Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#120 március 22, 2011, 10:16:48, Józsi bátyó
Sziasztok!

Most töltöttem fel a dokumentumokat az MB kártya igényléséhez. Megköszönték, megkezdik az ellenőrzést és 24-48 órán belül üzenetet kapok, amiben meg kell erősítenem az adataimat. Ez hogyan működik?


Most látom, hogy kaptam tőlük egy emailt is, amiben azt írják (ha jól értem a fordítóprogramot) hogy 24-48 órán belül értesítenek az eredményről. Jól értem?

Idézetet írta: snooker Dátum március 21, 2011, 20:57:51
A 250 euro levehető összeget naponta,vagy 24 óránként lehet kivenni?

"This is the amount you can withdraw from ATMs today"

Vagyis szerintem naponta lehet 250-et kivenni.

Idézetet írta: benson Dátum március 22, 2011, 12:39:51
"This is the amount you can withdraw from ATMs today"

Vagyis szerintem naponta lehet 250-et kivenni.

Kösz

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni: kedden feltöltöttem a szükséges iratokat és tegnap ezt a levelet kaptam tőlük, de fordítóprogrammal nem tudom értelmezni. Aki tud segítsen, mit kell most tennem?

Dear Mr. ......,

Be kindly informed that your account in Moneybookers has been verified for the prepaid MasterCard. Please note that you can complete the application from My account>>My MasterCard section of your profile.

We hope you find this information useful. In case you require further assistance, do not hesitate to get back to us.

Thank you for choosing Moneybookers.com

Best regards,

Kamen
Customer Service Representative
Moneybookers.com

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 27, 2011, 15:47:12
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni: kedden feltöltöttem a szükséges iratokat és tegnap ezt a levelet kaptam tőlük, de fordítóprogrammal nem tudom értelmezni. Aki tud segítsen, mit kell most tennem?

Dear Mr. ......,

Be kindly informed that your account in Moneybookers has been verified for the prepaid MasterCard. Please note that you can complete the application from My account>>My MasterCard section of your profile.

We hope you find this information useful. In case you require further assistance, do not hesitate to get back to us.

Thank you for choosing Moneybookers.com

Best regards,

Kamen
Customer Service Representative
Moneybookers.com


Megoldódott, köszi Robi!


Sziasztok!

Tegnap akartam pénzt levenni (régebben már vettem le elég sokszor),de véletlenül kétszer is egy másik kártyám kódját írtam be, ugye ekkor blokkolja elvileg 24óráig (legalábbis otpnél pl eddig) a kártyám.
Ma letelt ez az idő, lemegyek, most sem fogadja el, pedig most biztos jót írtam be elsőre is. kéri a kódot, beírom, meg is jelenik,h pénzfelvétel, belövöm, összeget megadom, és amikor bevitelre megyek, akkor írja ki, hogy rossz azonosító számot adtam meg. és kilöki a kártyám.

mi a fenét tegyek? illetve mennyi ideig lesz blokkolva ez a fajta kártya? Írjak supportnak, esetleg tud nekem itt valaki segíteni?

előre is köszönöm!

Ez érdekes kérdés,nekem még nem volt ilyen,kérdezd meg a suportot mi a teendő.
Még szerencse hogy nem nyelte be...egyik ismerősömnek így vette el a kártyáját a gép, igaz az nem manys volt..
Milyen automata volt?

Megjött a karim, már csak a PIN-re várok ;D


üdv,
Valaki tud egy olyan MB e-mail címet ahol tudnak segíteni mastercard ügyben? kb 2 hónapja igényeltem kártyát, íratok rendben feltöltve gépi válasz levél megjött hogy 24/48 órán belül átnézik. Azóta várok ::(((  minden más adatom korábban ellenőrizve lett és o.k. Írtam a Matercard helpdesknek tök normálisan, angolul arra se jött válasz :((( Telefonos ügyintézést Angliával ha lehet kihagynám de úgy tűnik nincs más kontakt lehetőség hogy történjen valami... :-\

Jó ötlet volt ide berni, ma válaszolt is a helpdesk és minden o.k. kártyaügyben.
Nem tudom kinek ért el a keze Angliáig, de iszok egy korsó búzasört az egészségére  :beerchug:

Idézetet írta: tomilla Dátum augusztus 13, 2011, 18:35:36
Jó ötlet volt ide berni, ma válaszolt is a helpdesk és minden o.k. kártyaügyben.
Nem tudom kinek ért el a keze Angliáig, de iszok egy korsó búzasört az egészségére  :beerchug:

Lehet csak a véletlen műve.  :)

Az átváltási költség csak akkor jelenik meg ha az mb számlám és a kártyám pénzneme nem egyezik meg, vagy kártyás vásárlásnál is megjelenik amikor az euro alapú kártyámmal fizetek mondjuk a tescoban ?

Idézetet írta: ryeb Dátum szeptember 13, 2011, 12:05:03
Az átváltási költség csak akkor jelenik meg ha az mb számlám és a kártyám pénzneme nem egyezik meg, vagy kártyás vásárlásnál is megjelenik amikor az euro alapú kártyámmal fizetek mondjuk a tescoban ?

Utóbbi. Az átváltási költség megjelenik, ha a kártya és a tranzakció pénzneme különbözik. Lásd: tescos vásárlás (forintot fizetsz ki az eurós kártyával).

Nem, ha eurós az mb számlád és a kártya is, akkor nincs átváltási dij az mb részéről!