bankkártya

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!
Szeretnék én is fogadni, de a K&H bankos VISA kártyámmal nem lehet. Nem fogadja el a rendszer. Kérlek titeket, ajánljatok nekem Bankot, illetve kártyatipust, amit ezen az oldalon használni tudok! S.O.S! Köszönöm

Idézetet írta: zsani74 Dátum október 19, 2007, 08:57:12
Sziasztok!
Szeretnék én is fogadni, de a K&H bankos VISA kártyámmal nem lehet. Nem fogadja el a rendszer. Kérlek titeket, ajánljatok nekem Bankot, illetve kártyatipust, amit ezen az oldalon használni tudok! S.O.S! Köszönöm

Szia,

Olyan kártyát kell keresned, melynek a hátán ott van az a bizonyos cvc2 szám.
CIB Bankban van Visa Electon kártya, s nem csak ott...az a lényeg, hogy a hátán ott legyen az a három számjegyű kód.

Amúgy ezen a cimen megnézzheted a létező bankkártyákat:

http://www.bankkartya.hu/?oldal=kartyak&csoport=all

Köszönöm a válaszodat, de komolyan megvagyok lőve. Bankártyámon ott van az acvc, 3jegyú szám, de bementem a bankba, és ott azt mondta a hölgy, hogy ez a kártya nem alkalmas internetes fogadásra, mert nem dombornyomott.

Idézetet írta: zsani74 Dátum október 19, 2007, 09:44:37
Köszönöm a válaszodat, de komolyan megvagyok lőve. Bankártyámon ott van az acvc, 3jegyú szám, de bementem a bankba, és ott azt mondta a hölgy, hogy ez a kártya nem alkalmas internetes fogadásra, mert nem dombornyomott.

:D

Mindig azt mondják, hogy nem alkalmas....s közben müködik...egyáltalán mi köze neki, hogy mire használod...ne mondj semmit a bankban.  ;)
Túl sokat akarnak tudni...

#5 október 24, 2007, 15:43:03, ab_aevo
Csináltattam egy VISA Electron Global tipusú kártyát, erre kiderült, hogy az nem jó semmire sem. Akkro bementem a bankba, és a nő azt mondta hogy csináljak Mastercard Mondo-t mert az használható interneten is. Nem tudja valaki ez jó lesz sportfogadásra is, meglesz a hátán az a cvc kód?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 24, 2007, 15:30:32
Csináltattam egy VISA Electron Global tipusú kártyát, erre kiderült, hogy az nem jó semmire sem. Akkro bementem a bankba, és a nő azt mondta hogy csináljak Mastercard Mondo-t mert az használható interneten is. Nem tudja valaki ez jó lesz sportfogadásra is, meglesz a hátán az a cvc kód?

ING bank nincs a közeledben ab_aevo?

Idézetet írta: Milan Dátum október 24, 2007, 16:21:38
Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 24, 2007, 15:30:32
Csináltattam egy VISA Electron Global tipusú kártyát, erre kiderült, hogy az nem jó semmire sem. Akkro bementem a bankba, és a nő azt mondta hogy csináljak Mastercard Mondo-t mert az használható interneten is. Nem tudja valaki ez jó lesz sportfogadásra is, meglesz a hátán az a cvc kód?

ING bank nincs a közeledben ab_aevo?

Nem éppen a közelben, de van a városban . Ez a transylvania bank, román bank. Ez nem jó?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 24, 2007, 16:24:08
Idézetet írta: Milan Dátum október 24, 2007, 16:21:38
Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 24, 2007, 15:30:32
Csináltattam egy VISA Electron Global tipusú kártyát, erre kiderült, hogy az nem jó semmire sem. Akkro bementem a bankba, és a nő azt mondta hogy csináljak Mastercard Mondo-t mert az használható interneten is. Nem tudja valaki ez jó lesz sportfogadásra is, meglesz a hátán az a cvc kód?

ING bank nincs a közeledben ab_aevo?

Nem éppen a közelben, de van a városban . Ez a transylvania bank, román bank. Ez nem jó?

Hogyha van a városodban ING, akkor ajánlom, hogy menj oda, s igényelj egy Visa Electron kártyát.
4-5 nap alatt megkapod a kártyát. Vagyis eleinte igényeled, utána 4-5 nap alatt megjön a postán a pin kód, s utána mehetsz is a bankba, hogy kivedd a kártyád. Én ilyen kártyát használok, s ajánlom mindenkinek.

Sőt az ING-ben az a jó, hogy nem kell órákat sorban állni...hanem az ügyleteidet elvégzed a Multimat-nál.

Sok sikert.  ;)

Na mind1, mostmár megvárom hogy készenlegyen ez a kártya és meglátom használható-e. Ha nem akkor káronkodok egy nagyot magamban, és keresek másik bankot, de remélem azért ez nem fog előfordulni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 24, 2007, 16:36:09
Na mind1, mostmár megvárom hogy készenlegyen ez a kártya és meglátom használható-e. Ha nem akkor káronkodok egy nagyot magamban, és keresek másik bankot, de remélem azért ez nem fog előfordulni.

Figyelj, az ING kártya az ingyenes...miért nem igényeled...s az biztos megy...

Szép estét! Olyan kérdésem lenne, fel tudom-e tölteni a bwin-es számlámat a Visa Electron kártyámmal( K&H-s), ha a bwin-nél €-ban van a pénznem???

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum november 26, 2007, 22:12:27
Szép estét! Olyan kérdésem lenne, fel tudom-e tölteni a bwin-es számlámat a Visa Electron kártyámmal( K&H-s), ha a bwin-nél €-ban van a pénznem???

Természetesen fel tudod tölteni, ha jó a kártya. Az nem probléma ha a kártyádnak a pénzneme forint, mig a Bwin-es számlád euro alapú. A feltöltésnél az összeg automatikusan átkonvertálodik.

Idézetet írta: Milan Dátum október 24, 2007, 16:31:34

Hogyha van a városodban ING, akkor ajánlom, hogy menj oda, s igényelj egy Visa Electron kártyát.
4-5 nap alatt megkapod a kártyát. Vagyis eleinte igényeled, utána 4-5 nap alatt megjön a postán a pin kód, s utána mehetsz is a bankba, hogy kivedd a kártyád. Én ilyen kártyát használok, s ajánlom mindenkinek.


Regisztráltam az UNIBET-en és szerettem volna feltölteni a számlámat bankkártyával de nem sikerült.

Mastercard bankkártyával próbálkoztam, a hátoldalán ott van a 3 jegyű ellenőrző kód.

Kérdéseim a következők lennének:

1, Az UNIBET oldalán az van írva, hogy hitelkártya kell - akkor sima lakossági átutalási betéthez kiadott
    kártyát nem fogad el? Miért? Bármilyen ATM-ből, POS terminálból lehet vele fizetni, külföldön is.

2, A Moneybrookers-t mindenképp be kell iktatni? Nem szeretném, mert ha oda utalni kell akkor
    lehet, hogy sok költséget számolnak fel. Jelenleg nem tudom mennyit.

3, Az általad írt ING Visa Electron az hitelkártya? vagy nem és mégis működik?
    Átut betétet kell ott nyitni a kártya igényléshez? Munkabért kell utalni?

Érthetetlen számomra, hogy a mai modern világban milyen nehéz egy kis pénzt egy
számlára átutalni!

Amennyiben lehetséges, kérem válaszolj! Koszönettel! :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:




Pontosabban milyen hibát irt ki? Miért nem fogadta el a Master Card-os kártyádat?

A Visa Electron az ING-től az nem hitelkártya.