Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#90 október 23, 2010, 13:27:05, hatja1
szerintem én is igényelni fogom, a díjakkal úgy vagyok, hogy nekem minden nyeremény talált pénz, minek verjem a fogamhoz a garast. így meg szombat este nyerek egy 10est betfairen mondjuk, és vasárnap reggel megtankolom 9ért a kocsit a többivel meg legyenek boldogok.

"menet közben" már nem lehet módosítani a számla pénznemét?

vip szinten sok mindent ellehet érni náluk........
sztem nagyon jó a kártya,sok országban használtam,sose volt semmi gond

Idézetet írta: hatja1 Dátum október 23, 2010, 13:12:47
szerintem én is igényelni fogom, a díjakkal úgy vagyok, hogy nekem minden nyeremény talált pénz, minek verjem a fogamhoz a garast. így meg szombat este nyerek egy 10est betfairen mondjuk, és vasárnap reggel megtankolom 9ért a kocsit a többivel meg legyenek boldogok.

"menet közben" már nem lehet módosítani a számla pénznemét?

sziasztok,segitseget szeretnek kerni azoktol akiknek mar van mastercardja az MB-nel
most nyitottam MB szamlat lejben,kerdezte hogy akaroke mastercardot?azt mondtam h nem mikor meglattam a sok koltseget ami vele jar,az evi 10 euro plussz tobbszori valutavaltasnal ahogy mar irtatok elobb is.
szoval mire is tudom hasznalni?ha a fizetesem kartyan kapom ami lej-es lejben jatszok a bet365-nel,akkor nem erdemes MB-n keresztul feltoltenem a BET365-os szamlamat mert ketszeri valtast kell kifizessek,lej-euro az MB-re es euro-lej a BET36-re,inkabb foltoltom a lejes cardomrol direkt es akkor 0%-ba kerul.
de viszont ha fogado szamlamrol akarok penzt fel venni az a bet365-nel nekem kb 5 munka napba kerult es akkor 0%-ba jon.
de ha hamarabb megakarom kapni akkor ez ugy kell jojjon h BET365-MB szamla-MASTER CARD,ami ketszeri valutavaltas lej-euro es euro-lej,(valtaskor veszitek amit minden valutavaltaskor van a kulombseg es ezen folul meg levonnak az osszegbol meg 1,9%ot?)es meg erre jon az1,8 euro (kb7lej)ha ATM-nel akarom folvenni
ha valamit vasarolni akarok online euroban ha megrendelek valamit akkor csak egysszeri valtast kell kifizessek?
javitsatok ki ha tevedek
elore is kosz az infokat

Nekem a kedvencem a Moneybookersos Mastercard kártya. Bárhol tudok vele fizetni, s egyszeri kezelési költséget számolnak fel, ami 1,80€, attól függetlenül, hogy mennyi értékben vásároltam, vagy mennyi pénzt vettem ki a bankautomatánál. Tehát fix összeg van, ami 1,80€, s kész. Semmi %-os marhaság.  :ok:

A kártya évi kezelési költsége meg 10 euró. Ez jóformán havonta kb. 0,80 euró....ez sok?  ;) Kb. egy sör ára...

Ha a Bet365-ös és a Moneybookersos számlád lejben van, akkor befizetéskor nincs semmilyen pénzátváltás. Lejes számlára fizetsz be lejjel.

Tehát hol jön itt képbe az euró?

Idézetet írta: Milan Dátum november 11, 2010, 21:33:05
Nekem a kedvencem a Moneybookersos Mastercard kártya. Bárhol tudok vele fizetni, s egyszeri kezelési költséget számolnak fel, ami 1,80€, attól függetlenül, hogy mennyi értékben vásároltam, vagy mennyi pénzt vettem ki a bankautomatánál. Tehát fix összeg van, ami 1,80€, s kész. Semmi %-os marhaság.  :ok:

A kártya évi kezelési költsége meg 10 euró. Ez jóformán havonta kb. 0,80 euró....ez sok?  ;) Kb. egy sör ára...

Ha a Bet365-ös és a Moneybookersos számlád lejben van, akkor befizetéskor nincs semmilyen pénzátváltás. Lejes számlára fizetsz be lejjel.

Tehát hol jön itt képbe az euró?
ha feltoltom az MB-met 100 lejjel nem vesznek le abbol 1,9%ot?en igy olvastam a moneybokers.com-on.meg ha kuldok penzt az MB-rol azt irja h 1% ez akkor nem a bet365-feltoltesre vonatkozik hanem ha masvalakinek kuldok?vagy szamlat fizetek ki vagy vasarlok valamit online?
ha jol ertettem akkor egy osszegnel amig eljut a bet-365-hoz eloszor 1,9%amikor folteszem az MB-re es aztan 1%h tovabbkuldom a bet365-hoz de remelem tevedek mert igy majdnem 3%
de ez mindegy mert igy is ugy is a bet365-met a VISA-kartyamrol toltom fel mert ott 0%ba kerul.
Az euro ott jon ide hogy ha ki akarom venni a nyeremenyem a bet365-tol a normal VISA Raiifeisen kartyamra akkor kb 5 munkanapot kell varjak ra.De a moneybokersen keresztul ertem h 1,80 euroba kerul,de idoben menyi ido amig eljon a penz a VISA-lejes kartyamra?azis tobb nap?
a MASTERCADR MONEYBOKERSEL en ugy ertelmeztem h sokkal hamarabb megjon es ki tudom venni szinte barmilyen bankautomatanal csak hogy a mastercard csak euroban meg mas kulfoldi valutaban lehet es itt jon ide az h az MB lejes szamla a penz atmegy a MASTERCARDRA amikor atkell valtani euroba aztan a bankautomata meg megint lejes es vissz kell valtsa tehat ketszer kell valtsak 1,9-et az mar 3,8% plussz az 1,8 euro.en valahogy igy ertelmeztem akkor nem igy van?

