BETDAD 5euro ingyen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most találtam ezt az új irodát, regisztrálás után azonnal 5 eurot ad a számlára. Ha jól értem 40* kell megforgatni legalább 1.6 odds-on. A kifizetés előtt úgy írják,hogy be is kell fizetni. Nem tudom megbízhatóak-e de egy próbát megér.

Működik barátmegívó rendszer is ha valakit érdekel tudok küldeni meghívót.


Idézetet írta: todika Dátum szeptember 27, 2014, 16:40:46
Most találtam ezt az új irodát, regisztrálás után azonnal 5 eurot ad a számlára. Ha jól értem 40* kell megforgatni legalább 1.6 odds-on. A kifizetés előtt úgy írják,hogy be is kell fizetni. Nem tudom megbízhatóak-e de egy próbát megér.

Működik barátmegívó rendszer is ha valakit érdekel tudok küldeni meghívót.
azért erre kiváncsi vagyok kinek fog összejönni 200 euró értékben fogadni min 1.6-as oddson  :redchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 27, 2014, 18:49:53
azért erre kiváncsi vagyok kinek fog összejönni 200 euró értékben fogadni min 1.6-as oddson  :redchug:

Én például már elvesztettem. Szerintem nem kell ezt túl komolyan venni de játéknak jó. Ingyen volt.

Aztán meg hogy fizetnek-e....?

Idézetet írta: todika Dátum szeptember 27, 2014, 20:51:41
Én például már elvesztettem. Szerintem nem kell ezt túl komolyan venni de játéknak jó. Ingyen volt.

Aztán meg hogy fizetnek-e....?
nekem is elment már  ;D 40-szeres forgatási követelmény egyszerűen vicc

40x kell forgatni @1.60 - ha ez osszejon, akkor sem szedhetsz ki belole €50-nel tobbet, a kivetelhez min. 10-et be is kell fizetni - sehogy sem jo ez. De aki akar probalkozzon, ev vegeig tart a promo elvileg.
Koszonjuk todikanak a talalatot.

Es ki mondta onnet kell kivenni, ahol ilyen brutal feltetelek vannak... keressetek akar negativ arbot is, es ha 5 eurobol csak 4,5 tudtok atonteni a betfairhez, mar is megerte. Eszem megall hogy amit nulla energiaval meg lehet oldani 15 perc alatt valaki forgatni akarna honapokig... ot eurot...

Fel kell fogni mint egy lottót.. 5euro rárakod egy 10es oddsra.. bejön akk simán megforgatod, ha nem akk ennyi volt..

Egyébként vbet klón, azok meg teljesen korrektek.

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 27, 2014, 22:10:01
Es ki mondta onnet kell kivenni, ahol ilyen brutal feltetelek vannak... keressetek akar negativ arbot is, es ha 5 eurobol csak 4,5 tudtok atonteni a betfairhez, mar is megerte. Eszem megall hogy amit nulla energiaval meg lehet oldani 15 perc alatt valaki forgatni akarna honapokig... ot eurot...

Azért annyi kockázata van, hogy ha ide bukod a pénzt, akkor forgathatsz majd tovább és a végtelenségig nem is arbolhatsz, mert 50 euró fölé nem mehet az egyenleged, na meg ha innen kell végül kiszedni, akkor jön a befizetés/azonosítás/izgulás hármas.  :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 27, 2014, 22:16:58
Fel kell fogni mint egy lottót.. 5euro rárakod egy 10es oddsra.. bejön akk simán megforgatod, ha nem akk ennyi volt..


Pont én is azon gondolkoztam, hogy megy majd egy kézilabda x-re...

Bár az is megoldás, hogy minimum téttel tesztelsz vele valami stratégiát, legalább nem kell írogatni a fogadásaidat, hanem vezetik helyetted.

