Napi tipp - augusztus 11.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tenisz, ITF women Landiswille, 2021. 08. 11., 18:30

Snigur - Haddad Maia
Tipp: Haddad Maia

Odds: 1,58
Iroda: unibet

Foci, Szuperkupa Döntő , 21:00

Chelsea - Villarreal

Tipp: 4.5 büntetőlap fölött
Odds: 2.48
Iroda: Unibet

Rövid pihenő után újra mélyvízben a játékosok. Jó kis csípős Villarrealt várok, akik bizonyosan borsot akarnak majd törni londoniak orra alá... Erre talán nem is sansztalanok , itt a szezon elején pedig különösen nem. Karasev "barátunk" fújja majd a sípot (nem tudom milyen indíttatásból küldték oda pont őt...  ??? ), akinek bizony meggyűlik majd a baja egy parázs meccsel... Nem a legnagyobb tekintéllyel bíró játékvezetők közé tartozik, így nem lepne meg, ha kicsúszna a keze közül a mérkőzés... Könnyen el tudom képzelni, hogy akár 5-6-szor is villanhatnak a lapok ma este.

Labdarúgás, UEFA Super Cup, 2021. 08. 11., 21:00

Chelsea - Villarreal
Tipp: 0,5 gól alatt


Odds: 9,50
Iroda: Unibet

Indoklás: Nem hiszem, hogy sok gólt látnánk ma este: idény eleje van, és rögtön egy komoly téttel bíró meccsel kezdenek a csapatok. Úgyhogy a realitás szerintem egy meglehetősen hosszú, tapogatózó  kezdet - aztán, hogy végül becsúszik-e egy-két gól, azt csak a Jóisten tudja. Szerintem egy kis aprót megér, hogy nem, aki tutista, annak meg ott a 2,5 gól alatt 1,7 körül...

Izlandi Kupa
Valur-Volsungur
Mindkét csapat szerez gólt-Igen
2.5
William Hill

Nyolcaddöntőhöz ért az izlandi kupa. Tegnap egyik meccsen sem született hat gól, szerintem ma nem is egy meccsen fog. A Valur listavezető az első osztályban, de a vendégcsapat is elég jól muzsikál a saját osztályában. A vendégek több, mint kettes lőtt gólátlaggal szerepelnek és egy kupameccs az mindig más, simán betalálhatnak. Ilyen oddsért a GG opció, több, mint ajándéknak tűnik.

Labdarúgás, UEFA Super Cup, 2021. 08. 11., 21:00

Chelsea - Villarreal
Tipp: Iksz

Odds: 3.75
Iroda: bet365

Bár úgy látom, sok gól esett mostanában ezeken a döntőkön, én inkább kevésre tippelnék mindkét csapat játékából. A vendégek a kupagyőzelmük kapcsán már megcsinálták, döntetlen után nyerték meg, sokszor beálltak védekezni az erősebb csapatok ellen. Szezon eleje is van, nem lesz csúcsformában a Chelsea. Sokszor az ilyen döntőkön az esélytelenebb csapat diadalmaskodik végül, erre ezzel az eredménnyel lenne esélyük.
Szerintem körülbelül 35% az esély rá, ami sokkal nagyobb, mint az oddsz, 15% a vendégekre, 50% a hazaira. Vagy 45-35-20. A három közül a döntetlenben lehet érték, nem is kicsi, a többiben nem. Szerintem kevés gól is lesz, bár az előző döntők nem ezt sugallják.

11.08    23.00
Foci Hondurasi Liga Nacional
CD Marathon-Lobos UPNFM
pontos eredmény
CD Marathon
    2:1
odsss:10.00
bet365
Az utolsó egymás közti 1:1 után,csak a 2:1-es eredmény következhet. Remélem nem tévedtem.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 11, 2021, 10:26:32
Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.08.11. 17:00
Esemény :Al-Faisaly Amman   - Al Buqaa
Tipp:  gólszám  az első félidőben 2,5 felett
Odds: 4.50
Iroda: bet365

A hazaiak a második legtöbb gólt lőtték a bajnokségban, 23-at. A vendégek a legtöbbet kapták, 32-t. Az Amman már az első félidőben bőven relerendezheti ellenfelét, ahogy ez a jordán bajnokságban jellemző is.

Félidei eredmény 4:0  nyertes

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 11, 2021, 09:14:35
na, akkor jöjjön egy érvényes tipp, a meccs, amit tényleg ma rendeznek

Dél-Korea - Mali
Női u19 kosár vb, Debrecen, 11:30 nyolcaddöntő
Tipp: Mali -49,5 pont @ 10.50 (bet365)

Az extrém határra pont nem jött, de az nyilván nem lényeg, mert a szimpla -28.5-es határra simán. Kösz a tippet, jó meglátás volt nagyon  ;) :ok:

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum augusztus 11, 2021, 18:02:18
Labdarúgás, UEFA Super Cup, 2021. 08. 11., 21:00

Chelsea - Villarreal
Tipp: Iksz

Odds: 3.75
Iroda: bet365

Bár úgy látom, sok gól esett mostanában ezeken a döntőkön, én inkább kevésre tippelnék mindkét csapat játékából. A vendégek a kupagyőzelmük kapcsán már megcsinálták, döntetlen után nyerték meg, sokszor beálltak védekezni az erősebb csapatok ellen. Szezon eleje is van, nem lesz csúcsformában a Chelsea. Sokszor az ilyen döntőkön az esélytelenebb csapat diadalmaskodik végül, erre ezzel az eredménnyel lenne esélyük.
Szerintem körülbelül 35% az esély rá, ami sokkal nagyobb, mint az oddsz, 15% a vendégekre, 50% a hazaira. Vagy 45-35-20. A három közül a döntetlenben lehet érték, nem is kicsi, a többiben nem. Szerintem kevés gól is lesz, bár az előző döntők nem ezt sugallják.

nyertes

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 11, 2021, 10:26:32
Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.08.11. 17:00
Esemény :Al-Faisaly Amman   - Al Buqaa
Tipp:  gólszám  az első félidőben 2,5 felett
Odds: 4.50
Iroda: bet365

A hazaiak a második legtöbb gólt lőtték a bajnokségban, 23-at. A vendégek a legtöbbet kapták, 32-t. Az Amman már az első félidőben bőven relerendezheti ellenfelét, ahogy ez a jordán bajnokságban jellemző is.

Gratulálunk @chabialonso ! Nyereményed 1 500 Forint Skrillen keresztül.