Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Hali

Gondoltam megosztok veletek egy stratégiát amit "kiötlöttem",hátha nektek is hoz valamennyit a konyhára.Először is leszögezném,hogy tét duplázás is szerepet kap(bár nem úgy,hogy a végtelenségig kell emelni),tehát ha valaki kétkedik abban a módszerben akkor talán nem neki való a stratégia.Megjegyezném még azt is hogy valószínűleg csak a bet365-ön működik,más oldalnál nem hiszem hogy van ilyen lehetőség.(hagyományos tippmixen főleg nincs)

Szóval mi is kellene ahhoz,hogy valaki elinduljon ezzel a stratégiával?
-Megfelelő kezdőtőke(minél nagyobb,annál jobb),20 ezer alatt nem igazán ajánlom,bár az akár beleférhet,de inkább 30-40 lenne ideális vagy magasabb
-Megfelelő önuralom,a stratégia követése MINDEN esetben,a kapzsiságon való felülkerekedés képessége
-nyílván bet365 számla

És akkor mi is a stratégia lényege?
A lényeg az,hogy olyan "nagy" meccseket válassz ki,ahol 80. perc előtt lesz gól.Ha 80 perc alatt nincs egy gól,akkor elég szép veszteséget könyvelhetsz el,tehát olyanok semmiképp ne kezdjék el ezt játszani,akiknek semmi tapasztalatuk a focimeccseket/fogadásokat illetően.
Ha kiválasztottál egy jónak tűnő meccset,akkor a bet365-ön megkeresed azt mikor kikerül az elő fogadások közé(kb 10-15 perccel a meccs kezdete előtt),és azon belül megkeresed azt a lehetőséget hogy 1. gól ideje(azt hiszem ez szokott a legutolsó lenni).Itt látni fogsz időket,hogy 10 perc,20 perc,... .Először is teszel 50 ft-ot arra,hogy lesz gól 10 perc alatt.Majd ugyanezt megcsinálod 20 perccel is(persze csak akkor ha annak a szorzója legalább 2-es,bár ritka mikor 2 alatt van-főként német és holland meccsekre jellemző).Ha ez megvan,akkor várod,hogy a 30. perc szorzója is elérje a 2-est.Ha megvan rádobsz 100 ft-ot.Majd 40-re 200,50-re 400,60-ra 800,70-re 1600 és 80-ra 3200.Persze csak akkor kell tovább pakolnod ha nincs addig gól.Pl ha 35. percben van gól,akkor te valószínűleg megraktad a 10,20,30,40,50 perceket,amiből nyílván a 40 és 50 nyert,a feltett tétek 50+50+100+200+400=800 ft,a nyereség 2*200+2*400 ft=1200 ft,a haszon így 400 ft.A lényeg az,hogy mindig annyit nyersz,amennyi az utolsónak megrakott tét a gól előtt.Tehát ha megrakod 80-ig és mondjuk 65.-ben lőnek,akkor 3200 ft a nyereség.Természetesen a téteket lehet növelni nagyobb haszon érdekében,de én nem javaslom,hogy ha valaki mondjuk 20 ezer ft-tal száll harcba,akkor 100 ft-os téttel induljon,mert akkor ha véletlen nincs gól 80-ig akkor 100*2^7=12800 ft-ot fog bukni,ami több mint a tőke fele.
Fontos hogy tartsd magad a stratégiához,mert én sokszor jártam úgy,hogy mondjuk 60-nál kiszálltam,mert úgy láttam hogy nem lesz gól,aztán 60 valahanyadikba be is lőtték,így nem csak a haszontól estem el,de vesztettem is.
Nem győzöm hangsúlyozni,hogy uralni kell a kapzsiságot,mert én csekély 40 ezret vesztettem,mikor egy elég jelentős győzelmi széria után úgy gondoltam semmi nem állíthat meg,így jelentősen megemeltem a tétemet,és persze ekkor nem is lett gól,így majdnem a pénzem fele bánta.

Remélem érthető amit leírtam,ha van kérdés nyugodtan írjatok.Az egyik nagy probléma most az,hogy ugye kezdenek véget érni a szezonok,de hétvégén még lehet próbálgatni(vagy akár hétközben is,bár ilyenkor kevesebb a "jó" meccs).

