OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 26, 2016, 14:47:51
Tavaly nem, a filzófus lefárasztotta őket agyilag  :) De tavalyelőtt hatszor (!) rúgtak min hatot. Ha már a számok  ;)
És akkor is az a szerencsétlen Pep volt az edzőjük.  ;D

Amúgy érdekes, hogy mikor Ancelotti csapatot vált és a "nulláról" kezdi, akkor az elmúlt 5-6 évben az első fordulóban ilyen eredmény produkált az új csapataival: mind a kétszer 2-1-es győzelemmel kezdett (Chelsea és Real Madrid).

Szóval, ha hinni lehet a statoknak, akkor 2-1-re nyer a Bayern, de azzal nem járna jól Oak, szóval 6-0-kell minimum. Hajrá és inkább legyen 6 vagy 7-0! :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 26, 2016, 14:47:51
Tavaly nem, a filzófus lefárasztotta őket agyilag  :) De tavalyelőtt hatszor (!) rúgtak min hatot. Ha már a számok  ;)

Mindegy is, jöjjön a tipp, aztán csókolom  :beerchug:
50 meccsből a 6 is kevés 5,75-ön, ezt írtam. Kicsi az odds. Mindegy is, jöjjön a tipp, aztán csókolom 8)

Szerintem Pep is olyan agyfaló mint Mourinho, azért írtam hogy tavalyra már agyilag is lezsibbadtak a srácok. Ráadásul már szezon előtt bejelentette hogy megy. 

Ancelotti a Chelsea-nél 103, a Realnál 104 góllal kezdett, mindkettő a legjobb volt az adott év bajnokságában. És most nem is egy szétesett Chelsea-t vagy leamortizált Realt, hanem egy tökéletes csapatot vett át, amit csak elrontani lehet (az utóbbi pár évben sikerült is). A tipp ráadásul legalább annyira szól a Bréma gyengeségének. Hulladék csapat ami tovább gyengült, kiestek a kupából egy szutyok ellen. Hja, és az a Pizarro a legjobbjuk aki anno még Carlo keze alatt padozott a Chelsea-nél  ;D

Benne van a 2-1, benne van a 7-1, de a tippben van érték, főleg ha félidőbe gurítanak négyet és ki lehet szállni valamennyivel.

Amúgy én nem tettem csak tetszik  ;D ;D

Bocs az offért, eredményeken olvastam, hogy Robben,  Coman, Costa, Sanches is hiányzik majd a támadásokért felelősök közül, kicsit hátrébbról pedig Thiago és Xabi is.

#3154 augusztus 26, 2016, 16:08:02, oakland23
Sanchez padozni fog, Costa, Coman, Robben valóban nem lesz. Xabi Alonso és Thiago is játszani fog. Illetve nem tudom, hogy valóban fog-e, de ők bevethetőek!
Neuer-Lahm-MArtinez-Hummels-Alaba-Vidal-Alonso-Thiago-Ribery-Müller-Lewa kezdőre tippelek én.

Ja, és minden bizonnyal a Werdernél Junuzovic sem lép pályára ma este, aki kb. ha egészséges, a Werder egyetlen reménye a bennmaradásra.

Ráküldtem még 4000-et a Bayern 5.5 overre, biztosítva 5-0-ás és 5-1-es correct scorral. Nincsenek a gyors jól cselező, egy-egyező szélsők, de így van egy stabil és intelligens csapat, és ja Ancelotti szerintem nem fogja úgy a srácokat, így ha olyan ellenféllel találkozik a Bayern, mint ma a Bréma, kiszakadhat a gólzsák. Tényleg nem value, mint ahogy Bundesligában nincs is value. Egyértelműen van benne rizikó, de ritka az olyan tipp, amiben nincs! Ááá srácok, akárhogy is nézem, ez egy jó tipp! Legfeljebb nem jön be, de a tipp jó, és ha úgy őszintén belegondolok, én sem adnk rá 6.00-os oddsnál többet, sőt amilyen köcsög vagyok, én vagy 4.50-et adnék rá.


Először is a mai nap hazárdírozás része:
Vuelta mai napi szakaszára kinéztem 6 outsidert:
Riblon 301
Anton 67
Hansen 151
Rolland 67 (81-es oddson is kinn van tán betclicnél)
Atapuma 151 (top3-ra behúztam)
de Gendt 30

