Premier League 2023/24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Premier League 2023/24

A bajnokság tervezett kezdési időpontja: 2023. augusztus 11.

Ebben a témában lehet beszélgetni az angol Premier League eseményeiről.  :topbet_125:

#1 június 21, 2023, 09:39:04, Admin
Premier League 2023/24 - Oddsok a győztesre:

Manchester City 1.65
Arsenal 9.00
Liverpool 9.00
Manchester United 10.00
Chelsea 17.00
Newcastle 17.00

Teljes Unibet ajánlat böngészése

Szoboszlai Dominik hány gólig juthat a PL-ben?

Fogadhatunk a bet365-nek köszönhetően arra, hogy a Liverpoolba igazoló Szoboszlai Dominik hány gólig jut a következő idényben. Olvasd tovább


A Sportszelet legelső adásában ki másról lenne szó?


Szoboszlai Dominik nyeri a PL év játékosa díját?

A magyar középpályás a Premier League év játékosa kínálatban is szerepel. Nem favorit, de olyanokat előz meg, mint Bernardo Silva, Kai Havertz vagy épp Virgil van Dijk! Olvasd tovább


Hogy Szobi barátja is legyen. Divatos a srác :o:

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Edzésről nem is tudom, hogy valaha írt-e nagyobb újság. Mármint egy szezon eleji alapozóról, hogy ott ki a legjobb. Tudom, most nagy buliölő leszek, de ez már így sok és nem lesz jó vége. Ha esetleg nehezebben illeszkedik be, vagy rosszabb formája lesz az elején, azért mégiscsak a PL-ben lesz, akkor meg ekkora épített hype hegyről hatalmasat lehet esni.

Örüljünk, hogy a Liverpoolnál van, reméljük jól fog játszani és ennyi. Miért nem elég ennyi...

Bajnok lehet Szoboszlaiék csapata? Mármint a Liverpool!

A hosszútávú fogadások egyik alapköve a következő idény bajnokára való tippelés, legyen szó bármilyen bajnokságról. Olvasd tovább


Idézetet írta: TiB Dátum július 13, 2023, 07:53:14Edzésről nem is tudom, hogy valaha írt-e nagyobb újság. Mármint egy szezon eleji alapozóról, hogy ott ki a legjobb. Tudom, most nagy buliölő leszek, de ez már így sok és nem lesz jó vége. Ha esetleg nehezebben illeszkedik be, vagy rosszabb formája lesz az elején, azért mégiscsak a PL-ben lesz, akkor meg ekkora épített hype hegyről hatalmasat lehet esni.

Örüljünk, hogy a Liverpoolnál van, reméljük jól fog játszani és ennyi. Miért nem elég ennyi...

Mert a semmit nem lehet eladni. Vagy mégis?

Idézetet írta: Admin Dátum július 13, 2023, 13:21:36Mert a semmit nem lehet eladni. Vagy mégis?

Persze bármi eladható, nem erre akartam kitérni. Inkább csak a határok kitolása a dolog, mert egy valóban remek játékos elért olyan dolgot, ami igazán rendkívüli. Ezzel eladni cikkeket szerintem elég gyenge kategória, nem a játékos kérése, nem akar ő plusz népszerűséget mert edzésen lefutotta Salahát, de milyen legyen az újságírás.

Szóval vedd kb hangos gondolkodlásnak a hsz-em.

Idézetet írta: TiB Dátum július 13, 2023, 07:53:14Edzésről nem is tudom, hogy valaha írt-e nagyobb újság. Mármint egy szezon eleji alapozóról, hogy ott ki a legjobb. Tudom, most nagy buliölő leszek, de ez már így sok és nem lesz jó vége. Ha esetleg nehezebben illeszkedik be, vagy rosszabb formája lesz az elején, azért mégiscsak a PL-ben lesz, akkor meg ekkora épített hype hegyről hatalmasat lehet esni.