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 13, 2014, 18:26:29
Hali

Gondoltam megosztok veletek egy stratégiát amit "kiötlöttem",hátha nektek is hoz valamennyit a konyhára.Először is leszögezném,hogy tét duplázás is szerepet kap(bár nem úgy,hogy a végtelenségig kell emelni),tehát ha valaki kétkedik abban a módszerben akkor talán nem neki való a stratégia.Megjegyezném még azt is hogy valószínűleg csak a bet365-ön működik,más oldalnál nem hiszem hogy van ilyen lehetőség.(hagyományos tippmixen főleg nincs)

Szóval mi is kellene ahhoz,hogy valaki elinduljon ezzel a stratégiával?
-Megfelelő kezdőtőke(minél nagyobb,annál jobb),20 ezer alatt nem igazán ajánlom,bár az akár beleférhet,de inkább 30-40 lenne ideális vagy magasabb
-Megfelelő önuralom,a stratégia követése MINDEN esetben,a kapzsiságon való felülkerekedés képessége
-nyílván bet365 számla

És akkor mi is a stratégia lényege?
A lényeg az,hogy olyan "nagy" meccseket válassz ki,ahol 80. perc előtt lesz gól.Ha 80 perc alatt nincs egy gól,akkor elég szép veszteséget könyvelhetsz el,tehát olyanok semmiképp ne kezdjék el ezt játszani,akiknek semmi tapasztalatuk a focimeccseket/fogadásokat illetően.
Ha kiválasztottál egy jónak tűnő meccset,akkor a bet365-ön megkeresed azt mikor kikerül az elő fogadások közé(kb 10-15 perccel a meccs kezdete előtt),és azon belül megkeresed azt a lehetőséget hogy 1. gól ideje(azt hiszem ez szokott a legutolsó lenni).Itt látni fogsz időket,hogy 10 perc,20 perc,... .Először is teszel 50 ft-ot arra,hogy lesz gól 10 perc alatt.Majd ugyanezt megcsinálod 20 perccel is(persze csak akkor ha annak a szorzója legalább 2-es,bár ritka mikor 2 alatt van-főként német és holland meccsekre jellemző).Ha ez megvan,akkor várod,hogy a 30. perc szorzója is elérje a 2-est.Ha megvan rádobsz 100 ft-ot.Majd 40-re 200,50-re 400,60-ra 800,70-re 1600 és 80-ra 3200.Persze csak akkor kell tovább pakolnod ha nincs addig gól.Pl ha 35. percben van gól,akkor te valószínűleg megraktad a 10,20,30,40,50 perceket,amiből nyílván a 40 és 50 nyert,a feltett tétek 50+50+100+200+400=800 ft,a nyereség 2*200+2*400 ft=1200 ft,a haszon így 400 ft.A lényeg az,hogy mindig annyit nyersz,amennyi az utolsónak megrakott tét a gól előtt.Tehát ha megrakod 80-ig és mondjuk 65.-ben lőnek,akkor 3200 ft a nyereség.Természetesen a téteket lehet növelni nagyobb haszon érdekében,de én nem javaslom,hogy ha valaki mondjuk 20 ezer ft-tal száll harcba,akkor 100 ft-os téttel induljon,mert akkor ha véletlen nincs gól 80-ig akkor 100*2^7=12800 ft-ot fog bukni,ami több mint a tőke fele.
Fontos hogy tartsd magad a stratégiához,mert én sokszor jártam úgy,hogy mondjuk 60-nál kiszálltam,mert úgy láttam hogy nem lesz gól,aztán 60 valahanyadikba be is lőtték,így nem csak a haszontól estem el,de vesztettem is.
Nem győzöm hangsúlyozni,hogy uralni kell a kapzsiságot,mert én csekély 40 ezret vesztettem,mikor egy elég jelentős győzelmi széria után úgy gondoltam semmi nem állíthat meg,így jelentősen megemeltem a tétemet,és persze ekkor nem is lett gól,így majdnem a pénzem fele bánta.

Remélem érthető amit leírtam,ha van kérdés nyugodtan írjatok.Az egyik nagy probléma most az,hogy ugye kezdenek véget érni a szezonok,de hétvégén még lehet próbálgatni(vagy akár hétközben is,bár ilyenkor kevesebb a "jó" meccs).

Szia!

