   


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 10., 10:00CET