OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg amit még mondani akarok, hogy azért itt a női BL-ben a selejtezőscsoportban 6 nap alatt játszanak a csapatok 3 meccset, ami azért elég megterhelő lehet.
Szóval nem biztos, hogy ha egy csapat tudna lőni 10-15 gólt, akkor lő is, lehet, hogy a sokkal fontosabb 3. (28-án rendezendő) meccsére tartalékol.
És ugye UEFA torna rendezvény, hamarabb az egymás elleni eredményt nézik azonos pontszámnál, és csak azután a gólkülönbséget. Én most is azt javaslom, amit kedden, kis tét - nagy odds párosítással érdemes dolgozni, de ez is csak javaslat. Nekem ez most nagyon bejött kedden, unibeten vannak eltolt határok gólokra, míg a bet365-ön nincsenek. Mondjuk más kérdés, hogy az unibet nem mindig fogad be magasabb téteket, de így legalább megvéd a nagy buktától, mert ugye tuti tipp nincs  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 25, 2016, 10:05:49
Meg amit még mondani akarok, hogy azért itt a női BL-ben a selejtezőscsoportban 6 nap alatt játszanak a csapatok 3 meccset, ami azért elég megterhelő lehet.
Szóval nem biztos, hogy ha egy csapat tudna lőni 10-15 gólt, akkor lő is, lehet, hogy a sokkal fontosabb 3. (28-án rendezendő) meccsére tartalékol.
És ugye UEFA torna rendezvény, hamarabb az egymás elleni eredményt nézik azonos pontszámnál, és csak azután a gólkülönbséget. Én most is azt javaslom, amit kedden, kis tét - nagy odds párosítással érdemes dolgozni, de ez is csak javaslat. Nekem ez most nagyon bejött kedden, unibeten vannak eltolt határok gólokra, míg a bet365-ön nincsenek. Mondjuk más kérdés, hogy az unibet nem mindig fogad be magasabb téteket, de így legalább megvéd a nagy buktától, mert ugye tuti tipp nincs  :)

Szabadka és a Breidablik ? Ott most elméletileg majd a gólkülönbség dönt nem? Mert esélyes hogy mindkét csapat behúzza a hátralévő két meccsét. Jól gondolom? Lesz tömés?

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 25, 2016, 10:12:38
Szabadka és a Breidablik ? Ott most elméletileg majd a gólkülönbség dönt nem? Mert esélyes hogy mindkét csapat behúzza a hátralévő két meccsét. Jól gondolom? Lesz tömés?
Jaja, nekik számít majd a gólkülönbség. A Breidablik meccse lesz korábban, szerintem nagyon elkenik a Szófiát. Ez a Szófia nagyon gyenge csapat!!! Tavaly nyertek két meccset, de írtam korábban, nagyon gyenge négyesbe kerültek.
Jó, hogy írtál, el is siklottam e csoport felett eddig, de így valóban jó esély van rá, hogy az izlandiak megtömik a Szófiát. Nem zárom ki, hogy a Breidablik eljut 10-ig

Szabadka meccsét annyira nem érzem, de ha a Breidablik hozza, akkor 'nyereményből már könnyű játszani', ahogy egyik haverom szokta mondani.

unibeten a bredidablik szófia (női BL) 4.5 over még 2.10-ért vihető. Szerintem percekig...

Oak, a Harkov szerinted behúzza, vagy inkább érdemes visszafogadni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 25, 2016, 09:59:41
Jaja, és ahogy írtam is, tavaly egy erősebb Gintrát megvert a Wexford semleges pályán. Mindenképp büdösnek tűnik, és tényleg gyanús, hogy már 11.00-es az odds, aztán amíg szinte minden meccsen mozog picit, itt semmit...