Érdekes amit írsz.Én is próbálgattam a gólra fogadást,több kevesebb sikerrel.Milyen %-ban kell jönnie a meccseknek,hogy ez nyereséges legyen hosszútávon?A 80. perc utánra is tudsz fogadni,ha a mérkőzés gólok 0,5-re fogadsz.Nagyon sok meccsen pont a 80.perc után jön a döntő gól.
Én vezetek statisztikát olyan meccsekről amik úgymond kiegyenlített odds leosztást mutatnak,ezeknél kb.93-94%-ban jön legalább egy gól.Ki lehet-e termelni annak a 6-7 meccsnek a veszteségét???
Mi van hogyha tovább vársz mint 2-es odds,mondjuk 3-ig???Hogy alakul ilyenkor a tét/nyeremény?

Hirtelen ennyi.
üdv. climax

Nem igazán vetettem bele a matematika részletekbe magamat de amúgy se hiszem hogy meg lehetne adni hogy hány százalékban kellene jönnie a meccseknek mivel nem egységes a nyeremény,hiszen minél később jön a gól annál több a nyereség.
Elég sok mindenen múlik hogy ki tudod-e termelni a veszteséget,de ha 10-ből 9 meccs megvan akkor nem hiszem hogy gond lehet.
Ami a 3-as szorzóra várást illeti,azzal az a gond,hogy amíg vársz addig lehet gól,így eleshetsz a nyereménytől

Egyébként van a stratégiának egy rizikósabb változata is,ami természetesen bőségesebb jutalomban részesíthet,ha jól választasz meccset és csapatot.A lényege az hogy olyan meccset keress,ahol egy jelentősen erősebb csapat játszik egy gyengébbel,mert ilyenkor megcsinálhatod az,hogy arra a lehetőségre raksz,hogy a gyengébbik csapat szerez gólt,persze végig 10,20,30...,80. percekre ugyanazzal a rendszerrel.Így ha mondjuk a gyengébbik csapat bever egyet a 25. percben akkor 50-es kezdőtéttel számolva nyersz:200+400+800+1600+3200=6200 ft-ot(mert a 30. perc tétje hozza a 10,20 perc tétjét a többi már csak bónusz).
Lehet ezt még tovább is variálni akár...

Erre az időszakra összesítve     238 678,00    271 966,64

A vb kezdete óta ennyi a megjátszott összeg és a nyeremény.Tény hogy a végén már nem teljesen követtem a stratégiát ezért most lenullázódtam(pedig az a 33 ezer plussz lehetett volna 2x annyi is,de akkor se vagyok elégedetlen),úgyhogy esetleg szeptemberben kezdem el megint,mikor indulnak a bajnokságok

Üdvözletem mindenkinek!

Alapvetően új tagnak mondanám magamat, bár már közel 2-3 hete regisztrálva vagyok. Jelenleg a teljes topic átolvasása a cél, az 50. oldalnál vagyok. Mivel még nem sikerült végigvinni ezt, így egy felemás konzekvenciát szeretnék összefoglalni, amire rájöttem az 50 oldal alatt. Ez elsősorban az "öregmotoroknak" köszönhető..gondolok itt Bensonra, Szumosra, Jóember, Ab_aevo és a "jóöreg" Jaaas, de elnézést, akiket kihagytam, mert vannak még. :) De nézzük akkor:

1. Szerintem a legfontosabb, hogy tiszteld a játékot, de elsősorban önmagadat! Ha nyersz, tiszteld annyira a játékot, hogy nem kiáltod ki magadat a sportfogadás koronázatlan királyává, ha pedig veszítesz nem szidod önmagadat, hogy hülyeséget csináltál, illetve hogy felidegesíted magad (tudom, olykor ezt lehetetlen megállni).
2. Nem szabad elfelejteni, hogy ez SZERENCSEjáték..teljesen mindegy, hogy milyen stratégiát, elvet, megérzést, törzsi varázslatot vagy Nostradamus jóslatot követ az ember, a szerencse mindig ott lesz, kész. El kell fogadni.
3. Rettentően fontos a pszichológia..a topicban nagyon sokat foglalkoztak a Martingale módszerrel és alfajaival, ami tökéletes példa..egy idő után, a sok vesztés után begörcsöl az ember, akarva vagy akaratlanul is az elvesztett összegekre gondol, hogy na majd most visszanyerem..de fél, mi van, ha nem..SZERINTEM, aki ezt a stratégiát alkalmazza tökéletes önuralomra van szüksége, ne remegjen meg a bizalma önmagában. Ha megtörténik, áshatja a sírt a pénzének.
4. INFORMÁCIÓ! Emberek, a világunk információs cunamiból él minden egyes nap, nem lehet olyan területet mondani, ahol nincs szükség információra. A sportfogadás is közéjük tartozik, ha valaki random fogad semmiféle eredményt nem fog elérni vele, ugyanis a szerencsefaktor megtöbbszöröződik..az információ bármi lehet, lehet ez Facebookos csoportok tippje, lehet itteni személyek tippjei, lehetnek statisztikák, lehetnek megérzések (ez is információ), sérültek, forma..sorolhatnám még, vakon ne menjünk az erdőbe, mert nagyon gyorsan fának ütközünk.
5. Sokan hirtelen akarnak pénzt keresni..ezt szerintem felejtsük el. Nem létezik olyan stratégia, elv, ami ezt elősegíti, kivéve aki rohadt szerencsés, de akkor megint ott tartunk, hogy magunkon teljesen kívülálló dologra bízzuk a pénzünket. A hosszútáv kulcsfontosságú. Ment a vita, beszélgetés, mit jelent a hosszútáv. Nálam ez akár több évet is felkarolhat, de véleményem szerint a hosszútávot években kell mérni (általában a pénzügyekben a rövid és a hosszútáv határvonala 1 évnél van).
6. Ismerjük önmagunkat! Amit eddig elolvastam 70%-ban olyan stratégiák, elméletek voltak, amit már akkor nem értettem amikor leírták, a táblázatok csak megrázták még azt a bizonyos s*arral teli vödröt, amiben ültem. Tudom magamról, hogy a bonyolult, kombinált fogadási rendszerek totál nem az én asztalom, személy szerint bonyolultnak találom és ez veszélyeztetné a sikeremet. De ez csak én vagyok. Valaki a bonyolultságban látja a megoldást. De önmagunkra építsük ki a stratégiát és ne magunkat faragjuk a stratégiához, mert előjön a pszichológiai hatás, ami csak rossz lehet.
7. Végezetül pedig..a fogadóirodák nem hülyék, ha nem érné meg, nem működtetnék..azonban! Úgy gondolom, hogy 100 emberből 80 veszít, akik nem csak a fennmaradó 20 embert fizetik ki, de nyereséget is termelnek az irodáknak. Ezzel arra akarok célozni, hogy van lehetőség a győzelemre! Ki mondja meg ki tartozzon abba a 20 emberbe, akár több hétig is?

Tudom, hogy a kis monológommal nem váltom meg a világot, sőt..lehet sokan így gondolják és semmi új nincs benne. Viszont véleményem szerint nagyon alapvető dolgokat kell felállítanunk, olyan szabályokat, keretet, ami önmagunkat szabályozza és a sportfogadási tevékenységeinket. Hiába utálja mindenkit a szabályokat, törvényeket..a rendszer szabályozás nélkül NEM maradhat fenn. És mivel itt a pénzünkkel játszunk, ezeket a szabályokat tartsuk be! Ezek a szabályok pedig egyénileg kell önmagunkra kialakítani, amiket persze csiszolni is lehet, a lényeg, hogy ha kell korlátozzuk magunkat és legyen önuralmunk.

Köszönöm annak, aki végigolvasta és köszönöm (eddig) az itt megfordult személyeknek, rengeteget tanultam az írásaikból, amik nagy része a felszín alatt van. Mindenkinek sok sikert!

40%-os találati aránnyal átlag 3.00-as oddsal szerintetek hogy lenne érdemesebb fogadni ha 5 meccset teszek egybe?

