Micro Millions challenge

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek :ok:
Csacsa: Moshman könyvet nagyon megkösszönném ha át tudnád küldeni. :) A többit sikerült megszereznem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 30, 2012, 13:58:13
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek :ok:
Csacsa: Moshman könyvet nagyon megkösszönném ha át tudnád küldeni. :) A többit sikerült megszereznem.

Parancsolj, remélem működik a link: http://data.hu/get/5289148/Collin_Moshman_-_Sit_n_go_strategy.pdf

Lassú letöltés az ingyenes



Csacsa köszi! :ok:
Mai nap eleje borzalmasan sikerült.Tegnap estétől számítva olyan 4-5 torna lement itm nélkül.Utána viszont jött az itam az 1$ turbo knockout 2,5k gtdn ahol 71.lettem a 3ezer főből.Iszonyat kicsi stackem volt végig a játék során aztán bubble szakaszban sikerült megeresődnöm és átlag fölé keverednem és így végül egész jól masíroztam majd mikor a 100hely környékére értünk volt két rossz lapmegjátszásom ami a vesztem okozta.Utána következett  egy 1dolláros turbo knockout verseny(6k gtd) ahol végül szintén itmbe értem .Fordított stratégia volt jó kezdés után nem bírtam megragadni elől és végül elfogytam kicsivel miután pénzhez értünk.Végül jött a nap utolsó versenye az 55centes 4k big gtd verseny több mint 8ezer fővel.Végül 400.hely környékén végeztem itmbe érve ahol kézbe 10es párral preflop allin kerültem 6os párral szemben és természetesen már jött a floppon a 6os:)

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 01, 2012, 01:08:00
Csacsa köszi! :ok:
Mai nap eleje borzalmasan sikerült.Tegnap estétől számítva olyan 4-5 torna lement itm nélkül.Utána viszont jött az itam az 1$ turbo knockout 2,5k gtdn ahol 71.lettem a 3ezer főből.Iszonyat kicsi stackem volt végig a játék során aztán bubble szakaszban sikerült megeresődnöm és átlag fölé keverednem és így végül egész jól masíroztam majd mikor a 100hely környékére értünk volt két rossz lapmegjátszásom ami a vesztem okozta.Utána következett  egy 1dolláros turbo knockout verseny(6k gtd) ahol végül szintén itmbe értem .Fordított stratégia volt jó kezdés után nem bírtam megragadni elől és végül elfogytam kicsivel miután pénzhez értünk.Végül jött a nap utolsó versenye az 55centes 4k big gtd verseny több mint 8ezer fővel.Végül 400.hely környékén végeztem itmbe érve ahol kézbe 10es párral preflop allin kerültem 6os párral szemben és természetesen már jött a floppon a 6os:)
Szia!Van egy nagyon jó barátom Karika75. Ő a Bwin és PS ,MTT játékosa és nagyon sokat köszönhetek neki!Szíves ajánlom neked ha szeretnél kérdezni v elemeztetni egy leosztásod ,vagy csak ha valaki véleményére kíváncsi vagy.Önzetlenül segít bárkinek!Pokerstrategyn Szigeticsucs a felhasználó neve!
Mtt sajnos kisebb a mozgástered mint  cg asztaloknál!GL! 

Idézetet írta: Royal332 Dátum július 01, 2012, 07:04:02
Szia!Van egy nagyon jó barátom Karika75. Ő a Bwin és PS ,MTT játékosa és nagyon sokat köszönhetek neki!Szíves ajánlom neked ha szeretnél kérdezni v elemeztetni egy leosztásod ,vagy csak ha valaki véleményére kíváncsi vagy.Önzetlenül segít bárkinek!Pokerstrategyn Szigeticsucs a felhasználó neve!
Mtt sajnos kisebb a mozgástered mint  cg asztaloknál!GL!
Szia!Köszönöm szépen Royal :ok: Azthiszem tanulgatom az mttket (mert ez lesz a fő profilom a cg-t hanyagolom majd ,de azért igyekszek legalább minnél több sng-t j :),olvasgatok majd és próbálok fejlődni és egy kis gyakorlás után mindenféleképpen felkeresem majd őt hogy segítsen :) :ok:

