Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma nyitottam egy számlát ennél a mánibukersznél.Levett valami összeget,és azt mondta,hogy mondjam meg,mennyit vett le. És én nem tudtam...
akkor most hogyan tovább ? mit kell tenni ?

Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 17, 2010, 21:59:10
Ma nyitottam egy számlát ennél a mánibukersznél.Levett valami összeget,és azt mondta,hogy mondjam meg,mennyit vett le. És én nem tudtam...
akkor most hogyan tovább ? mit kell tenni ?

Meg kell nézni a bankszámlakivonaton, hogy mennyit vont le és írd be.

A PONTOS (2 tizedes) összeg kell euróban, ezt csak a bankszámlakivonaton találod meg. Ne próbálj találgatni, mert 3 próbálkozásod van. Utána többet nem regisztrálhatod azt a kártyát a moneybookersre. Ha van online bankinged, akkor is beletelhet egy hétbe, amig az euros összeg megjelenik a kivonaton.

Basszus! Megvan a kivonat de lejben van megadva,hogy a mánibukersz mennyit vett le. Nem merek találgatni. az ügyfél szolgálatnál segitenek ?

Segítenek nem te vagy az egyetlen akinek ez a probléma.
Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 19, 2010, 14:35:14
Basszus! Megvan a kivonat de lejben van megadva,hogy a mánibukersz mennyit vett le. Nem merek találgatni. az ügyfél szolgálatnál segitenek ?
.

Ha a  bankszámlaszámomat  érvényesítettem,akkor az nem jó? Végül is a bankkártya erről a számlaszámról él.

Küld be az adataid scanelve, szerintem

Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 19, 2010, 16:28:43
Ha a  bankszámlaszámomat  érvényesítettem,akkor az nem jó? Végül is a bankkártya erről a számlaszámról él.
Ok azt nincs honnan tudjak. Mennyi ido telt el amiota levettek az ellenorzo osszeget?


Nekem is pont a napokban volt ez a problémám.
Van netbankod? Mert ott nekem kiírta az összeget €-ban.

Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 20, 2010, 10:19:07
Már 3 napja
Még várj, amig a "várakozó utalásoknál" (in asteptare) szerepel, addig nem jelenik meg euróban. Kb. 5-8 nap.

Ha megjött a lakcím azonosító levél és beírtam a kódot utána mit tegyek?



A személyigazolvány mindkét oldalát felkell töltenem??