A: Külön külön, ugyan annyi téttel
B: 5/2-es kötéssel, így 2 találatnál 10%-ot bukok, 3 találatnál viszont 170% profit, az felett meg mégtöbb
C: Egyéb lehetőség, variálás

Köszönöm ricsi046, jónak tűnik a stratégiád ki fogom próbálni.  :)

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 13, 2014, 18:26:29
Hali

Gondoltam megosztok veletek egy stratégiát amit "kiötlöttem",hátha nektek is hoz valamennyit a konyhára.Először is leszögezném,hogy tét duplázás is szerepet kap(bár nem úgy,hogy a végtelenségig kell emelni),tehát ha valaki kétkedik abban a módszerben akkor talán nem neki való a stratégia.Megjegyezném még azt is hogy valószínűleg csak a bet365-ön működik,más oldalnál nem hiszem hogy van ilyen lehetőség.(hagyományos tippmixen főleg nincs)

Szóval mi is kellene ahhoz,hogy valaki elinduljon ezzel a stratégiával?
-Megfelelő kezdőtőke(minél nagyobb,annál jobb),20 ezer alatt nem igazán ajánlom,bár az akár beleférhet,de inkább 30-40 lenne ideális vagy magasabb
-Megfelelő önuralom,a stratégia követése MINDEN esetben,a kapzsiságon való felülkerekedés képessége
-nyílván bet365 számla

És akkor mi is a stratégia lényege?
A lényeg az,hogy olyan "nagy" meccseket válassz ki,ahol 80. perc előtt lesz gól.Ha 80 perc alatt nincs egy gól,akkor elég szép veszteséget könyvelhetsz el,tehát olyanok semmiképp ne kezdjék el ezt játszani,akiknek semmi tapasztalatuk a focimeccseket/fogadásokat illetően.
Ha kiválasztottál egy jónak tűnő meccset,akkor a bet365-ön megkeresed azt mikor kikerül az elő fogadások közé(kb 10-15 perccel a meccs kezdete előtt),és azon belül megkeresed azt a lehetőséget hogy 1. gól ideje(azt hiszem ez szokott a legutolsó lenni).Itt látni fogsz időket,hogy 10 perc,20 perc,... .Először is teszel 50 ft-ot arra,hogy lesz gól 10 perc alatt.Majd ugyanezt megcsinálod 20 perccel is(persze csak akkor ha annak a szorzója legalább 2-es,bár ritka mikor 2 alatt van-főként német és holland meccsekre jellemző).Ha ez megvan,akkor várod,hogy a 30. perc szorzója is elérje a 2-est.Ha megvan rádobsz 100 ft-ot.Majd 40-re 200,50-re 400,60-ra 800,70-re 1600 és 80-ra 3200.Persze csak akkor kell tovább pakolnod ha nincs addig gól.Pl ha 35. percben van gól,akkor te valószínűleg megraktad a 10,20,30,40,50 perceket,amiből nyílván a 40 és 50 nyert,a feltett tétek 50+50+100+200+400=800 ft,a nyereség 2*200+2*400 ft=1200 ft,a haszon így 400 ft.A lényeg az,hogy mindig annyit nyersz,amennyi az utolsónak megrakott tét a gól előtt.Tehát ha megrakod 80-ig és mondjuk 65.-ben lőnek,akkor 3200 ft a nyereség.Természetesen a téteket lehet növelni nagyobb haszon érdekében,de én nem javaslom,hogy ha valaki mondjuk 20 ezer ft-tal száll harcba,akkor 100 ft-os téttel induljon,mert akkor ha véletlen nincs gól 80-ig akkor 100*2^7=12800 ft-ot fog bukni,ami több mint a tőke fele.
Fontos hogy tartsd magad a stratégiához,mert én sokszor jártam úgy,hogy mondjuk 60-nál kiszálltam,mert úgy láttam hogy nem lesz gól,aztán 60 valahanyadikba be is lőtték,így nem csak a haszontól estem el,de vesztettem is.
Nem győzöm hangsúlyozni,hogy uralni kell a kapzsiságot,mert én csekély 40 ezret vesztettem,mikor egy elég jelentős győzelmi széria után úgy gondoltam semmi nem állíthat meg,így jelentősen megemeltem a tétemet,és persze ekkor nem is lett gól,így majdnem a pénzem fele bánta.

Remélem érthető amit leírtam,ha van kérdés nyugodtan írjatok.Az egyik nagy probléma most az,hogy ugye kezdenek véget érni a szezonok,de hétvégén még lehet próbálgatni(vagy akár hétközben is,bár ilyenkor kevesebb a "jó" meccs).

Szia!