Mai nap első versenye az 1dolláros turbo 90fős sng volt ahol végül 3.lettem és 11dollárt nyertem.Másik torna egy 55centes 1k gtd volt ahol itm előtt búcsúztam.Még lehet lenyomok egy sng-t(bár inkább tanulok) estére van két torna beiktatva du meg élvezni a napsütést  :ok:

Esti mulatság: ;D AA 3bet preflop asztalnál chipleader megad.Jóval itm előtt járunk.Átlag stack kétszerese van nálam.Pali megad mindenki dob.Flop 39A különböző szinek.Mondom akkor check úgyis aggresszor hívni fog.Hívott visssza.Vissza 4beteltem.Erre megadás.Mondom mi lehet nála...következő lap A megegyező színű J.Allin megyünk turnön.Mutat egy q10 színt..mondom ne hogy leessen a flush ne hogy már ilyen szerencsére legyen a fishnek.Erre leesik a.... Royal flush.:)))))) Alap hogy kiesek így.Voltak ennél már jobb kieséseim de ilyenkor jókat nevetek mert tudom úgyis fordul a kocka.Az viszont elszomorít hogy ilyen fishek nyernek tornákat.Legszomorúbb az volt hogy a vissza 4betemet flop után gondolkodás nélkül megadta a semmilyére......... :ok:
Ezt csak leírtam vicc gyanánt.Szóval erről a tornáról kiestem még van három(egy sng amit délelőttre terveztem de elmaradt plusz egy torna amin még versenyben vagyok és mára nem is volt tervbe véve).Az a furcsa hogy nem vagyok tilten meg semmi hanem csak gondolkozok mit hibáztam de nem találok a játékomban hibát.Talán flop után hívni kellett volna rögtön nagyot...nem tudom tényleg mi lehet a hiba de itt inkább lehet mákolás.(lehet végülis mondani hogy a postflop játékom gyengébb volt bár egy 4bet reraise ilyen floppon azért már elárul egy laperősséget szerintem)
Másik tornán még versen

És jöhet a következő kiesés ami az előzőnél is viccesebb:) Komolyan tavaly ilyenkor szétvertem volna mindent  ;D
Short stack megad én vagyok a nagyvak.Előttem kisvak is megad én akkorát emelek kézbe bubi párokkal hogy allin hívjam short stacket.Dobja mert érzi hogy jó lapom.Pali megadja.Gondolkodok milye lehet.Flop lejön mivel ezzel a hívással nagyon meggyengültem és kb a potban a zsetonjaim kétszerese volt muszáj allin mennem.Flop: Q48.Gondolkozok milye lehet.AK gondoltam vagy talán KK párt vagy esetleg egy AQ.De eddig úgy játszott hogy ha lapja volt akkor már preflop allin ment.Pali hív egy nagyvakkétszeresét én rá allinnel.Itt is RÖGTÖN megadás.Milye lehet? Mivel adta meg a majd 6betes hívásomat? Tippeket várom a topicban. :ok:

Najó a megoldás Q6 :))) szép játékvolt tőle.Nem tudom minek írok le ennyi játékot de estére elért a balszerencse:DDDDD Szerencsére két torna maradt már csak mivel JKval kiestem J2 ellenében :) legjobb megadás preflop a bubi kettő:DD

Már csak egy tornám maradt estére az 55 centes a másikat nem játszom le mert nem kegyes hozzám fortuna hiába játszom meg jól a handjeim nagy részét.(legalábbis szerintem de írjátok ha nem így látjátok)

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 01, 2012, 20:36:35
Najó a megoldás Q6 :))) szép játékvolt tőle.Nem tudom minek írok le ennyi játékot de estére elért a balszerencse:DDDDD Szerencsére két torna maradt már csak mivel JKval kiestem J2 ellenében :) legjobb megadás preflop a bubi kettő:DD

A preflop emelés célja zavaros, nem értem, miért jó, hogy csak annyit emelsz, hogy allin tedd a kis stacket (egyébként az mennyi, és mennyid marad?). Ha izolálni akarod  (a leírás szerint nem sokkal van kevesebb zsetonja, mint neked), akkor az all-in hatásosabb preflop játék.