Elindult lefelé. Az átlag már 7 körül van

#3141 augusztus 25, 2016, 13:51:38, oakland23
Idézetet írta: dert Dátum augusztus 25, 2016, 11:34:37
Oak, a Harkov szerinted behúzza, vagy inkább érdemes visszafogadni?

bocsi, csak nem tudok mindig net elé kerülni, ezért nem írtam. Egyébként azt írtam volna, hogy igen, behúzza, de most látom, hogy ki is kapott... Ezt nem gondoltam volna, de hát ez van

Idézetet írta: Nezocsa Dátum augusztus 25, 2016, 13:27:40
Elindult lefelé. Az átlag már 7 körül van

beten már 4.20 a Wexford, lassan visszamegy 2.65-re, ahonnan indult. Hát nem semmi :D

már csak 3.50 a Wexford :D
hajrá, még vigyétek, és akkor kiszállok 3*-os haszonnal még a kezdőrúgás előtt  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 25, 2016, 13:48:56
bocsi, csak nem tudok mindig net elé kerülni, ezért nem írtam. Egyébként azt írtam volna, hogy igen, behúzza, de most látom, hogy ki is kapott... Ezt nem gondoltam volna, de hát ez van

beten már 4.20 a Wexford, lassan visszamegy 2.65-re, ahonnan indult. Hát nem semmi :D

már csak 3.50 a Wexford :D
hajrá, még vigyétek, és akkor kiszállok 3*-os haszonnal még a kezdőrúgás előtt  ;D

Beten a lefogadott dupla esélyt ( 4.33 ért) 80 %-os haszonnal már ki lehet venni :)

megint megy felfelé a Wexford, már 4.00 ismét  ;D
Bakker, ezen a meccsen több pénz van, mint egy BL döntőn  ;D

#3144 augusztus 26, 2016, 13:23:37, oakland23
női kézi, felkészülési
Zamet Rijeka - Dunaújváros

Tipp: Dunaújváros -3.5 (1.75 bet365)

a tavalyi horvát negyedik a Zamet. Ez előtt a Dunaújváros a felkészülési tornára egy felkészülési meccsel hangolt, a tavalyi horvát harmadikat 15 góllal verte! 15-el!!!
De úgy, hogy Vincze Melinda  -és Kudor- is pihent.

Felk. meccs, de ha a logikát nézzük:
Ha Vincze nélkül 15-el verték a tavalyi harmadikat, akkor Vinczével és Kudorral elvileg min. négyet illene közétenni a tavalyi horvát negyedik ellen. Meglátjuk.

*monduk fasza, hogy mire beírtam ez a pár sort, ami volt 2 perc, máris a 3.5-ös hendihatárból 4.5-ös lett. De azért így is vállalható még szerintem, a horvátoknál talán a Podravka állja meg nemzetközö szinten a helyét, de tavaly láttuk, hogy még a Podravka sem mindig... A Dunaújváros, igaz Triscsukkal, de azért elég szépen játszott tavaly is.

Ugye ez egy négyes torna, a siófok meg a Podravka van még itt, és a Siófok honlapján olvasni lehet, hogy a 'horvát csapat csak beugró', mert a román CSM P. nem vállalta a szereplést. Horvát csapat alatt gondlom a dunaferr ellenfelét értik a siófoki honlapon, mert az elég valószínűtlen lenne, hogy a Pdravka lenne a beugró saját tornáján...
Szóval ha a Zamet csak beugró, gondlom én, még annyira sem készült erre a tornára, mint amúgy készült volna, mindammellett, hogy azért nyílván készül a köv. szezonra a horvát csapat is

*egyébként a podravka még a tavalyi kerethez képest is gyengült, szóval a ha a Siófok teljes kerettel játszana, simán value lenne 3.50-en a másik meccsen a Siófok. De még az is lehet, hogy így Elgauival és Triscsukkal is nyer az SKC, de ez inkább hazárdjáték, legfeljebb just for fun egy kis aprót rálehet tenni. Szerintem a Siófok még így is erősebb csapat a Podravkánál, de valószínűleg elfogult vagyok, ezért nem is állítom de a Podravka gyengült, és ez nem elfogultság, hanem tény.

