Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogyan kell rendelni kártyát,valamit biztos elrontottam,kb 1 hónapja nyomtam meg my mastercard- apply now feliratot.
Ezekután kaptam emailt,majd feltöltöttem a dokumentumokat(személyi,jogsi,3xközüzemi. Valami választ kaptam de már a lomtárban van és nem tudom mi volt benne. A 10 euró rajt van a m.b. számlámon mégsem tudok előre lépni.  Milyen ötletetek van? Előre is köszönöm!

Ha rendben találták akkor ki tudod választani, hogy eurós, dolláros vagy fontos legyen és akkor a harmadik confirmationba - lép a folyamatjelző és újra kapsz e-mailt is. Onnantól kb. 15 nap állítólag.
Ha a számlád esetleg forintos, a kártya akkor is eurós lesz, és 2% a konverziós díj, ATM fix 1.8 EUR.

Kösz! Ezt kaptam tőlük:Thank you for contacting our Customer Support Centre.

In response to your Moneybookers MasterCard application, please note that we must be certain that you will receive the respective card at the address registered. In that sense, you could either complete our post address verification started on the 1st of February 2011 or provide us with:

- a scanned copy/digital picture of a paper address proof such as bank statement or paper utility bill (Electricity, Gas, Telephone or etc.), received within the last three months by post to the address in your country of residence. The document should include your name, address and the date it was issued.

   *alternatively, you could ask the representatives of your bank to issue you a document that you are their customer. Your name and current residential address should be included. Furthermore, the document in question should be signed and stamped. Once you obtain this file, you should make a scanned copy/digital picture of it and send it back to us.

We will accept files in any of the following formats - PDF, JPG, JPEG, TIF or GIF.



Mit tartalmaz a levél? Amennyiben nem az én nevem szerepel a közüzemi számlán azt nem fogadják el?
Fognak küldeni nekem postán valami ellenőrzést,hogy valóban a megadott címen lakom-e?

Idézetet írta: snooker Dátum február 07, 2011, 09:12:58
Kösz! Ezt kaptam tőlük:Thank you for contacting our Customer Support Centre.

In response to your Moneybookers MasterCard application, please note that we must be certain that you will receive the respective card at the address registered. In that sense, you could either complete our post address verification started on the 1st of February 2011 or provide us with:

- a scanned copy/digital picture of a paper address proof such as bank statement or paper utility bill (Electricity, Gas, Telephone or etc.), received within the last three months by post to the address in your country of residence. The document should include your name, address and the date it was issued.

   *alternatively, you could ask the representatives of your bank to issue you a document that you are their customer. Your name and current residential address should be included. Furthermore, the document in question should be signed and stamped. Once you obtain this file, you should make a scanned copy/digital picture of it and send it back to us.

We will accept files in any of the following formats - PDF, JPG, JPEG, TIF or GIF.



Mit tartalmaz a levél? Amennyiben nem az én nevem szerepel a közüzemi számlán azt nem fogadják el?
Fognak küldeni nekem postán valami ellenőrzést,hogy valóban a megadott címen lakom-e?

Csak akkor küldik ki a kártyát, ha a címed leellenőrzött. Ezt kétféleképpen tudod megtenni:
1. a február 1-én megkezdett lakcím-ellenőrzési folyamatot befejezed (a postán kapott levélben található kódot megadod az mb-számládra történő belépés után), vagy
2. pdf, jpg, jpeg, tif vagy gif formátumban küldesz nekik egy 3 hónapnál nem régebbi, a nevedre és címedre szóló közüzemi számlát, vagy a bankszámlakivonatodat.

Ha megvan a lakcímellenőrzés, utána küldik a kártyát.

Idézetet írta: benson Dátum február 07, 2011, 09:52:04
Csak akkor küldik ki a kártyát, ha a címed leellenőrzött. Ezt kétféleképpen tudod megtenni:
1. a február 1-én megkezdett lakcím-ellenőrzési folyamatot befejezed (a postán kapott levélben található kódot megadod az mb-számládra történő belépés után), vagy
2. pdf, jpg, jpeg, tif vagy gif formátumban küldesz nekik egy 3 hónapnál nem régebbi, a nevedre és címedre szóló közüzemi számlát, vagy a bankszámlakivonatodat.

Ha megvan a lakcímellenőrzés, utána küldik a kártyát.

Kösz. Ez azt jelenti hogy ők már postázták nekem a levelet,vagy azt külön kell kérni?

Idézetet írta: snooker Dátum február 10, 2011, 12:31:38
Kösz. Ez azt jelenti hogy ők már postázták nekem a levelet,vagy azt külön kell kérni?

Én azt vettem ki belőle, hogy elkezdtél egy "post adress verification"-t. Elkezdted? Vagyis rákattintottál a "Send me a verification letter" gombra (2. kép) ? Ha igen, akkor utána kapnod kellett tőlük egy e-mailt arról, hogy elfogadták-e a kérésedet. Ha ez is oké, akkor küldik a levelet a 6 jegyű kóddal.

Idézetet írta: benson Dátum február 10, 2011, 13:57:50
Én azt vettem ki belőle, hogy elkezdtél egy "post adress verification"-t. Elkezdted? Vagyis rákattintottál a "Send me a verification letter" gombra (2. kép) ? Ha igen, akkor utána kapnod kellett tőlük egy e-mailt arról, hogy elfogadták-e a kérésedet. Ha ez is oké, akkor küldik a levelet a 6 jegyű kóddal.

Köszönöm a részletes segíséget!!!
Ha rákattintok a verify gombra,nekem már a step2 jön és kéri a kódot, ugyhogy szerintem már postázták,bár több emailt nem kaptam tőlük.

az lenne a kérdésem hogyha betfairről kikérem MB-re akkor onnan mastercardra kitudom utalni a pénzt? mert közvetlen betfairtől meg sztem sehonnan nemlehet masterre kikérni a pénzt..

Nem tudod Mastercardra kikérni :(

Idézetet írta: artur33 Dátum március 10, 2011, 17:57:51
Nem tudod Mastercardra kikérni :(
akkor ilyenkor mit lehet tenni ha mastercardról fizettem be?hogy kérjem le a pénzem meg mire..ekkora fost

A bankszámlára lehet ilyen esetben kikérni! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum március 10, 2011, 18:42:21
A bankszámlára lehet ilyen esetben kikérni! :cya:
banki utalással igen de valami olyasmit irtak itt másik topicba hogy 15dolcsi körül van a kezelési költség plusz még a bank is levon itthon belőle.. te mit tudsz róla mennyibe fájna nekem?

Moneybookers számláról kikérni bankszámlára a pénzt +492.79 HUF-ba fáj. Ha a moneybookers számlád forint alapú, akkor szerintem a bankod már nem von le semmit plusszban. Ha pedig nem forint alapú, akkor az átváltás miatt lehet egy kis eltérés, az eladási és vételi árfolyam különbsége miatt.

és ha nyitok most egy számlát MBen miket kell tennem hogy bankszámlára kikérhessem? gondolom kell valamivel igazolni magam vagy ilyesmi, segítsetek légyszi akár privibe is köszi!

A 250 euro levehető összeget naponta,vagy 24 óránként lehet kivenni?