A kisvak esetében nagyjából borítékolható, hogy max egy fölélapja van, így itt egy kisebb value emelés (vakduplázás, vagy 2.5x - nem tudom a limitet és a konkrét stackviszonyokat) helyesebb, hagy jöjjön ő is a partival. Egyúttal hagysz magadnak egérutat, ha egy magasabb lap beüt. JJ-t nagyon nehéz helyesen játszani. GL!

Köszi a véleményt Söprű.Igazad van hogy az izoláláshoz az allin lett volna hatásosabb.Az ss nek volt 800zsetonja nekem olyan 4000felett kicsivel míg az ellenfelemnek(aki Q6al végül megadta amit én a short stackre hívam)5000felett egy picivel.Szóval kb egálba voltunk.Szóval sztem mindenképpen hiba kockára tenni 1/5 stacked egy Q6al ilyen szituációban preflop...(de lehet tényleg rosszul látom)

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 01, 2012, 20:02:54
Esti mulatság: ;D AA 3bet preflop asztalnál chipleader megad.Jóval itm előtt járunk.Átlag stack kétszerese van nálam.Pali megad mindenki dob.Flop 39A különböző szinek.Mondom akkor check úgyis aggresszor hívni fog.Hívott visssza.Vissza 4beteltem.Erre megadás.Mondom mi lehet nála...következő lap A megegyező színű J.Allin megyünk turnön.Mutat egy q10 színt..mondom ne hogy leessen a flush ne hogy már ilyen szerencsére legyen a fishnek.Erre leesik a.... Royal flush.:)))))) Alap hogy kiesek így.Voltak ennél már jobb kieséseim de ilyenkor jókat nevetek mert tudom úgyis fordul a kocka.Az viszont elszomorít hogy ilyen fishek nyernek tornákat.Legszomorúbb az volt hogy a vissza 4betemet flop után gondolkodás nélkül megadta a semmilyére......... :ok:
Ezt csak leírtam vicc gyanánt.Szóval erről a tornáról kiestem még van három(egy sng amit délelőttre terveztem de elmaradt plusz egy torna amin még versenyben vagyok és mára nem is volt tervbe véve).Az a furcsa hogy nem vagyok tilten meg semmi hanem csak gondolkozok mit hibáztam de nem találok a játékomban hibát.Talán flop után hívni kellett volna rögtön nagyot...nem tudom tényleg mi lehet a hiba de itt inkább lehet mákolás.(lehet végülis mondani hogy a postflop játékom gyengébb volt bár egy 4bet reraise ilyen floppon azért már elárul egy laperősséget szerintem)
Másik tornán még versen
Szia! Semmi hiba 100 ból 100 szor így kell játszani és kész. A döntés helyességét pokerben nem a végeredmény mutatja, hanem hogy az adott pillanatban jó döntést hoztunk-e a rendelkezésre álló információk alapján. Tegnap és is kiestem mert AK A toppárommal turn allin mentem banknyi hívással, a fish chek-callozta sima luksorral, riveren esett neki, én meg kiestem. Nincs hiba, mákolt a fish lehet hogy pénzbe ér a roi-ja nem -55 lesz hanem csak -53, legyen boldog, nekem meg nem plusz 55 hanem csak pluisz 53 . De az összes plusszom az ilyen allinjeimból van, az ő összes minusza pedig az ilyen calljaiból. Csatákat nyerhetnek a hülyék pókerben, de a háborút nem, legyen sikerélménye, legalább még hátha százszor berakja a szarabb lappal. :)