*közben a dunaferr meccsén már -5.5 a hendihatár, viszik, mint a cukrot  ;D

más
Bayern - Bréma este
kezdődik a Bundes!

Tavaly az idény nyitómeccsén a Bayern 5-0-ra verte a Hambit. Ma azt a Brémát fogadja, amely csapat ellen az elmúlt négy szezonban otthon legalább 5 gólt mindig lőtt a Bayern. Kétszer rúgott 5-öt, és kétszer hatot.
Tipp: Bayern góljai 5.5 felett @ 5.75 unibet

és

Boateng és Badstuber is sérült elvileg, így Hummels bemutatkozik. Amúgy sem a padra igazolták. Ha minden igaz, sok szöglete és szabadrúgása lesz a bajoroknak, így Hummelsnek is lesz 1-2 alkalma gólt szerezni. Jól fejelő védő, pontrúgásoknál ott lesz elöl!
Sőt amilyen formában Müller rúgja a tiziket, még azt sem tartom kizártnak, hogy mondjuk egy 3-0-ás állásnál odaengedik Hummelst a meszes pont mögé...
Tipp: Hummels gólt lő @ 4.90

mindkét tippre az olimpiai promoból származó ingyenes fogadást használtam! Egyébként akinek vannak ingyens fogadási lehetőségei a magyar érmek miatt unibeten, az lassan lőjje el őket, mert aug 31 után törlődnek!

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 26, 2016, 13:39:58

Tipp: Bayern góljai 5.5 felett @ 5.75 unibet


Kívánom neked, hogy 8-0 legyen, de ez 5,75-ért az egyik legértéktelenebb odds, ami létezik.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum augusztus 26, 2016, 14:07:42
Kívánom neked, hogy 8-0 legyen, de ez 5,75-ért az egyik legértéktelenebb odds, ami létezik.

Ha tavaly egy ötössel kezdtek, a Brémának meg az elmúlt négy évben kétszer öt, kétszer hat gólt rúgtak, akkor akárhogy számolsz, ez value. (cash outtal meg pláne)
Arról nem is beszélve hogy Ancelotti nem szopogatós focit játszik, tehát az elmúlt éveknél támadóbb, vagy inkább direktebb csapat lesz ez a Bayern.

#3148 augusztus 26, 2016, 14:46:50, csingacsgukanyja
Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 26, 2016, 14:28:23
Ha tavaly egy ötössel kezdtek, a Brémának meg az elmúlt négy évben kétszer öt, kétszer hat gólt rúgtak, akkor akárhogy számolsz, ez value. (cash outtal meg pláne)
Arról nem is beszélve hogy Ancelotti nem szopogatós focit játszik, tehát az elmúlt éveknél támadóbb, vagy inkább direktebb csapat lesz ez a Bayern.
Lehet játszani a számokkal, én meg olyat mondok, hogy legutóbbi 75 meccséből egyszer sem rúgott 5-nél többet a Bayern, akkor meg nem value.

Legyen 9-0, legalább érdemes lesz nézni. Még azt se mondom, hogy nem lesz 6-0, csak egyszerűen kicsi az odds rá. Nagyon kicsi, hogy megérje szerintem játszani, 5,75-ös oddsok sokkal jobbak is vannak szerintem.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum augusztus 26, 2016, 14:41:03
Lehet játszani a számokkal, én meg olyat mondok, hogy legutóbbi 75 meccséből egyszer sem rúgott 5-nél többet a Bayern, akkor meg nem value.

Tavaly nem, a filzófus lefárasztotta őket agyilag  :) De tavalyelőtt hatszor (!) rúgtak min hatot. Ha már a számok  ;)

Mindegy is, jöjjön a tipp, aztán csókolom  :beerchug: