Segítséget kérek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello! Sziasztok! A problémám a következő:Regisztráltam a betclick sportfogadás és kaszinó oldalra.Megpróbáltam a számlám a Moneybookers-ről feltölteni.Választottam a moneybookers lehetőséget,megjött a panel,beírtam az összeget ,jelszó, ellenőrző szám, és küld.A moneybookerstől megjött az email,a pénzt elküldték.De nem érkezett meg.Kétszer próbáltam. Mit csináltam rosszul?És most hol a pénzem?



#3 január 27, 2010, 22:03:34, vmlinuz

Sziasztok! Lenne egy kérdésem,nem tudom megoldhato-e az,hogy valaki egy fogadoirodátol az én MB-re kéri ki a pénzt,tehát az adott irodánál megváltoztatja az e-mail cimét arra amelyik az én Mb-hez van adva és kéri a kifizetést...Ez lehetséges vagy inkább ne probálkozzunk ilyennel??Légyszives erre válaszoljon valaki aki tud valami megoldást??Egyébként az a gond,hogy az a számlatulaj nem valos születési idöt adott meg regeléskor és nincs bankszámlája../az iroda nem kér semmi papirt kifizetéshez../Ha az Mb-re nem megy akkor van tippetek,hogy miként tudjuk levenni a pénzt? Köszi elöre is! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum május 10, 2010, 11:12:51
Sziasztok! Lenne egy kérdésem,nem tudom megoldhato-e az,hogy valaki egy fogadoirodátol az én MB-re kéri ki a pénzt,tehát az adott irodánál megváltoztatja az e-mail cimét arra amelyik az én Mb-hez van adva és kéri a kifizetést...Ez lehetséges vagy inkább ne probálkozzunk ilyennel??Légyszives erre válaszoljon valaki aki tud valami megoldást??Egyébként az a gond,hogy az a számlatulaj nem valos születési idöt adott meg regeléskor és nincs bankszámlája../az iroda nem kér semmi papirt kifizetéshez../Ha az Mb-re nem megy akkor van tippetek,hogy miként tudjuk levenni a pénzt? Köszi elöre is! :cya:

Ehhez azt kellene tudni, hogy a bukik (ill. a konkrét iroda) egybevetik-e a számlatulaj és az MB-számla tulajdonosának nevét. Ha igen, akkor nem megoldható. Ezt viszont nem tudom, hogyan lehetne kideríteni a próbálkozáson kívül.
Amúgy meg, aki nincs 18, az ne fogadjon! Nem véletlen ez az általános szabály.

Köszi! Nem tudom hogyan lehetne kideriteni,egyébként az illetö soha nem fogadott csak egy bonusz miatt lett egykor ez a számla csinálva neki és most pechemre erre kaptam 15€ amiböl már 50 van,tehát ezért vagyok tanácstalan.... :(

Idézetet írta: artur33 Dátum május 10, 2010, 11:40:21
Köszi! Nem tudom hogyan lehetne kideriteni,egyébként az illetö soha nem fogadott csak egy bonusz miatt lett egykor ez a számla csinálva neki és most pechemre erre kaptam 15€ amiböl már 50 van,tehát ezért vagyok tanácstalan.... :(

szia,

nem lehet kifizetést kérni, csak arra az MB-re amivel befizettetek....
sztem Pokeren húzd át a másik számládra....
bementek mindketten egy heads Upon átveszted a lét és kész

Üdv!
Augusztus végén lejár az OTP VISA bankkártyám, tegnap küldtek helyette egy újat, ami azonban már Mastercard-os.
Eddig mindig bankkártyával fizettem be a fogadóirodákhoz és arra is igényeltem a kifizetést.
Úgy tudom, hogy Mastercard kártyára nem lehet bankkártyás kifizetést igényelni, tehát majd ha ezzel befizetek valahova, akkor banki átutalással ki tudom majd kérni a pénzem?
Előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 17, 2010, 02:46:36
Üdv!
Augusztus végén lejár az OTP VISA bankkártyám, tegnap küldtek helyette egy újat, ami azonban már Mastercard-os.
Eddig mindig bankkártyával fizettem be a fogadóirodákhoz és arra is igényeltem a kifizetést.
Úgy tudom, hogy Mastercard kártyára nem lehet bankkártyás kifizetést igényelni, tehát majd ha ezzel befizetek valahova, akkor banki átutalással ki tudom majd kérni a pénzem?
Előre is köszi a segítséget!

Közben másik topikban már megkaptam a választ.

Hali!

Felvilágosítást szeretnék kérni a MB-vel kapcsolatban  :angel:

A történet.: Bet365re mindigis a visa bankkártyámról fizettem be, igaz összesen csak 2-3x , visszafelé nem sikerült pénzt utalni mert nem nyerni sikerülni :D  :laugh: :laugh:

De ez most nem is fontos annyira.  Mostanában Moneybookerssel fizetek be, nos így a pénzlevétel is csak azzal történhet az ügyfélszolgálat szerint (persze befizethetnék kártyáról és akkor az utolsó befizetési forma miatt kérhetném oda-vissza a pénzem) !

A kérdésem a mb vel kapcsolatban az lenne, hogy milyen lépéseket kell megtennem, hogy onnan a bankkártyámra át tudjam utalni a pénzt, (mb-re már sikerült bet365ről)...

Beregisztrálom a kártyámat, aztán kéne a segítség :)) Elvileg levonnak valami összeget a kártyámról ellenőrzésként?! ,amit bekell írni pontosan és utánna szabad az út az mb-visa között, esetleg még vlm.. ezt ti tudjátok..

Kérem aki jártas benne segítsen akár PM-ben is...!

Köszi :angel: :great:

Csati ;)

Elméletileg hogy használni tudjad levonnak egy random összeget 1 euró és 2.99 között.
Utána már gond nélkül fel tudod a bet365 ödet tölteni MB ről is, csak később ha lekéred a pénzt, azt is oda kell megtegyed.
Miután ellenőrizték a számlád, utána elvileg simán kérhetsz is le MB ről VISA ra, csak levesznek valami 2 euró körüli összeget, minden kifizetésnél


Sziasztok!

OTP-s bankszámláról bwinhez szeretnék utalni, melyik éri meg jobban a kisebb kezelési költség érdekében

a.) banki átutalás

b.) Moneybookers

10000 Forint átutalás esetén körülbelül mennyi a kezelési költség?

A válaszokat előre is köszönöm.

Moneybookersre fel kell előbb töltsél, annak valami 2% a költsége, 10000 ft-ra az valami 200. Aztán utána gond nélkül fel tudsz tölteni bwinre, csak annyi, hogy utána csak MB-re tudod majd a pénzed lekérni, és hogy onnan meglegyen a pénzed, az 1,8 euró.
Átutalásról nem tudok mondani semmit, max. VISA ról