Örüljünk, hogy a Liverpoolnál van, reméljük jól fog játszani és ennyi. Miért nem elég ennyi...

Nem vagy buliölő, mert a buli, a hype túl nagy volt körülötte. Pool drukker és Szobi szimpatizáns vagyok, de nekem is bőven sok volt ami az átigazolása után történt. Viszont ezt az első edzést és annak a képeit nagyon éltem; először egy képen látni Dominikot Salah-val, TAA-val, Diaz-zal azért szívmelengető érzés volt a számomra.

Az éppen benne lehet, hogy az elején nem úgy fog menni neki a játék, de úgy vélem a beilleszkedése easy lesz. Laza, jófej, nyelveket beszél és jó focista :ok: Konate, mint volt csapattárs majd segít neki, de úgy gondolom hamar elfogadják majd a többiek. Pláne, hogy úgy tűnik Henderson is az arab világot választja; átveheti az uralmat az öltözőben a fiatal generáció.

Az a helyzet, hogy Szoboszlai születése óta egy médiasztár. Még Salzburgban játszott, és akkor is ment a Szoboszlai csapattársa (pl. Haaland). Szóval ez most csak fokozódni fog, erre számítsatok. Soha nincs elég.

Csak egy teniszes példa: Halep évekig nem tudott GS-t nyerni, mert akkor nyomás volt rajta (egyebek közt a média által is).

Egy példa a képmutatásra:

"Amennyiben a sportolók ehhez tartanák magukat, talán a szurkolók sem háborodnának fel annyira azon, ha egy olyan országba igazolnak, ahol sárba tiporják az emberi jogokat és sportmosásra használják fel az adott sportolót. Ha viszont egy sportoló mégis fontosnak tartja, hogy kiálljon bizonyos értékek és ügyek mellett, úgy vélem, legyen benne annyi emberi tartás, hogy a családja jóllétére hivatkozva nem csinál segget a szájából."

Segget csinálni a szánkból – Gerrard és Henderson Szaúd-Arábiában
https://medium.com/a-benyoblog/segget-csin%C3%A1lni-a-sz%C3%A1nkb%C3%B3l-gerrard-%C3%A9s-henderson-sza%C3%BAd-ar%C3%A1bi%C3%A1ban-89c92f532610

Idézetet írta: csabax Dátum július 14, 2023, 10:39:20Egy példa a képmutatásra:

"Amennyiben a sportolók ehhez tartanák magukat, talán a szurkolók sem háborodnának fel annyira azon, ha egy olyan országba igazolnak, ahol sárba tiporják az emberi jogokat és sportmosásra használják fel az adott sportolót. Ha viszont egy sportoló mégis fontosnak tartja, hogy kiálljon bizonyos értékek és ügyek mellett, úgy vélem, legyen benne annyi emberi tartás, hogy a családja jóllétére hivatkozva nem csinál segget a szájából."

Segget csinálni a szánkból – Gerrard és Henderson Szaúd-Arábiában
https://medium.com/a-benyoblog/segget-csin%C3%A1lni-a-sz%C3%A1nkb%C3%B3l-gerrard-%C3%A9s-henderson-sza%C3%BAd-ar%C3%A1bi%C3%A1ban-89c92f532610


Fogadunk, hogy van az a pénz amiért a cikk szerzője képes lenne arabul írni.

Hagyjuk már az elnyomásokat, meg az emberi jogokat. Beszélünk/írunk egy olyan országból ahol kerítést húztak a határra, mert Ahmed megkeféli a lányod éjszaka, de az nem gond ha 160-tal telibe veri biciklizés közben egy versenyautót vezető (fehér keresztény).

#14 július 17, 2023, 11:48:38, vmlinuz
Karlsruhe - Liverpool tipp: Bemutatkozik Szoboszlai Dominik

Első mérkőzését liverpooli színekben Németországban visszatérve játszhatja Szoboszlai Dominik, aki július 19-én mutatkozhat be új csapatában. Olvasd tovább