100 meccset végigjátszottam(kb.2 hónap alatt,volt hogy napokig semmi),óriási szerencse kell,hogy hosszútávon plusszos legyél.Sokszor csak másodperceken múlik a nyeremény,általában úgy hogy nem jön.
A kiválasztás jól sikerült,mert csak 5 db meccs lett 0:0,+1 meccs meg azért lett veszteség, mert a gól előtt percekig nem engedett fogadni.Így is végül kb.10.000 ft plusszal zártam,ami simán a 3-szorosa is lehetett volna,ha nincsenek azok a nüanszok amik mindig az iroda felé billentek.Ezeket ha meg lehetne fogni akkor ok.
Rengeteg a buktató,sokszor volt olyan érzésem,mintha csak az én fogadásom lenne,és ahhoz igazítanák az oddsokat.
Egy próbát megért,köszi a tippet,de kiveszem a moneyt oszt annyi.
Ha továbbra is folytatod akkor sok szerencsét hozzá.

üdv.climax

Még annyi,hogy a 80.perc után is tudsz nyertesként kiszállni,csak a végén már a 0,5 gól felettet kell játszani.

Először is köszönet mindazoknak, akik kinyitották a szemem ezzel a bet365 cash out cuccal kapcsolatban.

Ma egy Bear Grylls cashout stratégiát választottam: túlélés mindenáron:

10 egységgel indultam, a lényeg az volt, hogy ezt nem szabad elveszteni, tehát, ha a tipp már az alaptétet és egy kis pluszt hoz, akkor ki is szállok. Az első tipphez egy kis ösztön és jóadag szerencse kellett: egy tollason indultam, underdogra, 3.5 es odds. Kicsi plusszal kiszállatam a döntő, 5. GAME előtt.

Ebből tettem egy kosár over kombót, amiből az észt része nagyon jól kezdett, ez tovább növelte a cash out poziciót, amikor a Ljubjanás szekció is jól állt akkor kiszálltam, mert a tapasztalat szerint szlovén csapatok meccsein nem szabad túlértékelni a pörgést, 150.5re adták 144 lett. Ez is Lost.

Harmadszorra beszálltam a Monacora a francia kosárkupában. Tele van régi sztárokkal ez a másodosztályú csapat, mondom egy próbát megér. Rosszul kezdtek, de -11 pontos hátrányból már átfordították a meccset és 6-al is vezettek a 4. negyedben. Közepes plusszal kiszálltam. 78-79 lett.

Mivel sikerült egy ki bónuszt kitermelni, 4 es ért futtatam az Usakot a Galata ellen, illetve fogtam egy 3.3 as oddsú 4. negyed race to 10 et a nagy hátrányból comeback-elő csapatra.

10 egységből 35 egység zárásként, pedig az első 3 tipp vesztes volt.

Éljen a cashout.


Sziasztok.
Új vagyok ezen az oldalon, de már 2 éve fogadok (főként foci, kosár), mindig próbálok új stratégiákat kidolgozni.
Jelenleg most épp norvég 3-ad osztályú meccseket rakok bet365-ön, ahol min 5-ös odds van a döntetlenekre általában.
4 meccset szoktam rakni, utánanézek előtte, hogy milyen a 2 csapat mérlege az uccsó 5 meccsükön, majd ami meccs kiegyenlítettnek fog ígérkezni azt megrakom, most szombatra épp jó volt a kínálat, sok közül lehetett válogatni, sajnos nem jött be egyik általam kiszemelt döli sem a 4-ből.  :(
4 meccset rakok 100 Ft-tal bet365-ön (így össz 400Ft), ha egy jön már pluszban vagyok, 5*100=500 Ft
500Ft-400Ft=+100Ft haszon
Ha meg tegyük fel 2 is jön vagy több az meg már még királyabb!  :)
Ez volt az első bukásom evvel a taktikával, 4-szer már bejött.

Üdv. Megosztanék egy " stratégiát", kiváncsi vagyok a véleményetekre.

http://www.oddsportal.com/value-bets/

Elkezdtem ezeket rakni 1eur téttel. De jöjjenek a számok

Eddig összesen 300 tippet raktam meg 1eur- téttel. kb 3 hónap alatt.
Visszajött összesen 310,8eur. + amikor megraktam 1 tétet, akkor azt beírtam, hogy mínusz 1, de ha törölték az eseményt vagy push volt a tipp, akkor azt én nem töröltem a "könyvelésemből", szóval pár eur-val több nyeremény.

