Mérkőzések/Sportesemények Beszámolói

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szükséges még a "Mérkőzések Beszámolói" téma?

Igen
6 (24%)
Nem
19 (76%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: február 27, 2012, 21:25:41

Mérkőzések/Sportesemények Beszámolói


Bizonyára minden sportfogadásban jártas ember tudja, hogy ahhoz, hogy valaki sikereket érjen el, rengeteg információra van szüksége, mint pl.: játékosok aktuális formája, sérültek, időjárás, statisztikák, egy hírek stb.

Ezek mellett fontos, hogy minél több sporteseményt kövessünk, nézzük a mérkőzéseket, mert úgy sokkal jobb képet tudunk alkotni a helyzetről.

Például fociban rengeteget számíthat egy játékos hiánya, s ezt a legjobban akkor vesszük észre ha követjük a mérkőzést, s látjuk, hogy az illető játékos nélkül mennyire gyenge a csapat, vagy lehet pont fordítva (nélküle jobban játszanak  :D).

Azért hoztam létre a "Mérkőzések/Sportesemények Beszámolói" kategóriát, hogy segítsük egymást információkkal.

S hogyan? Például úgy, hogy pont megnéztél egy mérkőzést (legyen az japán második ligás is), s az illető mérkőzésről írsz egy pár soros beszámolót.

Ezáltal segíthetünk egymásnak!

Lehet, hogy a következő fogadásod, pont azért lesz sikeres, mert olvastál egy beszámolót egy olyantól aki látta a korábbi mérkőzéseket, s ezáltal segített neked dönteni!

A kategóriát felbontottam külön sportágakra, hisz így könnyebb az átláthatóság.

S nem utolsó sorban ez a téma szórakoztató jellegű is lehet. Ha valaki kint volt egy meccsen, s szeretné elmesélni élményeit az ugyancsak itt teheti meg.

+ be lehet ágyazni a mérkőzésről videófeltételeket is, ha megtaláljátok a Youtube-on.  ;)

Ha bármilyen javaslatod/tipped van, akkor írd meg nekünk!

Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

Elindítottam egy szavazást.

Megkérlek szavazzatok! Szükséges még ez a téma, vagy mehet az archívumba?