Unibet - Adventi Kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet - Adventi Kalendár!

Az Unibet idén is adventi naptárral vár, minden nap más meglepetéssel!

December 1: 5 ingyen pörgetés a Gonzo's Quest játékon!

Hogyan működik?
Csak annyit kell tenned, hogy bejelentkezel Unibet számláddal, ha nincs IDE kattintva regisztrálhatsz, majd a Kaszinó Lobbiban megnyitod a Gonzo's Quest játékot, és már indíthatod is az ingyen pörgetéseket!

Minden bónusz összegnek 25-szörös megforgatási követelménye van.

Fogadj és az Unibet 1500 Ft-ot ad ajándékba!

Az advent kalendár második napján a sportfogadás szerelmeseinek kedveznek!
December 2: Ma megjutalmaznak, ha náluk fogadsz. Fogadj 5 alkalommal legalább 1500Ft összeggel és az Unibet 1500Ft-tal jutalmaz.

Ahhoz, hogy részt vehess a promócióban, menj  a Számlám Bónusz ajánlatok menübe és fogadd el a bónuszt, ha nincs még Unibet számlád, IDE kattintva nyithatsz egyet! Az 5db legalább 1500Ft értékű fogadást december 2-án 00:00-23:59-ig kell elhelyezni és amikor a fogadásaid lezárulnak, számládon automatikusan megjelenik az ajándék bónusz.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 02, 2012, 01:07:57
Fogadj és az Unibet 1500 Ft-ot ad ajándékba!

Az advent kalendár második napján a sportfogadás szerelmeseinek kedveznek!
December 2: Ma megjutalmaznak, ha náluk fogadsz. Fogadj 5 alkalommal legalább 1500Ft összeggel és az Unibet 1500Ft-tal jutalmaz.

Ahhoz, hogy részt vehess a promócióban, menj  a Számlám Bónusz ajánlatok menübe és fogadd el a bónuszt, ha nincs még Unibet számlád, IDE kattintva nyithatsz egyet! Az 5db legalább 1500Ft értékű fogadást december 2-án 00:00-23:59-ig kell elhelyezni és amikor a fogadásaid lezárulnak, számládon automatikusan megjelenik az ajándék bónusz.

Kár, h nem jelenik meg a bónuszajánlatok között... :(
A tegnapi akciójuk és a mai is zátonyra futott, tipikus Unibet :)

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2012, 09:23:37
Kár, h nem jelenik meg a bónuszajánlatok között... :(
A tegnapi akciójuk és a mai is zátonyra futott, tipikus Unibet :)

Dede, ott van:) :great:

Idézetet írta: db Dátum december 02, 2012, 14:59:38
Dede, ott van:) :great:

Most már ott van!   :)
Írtam két órával ezelőtt az ügyfélszolgálatnak, de nem tudom, ennek hatására tették-e fel.

Ti kihasználtátok a promót? Én igen, raktam öt meccset 1500-zal, lezárult a fogadás, de a bónuszpénzt elfelejtették odaadni :) Ti megkaptátok?

Egy meccsre is lehet fogadni 5*1500zal vagy 5 külön meccsre lehet csak?

Idézetet írta: McCart Dátum december 02, 2012, 20:21:48
Egy meccsre is lehet fogadni 5*1500zal vagy 5 külön meccsre lehet csak?

Én egy meccsre toltam 5*1500-at, de a beharangozóból úgy jön át, hogy ilyenkor azonnal megérkezik a bónusz, míg a felhasználási feltételeknél eléggé kétértelmű.

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2012, 20:50:56
Én egy meccsre toltam 5*1500-at, de a beharangozóból úgy jön át, hogy ilyenkor azonnal megérkezik a bónusz, míg a felhasználási feltételeknél eléggé kétértelmű.

Ha kiértékelték a fogadást, akkor számít bele a bónuszba.
Nekem 2 esemény ment le eddig az 5-ből és írja is, hogy 40%-on állok.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 02, 2012, 22:10:57
Ha kiértékelték a fogadást, akkor számít bele a bónuszba.
Nekem 2 esemény ment le eddig az 5-ből és írja is, hogy 40%-on állok.

Mindegyiket kiértékelték. Igaz 1,05-ös szorzókat toltam, de attól még 25%-ban beszámítana (és term. érk előttiket nyomtam). Ha lenne haladás, akkor azt mondom, h akkor forgatom tovább, de így...

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2012, 22:16:38
Mindegyiket kiértékelték. Igaz 1,05-ös szorzókat toltam, de attól még 25%-ban beszámítana (és term. érk előttiket nyomtam). Ha lenne haladás, akkor azt mondom, h akkor forgatom tovább, de így...

1500 ft-osokat tettél?
Akkor lehet, hogy azért nem számítják be, mert csak "25%-os" a szorzó miatt... (tehát 6000-ért kellett volna tenned)

Én direkt csak 1,2 felettieket néztem, nehogy ez legyen a gond.

5db 1500-asat raktam, de most már nem érdekel :) Ha reggel működött volna ez az ócska Unibet, akkor 1,5-ösöket raktam volna, mert volt "tutim". De hát mint mindig, most sem működött, csak délután.
Nem csodálom egyébként, h B kategóriás az iroda. Tegnap amit nyertem a Gonzoba 0,6 eurót, azt forintnak számolja a rendszer... tehát 0,6 Ft az euró helyett.
Már 2 hónapja nem töltöttem fel ide, ehhez hasonló okok miatt :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 01, 2012, 17:55:11
Unibet - Adventi Kalendár!

Az Unibet idén is adventi naptárral vár, minden nap más meglepetéssel!

December 1: 5 ingyen pörgetés a Gonzo's Quest játékon!

Hogyan működik?
Csak annyit kell tenned, hogy bejelentkezel Unibet számláddal, ha nincs IDE kattintva regisztrálhatsz, majd a Kaszinó Lobbiban megnyitod a Gonzo's Quest játékot, és már indíthatod is az ingyen pörgetéseket!

Minden bónusz összegnek 25-szörös megforgatási követelménye van.

Bankot robbantottam 25€  ;D  ...erre amikor kezdeném forgatni már 0.1€-s tétnél is azt írja "Nincs elég pénz a számláján".  Pfff OK.

Nem nyílik a 3. ablak...   ???

Már működik, de nem casinózom.  :)