3hete rendeltem Mastercardot ,egyből le is vonták az árárt kb14$ , de még mindig nem jött meg .
Ez már elakadt valahol szserintetek? A pinkódos levél tegnap érkezett...

Szia! A héten megkapod,de legkésöbb hétfőn! :cya:

Köszi..
De nem úgy van ,hogy előbb a kártya jön aztán a kód?


Sziasztok!

Most jutottam el odáig,hogy igényeljek egy ilyen kártyát, a tisztán látás végett szeretném ezeket tisztázni:

Szóval nekem sajnos Ft alapú a számlám MB-nél, a kártyát ugye még nem lehet ftra kérni,csak Euro,Dollár,stb...Eurora fogom.

ha pl 20.000ftot fel akarok venni,akkor ennek az összegnek az 1,99%át leveszik, és ehhez hozzájön a +1,80€ fix pénzfelvételi díj, igaz? Azaz 20.000ft felvétele kerül nekem 20.398 ft+1,80€? vagy még lesz valami díj? Mert ha nem,akkor értek mindent.

+

így,h lesz egy másmilyen pénznemű kártyám már, befolyásolja bármiben is az x,y oldalról MB-re kiutalt összeget? mert elvileg a főszámlám ugye marad FT, vagy minden egyes tranzakciónál így +levonások érnek? mert eddig úgy értelmeztem,h csak akkor váltják át,ha pénzt veszek fel vele, esetleg ugye fizetek...

köszönöm a válaszokat előre is!

Idézetet írta: MrElegant Dátum november 28, 2010, 00:36:07
ha pl 20.000ftot fel akarok venni,akkor ennek az összegnek az 1,99%át leveszik, és ehhez hozzájön a +1,80€ fix pénzfelvételi díj, igaz? Azaz 20.000ft felvétele kerül nekem 20.398 ft+1,80€? vagy még lesz valami díj? Mert ha nem,akkor értek mindent.
Más dij nem lesz, ha jól számoltad, akkor ennyit vesz le elvileg.

Idézetet írta: MrElegant Dátum november 28, 2010, 00:36:07

így,h lesz egy másmilyen pénznemű kártyám már, befolyásolja bármiben is az x,y oldalról MB-re kiutalt összeget? mert elvileg a főszámlám ugye marad FT, vagy minden egyes tranzakciónál így +levonások érnek? mert eddig úgy értelmeztem,h csak akkor váltják át,ha pénzt veszek fel vele, esetleg ugye fizetek...
Nem befolyásolja, mivel ahogy irtad a főszámlád forintos. Csak a kártyánál van az átváltás.

Hello Mindenki


Véleményeket kérném: Mi van akkor ha MB számla HUF és az MB Master Card EUR alapú, de pl. Ausztriába veszek le EUR-ot, vagy ne menjünk olyan messze Budapesten Ferihegynél az EUR-os ATM-ből? Akkor is felszámítanak 1,99% konverziós díjat?

Válaszokat előre is köszi.

#101 december 01, 2010, 22:34:10, atkaice
Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 05, 2010, 21:48:06
Az ATM-es pénzfelvételnél meg 1.8 eurót vett le, ami a fix összeg. Ha a maximum 250 eurós napi limitnél is ennyit vesz le, akkor megéri. Ja igen, az MB számlám és a kártya is eurós.

Neked akkor az oldal ahol játszol (pl. Expekt, Tobet, stb.) az is EUR-os, vagy ha HUF-os akkor számítanak fel szerinted díjat a fogadóoldalról való kiutaláskor MB felé?


Sziasztok!

Megérkezett már hétfőn (12.06) a Mastercardom, viszont a PIN még mindig nem, a levélben ami a kártyával jött ugyan írják,hogy ha jövő héten nem érkezik meg akkor vegyem fel a kapcsolatot a supporttal,de érdeklődnék,h másnak is ilyen sokáig elmaradt a PIN?

Mert ahogy itt olvasgattam, másnap, vagy 2 nap múlva legtöbbeteknek megérkezett utána.

Szóval szerintetek még nincs gáz? Normális hogy eltelt már majdnem 4 munkanap,és még mindig nem jött?


Nekem meg a pinkódos levél jött előbb... a kártya meg rá két hétre ::)

A változatosság kedvéért nekem egyszerre jött meg a két levél, amit kicsit furcsáltam is mert nem véletlenül van külön a kártya meg a pin. Lényeg hogy már itt van, és tökéletesen működik, eddig teljesen megvagyok vele elégedve :ok: 
Múlt héten vásároltam vele 3578Ft-ért és a számlámról  3709.86 Ft-ot vontak le, tehát összesen 3,68% átváltási költséget. Igazából ez a kétszeres átváltásból jött ki gondolom, mert a számlám az HUF-ba van náluk a kártya EUR-ba és HUF-ba fizettem vele.
Létezik olyan hely (ATM) pl Budapesten ahol euróba lehet felvenni pénzt, mert akkor csak egyszeri konverziós díjat számolna fel?
Esetleg meg tudom változtatni a számlám pénznemét euróra? (gondolom ez nem lehetséges)