TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 35 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 30, 2023, 07:20:13Miert lenne problema a netre kiposztolt kep? A legtobb helyen van egy kulon megosztas gomb a fogadasoknak.
Bar nem ertek hozza, de en nem latok kivetnivalot egy egy megosztott kepben, foleg a pro reszerol. Ez inkabb ingyen reklam nekik, hogy lehet naluk is nyerni.

Látod itt is, hogy mennyi botrány lehet egy kiposztolt képből:
https://blog.sportfogadas.org/14215

 ;D

.....tegnap  félbeszakadt  az  Alkmár-Nijmegen meccs

szerintetek  milyen eredménnyel zárják a fogadásokat?

..az lenne  fair  ha  1es  szorzóval írnák jóvá, úgy  gondolom.....

Idézetet írta: lacii Dátum október 30, 2023, 12:02:55.....tegnap  félbeszakadt  az  Alkmár-Nijmegen meccs

szerintetek  milyen eredménnyel zárják a fogadásokat?

..az lenne  fair  ha  1es  szorzóval írnák jóvá, úgy  gondolom.....

Elméletileg (a szabályzatuk szerint) ha 48 órán belül lejátsszák, akkor kiértékelik a fogadást.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 30, 2023, 07:20:13Miert lenne problema a netre kiposztolt kep? A legtobb helyen van egy kulon megosztas gomb a fogadasoknak.
Bar nem ertek hozza, de en nem latok kivetnivalot egy egy megosztott kepben, foleg a pro reszerol. Ez inkabb ingyen reklam nekik, hogy lehet naluk is nyerni.

Régóta fogadok, olvastam érdekes dolgokat, hogy a kiposztolt ID-val mit kezdtek a trollok. Customer Support nem örült nekik.  :laugh:
Aztán ez azóta is rámragadt. Amúgy photoshopolni bármit lehet, de egy konkrét komplex ID kódot nem lehet kitalálni.
Szóval ha bármit posztolok ahol normálisan nem lehet megkerülni az ID-t (mint itt, hogy a tippek és az összeg közé van rakva) akkor lesatírozom.  :nu:

Sziasztok!
Limitekkel kapcsolatban mi a tapasztalat? Én ha 200k-t akartam feltenni, akkor azt írta, hogy a max tét 114948 forint. De azt sem engedte, hanem csak 100k-t tudtam feltenni egy sima single tippre. Azt viszont nem adja össze, hogy mennyit rakok egy tippre/meccsre, szóval több részletben 200k-t is fel tudtam tenni ugyanarra a tippre. Nálatok van ilyesmi tapasztalat? Van egyáltalán tényleges limit?
Köszi

Idézetet írta: Lpneo Dátum október 30, 2023, 20:30:32Sziasztok!
Limitekkel kapcsolatban mi a tapasztalat? Én ha 200k-t akartam feltenni, akkor azt írta, hogy a max tét 114948 forint. De azt sem engedte, hanem csak 100k-t tudtam feltenni egy sima single tippre. Azt viszont nem adja össze, hogy mennyit rakok egy tippre/meccsre, szóval több részletben 200k-t is fel tudtam tenni ugyanarra a tippre. Nálatok van ilyesmi tapasztalat? Van egyáltalán tényleges limit?
Köszi

Maximálisan 100.000.- ft egy fogadási szelvény tétje a törvény szerint.
Lehetséges megtöbbszörözni, de ha ilyen nagy tétekkel nyereséges vagy, várhatóan le fognak korlátozni.

Mindenképpen visszfejlodes következett be a kifizetések teren.. Míg régen ha előző nap kikertem a pénzem vagy az adott nap délelőtt 10oraig, délután 15ora korul rendre megerkezett a kifizetesem, most pedig még a csütörtöki kifizetesem sincs sehol... Lényeg, hogy előre megyünk...  :bash:  :noway:

Meddig tart egy kifizetés most? Régebben ha reggel 9-ig kikérted megjött délután 2ig.
Most hétfőn reggel 6.57 kor kértem és még most kedden délután is függőben van.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 31, 2023, 14:48:01Meddig tart egy kifizetés most? Régebben ha reggel 9-ig kikérted megjött délután 2ig.
Most hétfőn reggel 6.57 kor kértem és még most kedden délután is függőben van.

Nekem csütörtöki a kifizetesem és sehol semmi...

Szintén. A hétvégi 3 külön kifizetés semmi. Az egyikről jött egy email h kiutalták (ez vmi új email) de még az sincs sehol. Átállás másnapján is kértem ki, az még megjött másnap.
 :-\

Csak kérni kellett. Megjött.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 31, 2023, 14:48:01Meddig tart egy kifizetés most? Régebben ha reggel 9-ig kikérted megjött délután 2ig.
Most hétfőn reggel 6.57 kor kértem és még most kedden délután is függőben van.

Több napos határidőt írnak a kifizetéshez.

Betfairről Netellerre a
kikéréstől számítva pontosan 4 óra a megérkezésig.
:)

Idézetet írta: csucsu Dátum október 31, 2023, 17:56:24Több napos határidőt írnak a kifizetéshez.

Betfairről Netellerre a
kikéréstől számítva pontosan 4 óra a megérkezésig.
:)


kártyára, meg gyakorlatilag azonnali.. Nagyobb összegeknél is..

Idézetet írta: csucsu Dátum október 31, 2023, 17:56:24Több napos határidőt írnak a kifizetéshez.


Mert fosmixen minden kifizetést személyesen hagynak jóvá, nix automata ugri-bugri

Sziasztok, véletlenül a szerencsejatek.hu oldalra töltöttem fel pénzt, át tudom vezetni a tippmixprora? Van ilyen funkcio?