Név, és mellettük a szorzók. Igazából csak úgy kiszúrtam a neveket korábbi évek alapján. Nem sok esély van rá, hogy nyer egyikőjük is, mert én nagyjából 95%-ra mondom, hogy a nagyok közül nyer valaki, de ha nem, akkor hátha beakad valaki az általam favorizált srácok közül.
Igazából 1200 Ft-ot dobtam szét, tán ennyit sem ért az egész, de hátha  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 26, 2016, 16:31:52
Ráküldtem még 4000-et a Bayern 5.5 overre, biztosítva 5-0-ás és 5-1-es correct scorral. Nincsenek a gyors jól cselező, egy-egyező szélsők, de így van egy stabil és intelligens csapat, és ja Ancelotti szerintem nem fogja úgy a srácokat, így ha olyan ellenféllel találkozik a Bayern, mint ma a Bréma, kiszakadhat a gólzsák. Tényleg nem value, mint ahogy Bundesligában nincs is value. Egyértelműen van benne rizikó, de ritka az olyan tipp, amiben nincs! Ááá srácok, akárhogy is nézem, ez egy jó tipp! Legfeljebb nem jön be, de a tipp jó, és ha úgy őszintén belegondolok, én sem adnk rá 6.00-os oddsnál többet, sőt amilyen köcsög vagyok, én vagy 4.50-et adnék rá.
leborulok a nemzet nagysága előtt

Modric to score @ 9.00 unibet félidőben

Nézzük csak a vasárnapot
Először is egy hármas kombi, csupa tutival

Hamilton nem lesz dobogós Belgiumban @ 1.40
Puskás-SZEOL hazai @ 1.25
Bilbao - Barca @ 1.5 gól felett

2.10 (5000 Ft, bet365)

Hamilton a végéről indul, és bár a kutyaütőket lazán otthagyja majd, azért a mezőny első 6-8 pilótájával lesz baja. Eleve nem dominál itt a merci, és mire Ham átrágra magát a gyengéken, Rosbergéknek vélhetően elég masszív előnye lesz Hamiltonhoz képest. Aztán a merci itt eszi a gumikat a meleg miatt (bár eső sem kizárt Belgiumban), és mivel sok előzés lesz Ham részéről, sok akció, nem figyelhet arra is, hogy a gumi se kopjon, de előzzön is. Na meg el is durranhat Ham agya, és akkor ha túltolja, ki is eshet...

Puskás otthon el kell verje a gyengécske SZEOL-t, és a Bilbao-Barca meccsen is várok legalább két gólt. Szerintem a Bilbao is feltámad otthon, remélem, jó kis meccs lesz, az 1.5 over arra a meccsre nem tűnik rizikós tippnek. Legalább egy gólt ott mindkét csapattól várok.

Ez a három 'esemény' 2.10-el fizet, így ránézve el sem tudom képzelni, hogy valamelyik elemenjen.

Oak mai női blből valami megérzés?:)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 28, 2016, 09:59:39
Oak mai női blből valami megérzés?:)

Konin-Cluj X2 @ 3.40

Ebben van érték, meg a Zürich győzelem, de 1.25-ért az hülye, aki megteszi  ;D

1600 Ft-tal
Konin-Cluj Női Bl
Cluj vagy iksz @ 3.40
+
Bilbao-Barca 3.5 gól felett @ 2.50
+
NY Red Bulls - NE Rovilution
NYRB góljai 2.5 felett @ 2.62

@ 22.31 (1600 Ft)

Clujnak az iksz is jó, én úgy vélem, kibekkelik, de nyerhetnek is. Tompának tűnik a Medyk, aztán ki tudja.
Bilbaótól várok egy feltámadást otthon, igazából ez necces tipp, de hátha bejön.
NY Red Bulls-Revolution (MLS) meccsen a vendégeknél több védő, védekező középpályás, aki kényszervédőt játszott, hiányzik. Eleve idegenben szar a New England, a Red Bulls viszont Kjelstannal, BWP-vel otthon simán rúghat hármat.

F1-re egy-két tipp:
Futam győztese kevesebb, mint 5 másodperc előnnyel ér célba a 2.hoz képest @ 3.00
Valamelyik Force India nyer @ 34.00
Esteban Ocon nem ér célba helyezéssel & 2.62

A két kisebb oddsos tippben bízom, ezek 1000-1000-el mentek, a Forca India győzelem meg csak úgy be lett húzva egy kis apróval, bár sok értelme ennek nem volt

Man. City - WHU

Tipp1: City góljai 4.5 felett @ 6.50
Tipp2: City góljai 5.5 felett @ 15.00

Az első tuti, a második rizikósabb  :D
Viccet félretéve a Man. City B csapattal játszott hétközben, semmit nem jelent. A WHU is pályára lépett csütörtökön az EL-ben, ki is kapott az Astrától 1-0-ra. Jól védett a románok kapusa, de szar volt a WHU. Egyébként az Astra is lőhetett volna többet, de elég önző módon játszottak ott elöl, nem tudom, ki is volt a csatár, de kb akármerre mozgott el, sosem passzoltak neki. Szegényt már sajnáltam  ;D
Szóval ez a West Ham kurva gyenge, és ha a City-nek kijön a lépés, itt bizony nem zárom ki a gólfesztivált.