Szerintetek van benne fantázia? Az elején voltam 70 tét pluszban is. Szinte válogatás nélkül tettem a tippeket 5-50 oddsig. 15 irodával dolgoztam. 1,25% value alatt nem tettem tippet. Egyedül a Paddy korlátozott le 24 fogadás után, pedig erős mínuszban voltam ott, főleg rugby x -eket tettem ott. Amiből talán legtöbb fogadást tettem az az over 5,5 goal fociban. Legnagyobb odds amit fogtam 51 volt.

Sajnos most minden pénzemet ki kell vennem egy kis időre, addig felfüggesztem a dolgot, de 1000db fogadásig szeretnék elmenni 1eur-os téten, aztán ha van értelme akkor növelni a tétet.

Ha komolyan foglalkozik vele az ember, akkor kb 100 fogadást meg lehet tenni egy héten.

Idézetet írta: climax Dátum szeptember 23, 2014, 21:20:14
Még annyi,hogy a 80.perc után is tudsz nyertesként kiszállni,csak a végén már a 0,5 gól felettet kell játszani.

igen,egyre inkább az az érzésem,hogy ez a kulcsa a dolognak,nem ritka hogy 70-80-90. percben születik a gól,így a 0,5 gól feletti opció elég hasznos

#1619 november 05, 2014, 00:08:24, iLogic
Megosztanék Veletek egy történetet, de lehet, hogy nem ebben a topikban kellene.
Egyik pókeres "barátommal" (személyesen nem ismerem, de nagyjából 7-8 éve folyamatosan beszélgetünk a versenyek alatt, e-mailben, és nagyjából egy hete skype-on is) régóta folytatunk eszmecserét a sportfogadásban rejlő lehetőségekről. Ő amondó volt, hogy felesleges pre-match tippelni, elég ha élőzünk. Emiatt Ő egy bizonyos easy-money stratégiát választott. Még mielőtt valaki megtámadna, leszögezném, nem tudom azt, hogy ez hivatalos elnevezés, vagy csak Ő használja így, épp ezért elmondanám, hogy miről is van szó.
A már-már biztosnak tűnő kimenetelre, alacsony szorzón, nagy téttel (az Ő esetében all-in-nel) rámegyünk.
Nagyjából 3 éve kezdte ezt el, szigorúan csak olyan meccsekre fogadva amiknek van presztízse és a TV közvetíti. Napi 2-3 mérkőzésnél többre nem rakott. 500 angol fontot fizetett be erre a célra, és 50000 fontot célzott meg.
Én leginkább Miatta kezdtem el abban hinni, hogy lehet ebből pénzt csinálni. Tegnap már ott tartott, hogy majdnem 29000 fontot rakhatott egy meccsre. Persze, mondhatjátok most azt, hogy ez lehetetlen, hogy csak bluffölt. De nekem állandóan elküldte azt, hogy mire fogadott, mindezt úgy, hogy a mérkőzés még ment. Tehát bizton állíthatom azt, hogy valóban sikerült ennyire felvinnie az 500-asát.
A múlt idő viszont helytálló. Egy szó: Arsenal. 1,015-es szorzón tette meg.
Nem tudom, hogy mit élhet most Ő át. Én remélem azt, hogy úgy éli meg, hogy csak az 500 fontja ment el. Ellenkező esetben ez a nap igen fájó lehet a számára. Azért lássuk be, 29000 font (kb 10 millió forint) nem egy kis összeg. Lehetne most károgni, hogy miért nem vette ki a pénz egy részét, meg hasonló baromságokkal előjönni. Tudom, hogy Őt (ha nem ismerném a pókerben elért sikereit, még mindig alapozhatnék az angol életszínvonalra) az 500 font kiesés nem fogja megrázni. Viszont 29000 font ott is 29000 font.
Olvastam itt is néhány új fórumtagtól, hogy majd ha lesz 10000 eurója, csak ilyen meccsekre fog rámenni. Íme, itt a bizonyíték, miért is éri meg az irodának kint hagynia a szorzókat.
Csak az a meccs biztos, aminek már vége van, vagy amit K. Zoltán annak tart. A többi leves.
Ha valakit eltántorít ez az iromány az easy-money-tól, megkérném, hogy igyon egyet a srác egészségére. Én ezt fogom tenni. Mondjuk nem esik nehezemre, de legalább indokom is van ;D.