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 27, 2014, 22:10:01
Es ki mondta onnet kell kivenni, ahol ilyen brutal feltetelek vannak... keressetek akar negativ arbot is, es ha 5 eurobol csak 4,5 tudtok atonteni a betfairhez, mar is megerte. Eszem megall hogy amit nulla energiaval meg lehet oldani 15 perc alatt valaki forgatni akarna honapokig... ot eurot...
Senki sem akar forgatni semmit honapokig, de 5 euroert energiat sem vagyok hajlando fektetni meg a regisztracioba sem, nemhogy arboljak vele.
Van aki centekert szenved poker freerollokon orakig, minden relativ. Nekem ez a promo pont annyit ert meg amennyi idot erre a topikra szantam.

Érdemes volt ide benézni. Keményen megmondjátok a frankót, napi farokhossz-mérővel :ok:

Üdv.
Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Tegnap beregisztráltam, de a számlámon nem látszik az 5 pénz. Próbáltam a hirdetésben lévő 5 freebet now de nem enged fogadni egy meccsre sem.

Mert itt ezt írta : "5 Euro Free" bonus – terms and conditions

1. In order to be entitled to the 5 Euros Free bonus, you need to open your player account at Betdad.com using a specified banner or reference link only.

Ez az 5 euro mikor látszik? Hogyan lehet fogadni vele?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum szeptember 28, 2014, 09:43:49
Üdv.
Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Tegnap beregisztráltam, de a számlámon nem látszik az 5 pénz. Próbáltam a hirdetésben lévő 5 freebet now de nem enged fogadni egy meccsre sem.

Mert itt ezt írta : "5 Euro Free" bonus – terms and conditions

1. In order to be entitled to the 5 Euros Free bonus, you need to open your player account at Betdad.com using a specified banner or reference link only.

Ez az 5 euro mikor látszik? Hogyan lehet fogadni vele?

Emlékszel még a regisztrációra? Ha igen akkor volt ott olyan a promo kódnál hogy 1010 mert nekem igen és adta is az ötöst :)

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 28, 2014, 00:04:06
Senki sem akar forgatni semmit honapokig, de 5 euroert energiat sem vagyok hajlando fektetni meg a regisztracioba sem, nemhogy arboljak vele.
Van aki centekert szenved poker freerollokon orakig, minden relativ. Nekem ez a promo pont annyit ert meg amennyi idot erre a topikra szantam.

Ha minden regisztrációért 5 eurót adnának, egész nap csak regisztrálnék mindenhova...   ;D
Érdemes órabért számolni ilyenkor. (én például ezért nem szánok időt elemzések írására)

Mondjuk egy ilyen ismeretlen irodánál inkább úgy kell felfogni egy ilyen akciót, hogy ingyen kipróbálhatod az oldalt.
Aztán ha már regisztrálva vagy, még az is előfordulhat, hogy "normálisabb" bónuszajánlatokkal lepnek majd meg...
A titanbethez is hasonló bónusz miatt regisztráltam, a betway meg éppen akkor nem adott semmit, amikor megnyitottam a számlát, aztán mindkét iroda összeszedte magát.   :)


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 28, 2014, 11:02:18
Emlékszel még a regisztrációra? Ha igen akkor volt ott olyan a promo kódnál hogy 1010 mert nekem igen és adta is az ötöst :)

Köszönöm a választ. Igen emlékszem a regisztrációra, de én nem tudtam ezt a 1010 kódot. Vagy ezt alapértelmezésben be volt már írva? Erre már nem emlékszem.

Akkor ezért nem kaptam meg.

scammers.

i make rollover 5X7 times and requested withdraw, then they change rules:
"In order to withdraw bonus and any winnings from player's account the entire bonus must be wagered 15 times"
i make rollover 5x15 times and they changed rules again:
"In order to withdraw bonus and any winnings from player's account the entire bonus must be wagered 40 times (€5 x 40 = €200) on at least 40 different sport events, with odds of 1.6 or greater, in a period of 4 months."

so, stay away from this cheaters...


Aztán ki tudja... :)