Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Azt hittem, hogy jön majd a postai azonosítás után :-(

Nem, azt külön kell igényelni.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 17, 2011, 09:53:05
Azt hittem, hogy jön majd a postai azonosítás után :-(

A postai azonosítás az azért jó, hogy megnöveld a limited.

Na az legalább jó!
Majd délután otthonról még írok.
És köszönöm a válaszotokat!

Érdekességként:

vásárlásnál 24 082 ft-ot fizettem a MB kártyával, ezzel szemben 25 273 ft-tal terhelték meg a számlámat.
(nem postán vásároltam, ahol készpénz felvételnek tekintik, ha kártyával fizetsz, azt is, hanem egy Auchan volt a tetthely)

Ez majdnem 5%-os költség...
Tehát a MB díjához pluszban jöhet hozzá a devizaváltás miatti árfolyam különbözet, jó esetben kétszer is, hisz forintból euró lesz, majd ismét forint...

Ti mit tapasztaltatok?

 :laugh: On dont: fogad vagy betep.  ;D

Sziasztok! Kb. másfél éve csináltattam MB MasterCardot,le is vonták akkor a 10€ éves dijat,de ugye azota már letelt az 1 év amit kifizettem,de nem vontak le azota ujabb 10€-t. Nem mintha nem örülnék neki,de tartok töle,hogy esetleg emiatt egyszer csak nem tudom használni a kártyát... Valakinek van tapasztalata,hogy mikor vonják az éves dijat??? Köszi elöre is! :cya:

Ha két héten belül nem jön meg a kártya, akkor mit tegyek? Mert kedd lesz a 14. nap.



Idézetet írta: artur33 Dátum december 04, 2011, 09:46:10
Sziasztok! Kb. másfél éve csináltattam MB MasterCardot,le is vonták akkor a 10€ éves dijat,de ugye azota már letelt az 1 év amit kifizettem,de nem vontak le azota ujabb 10€-t. Nem mintha nem örülnék neki,de tartok töle,hogy esetleg emiatt egyszer csak nem tudom használni a kártyát... Valakinek van tapasztalata,hogy mikor vonják az éves dijat??? Köszi elöre is! :cya:

Biztonságból tarts rajta mindig minimum 10€-t, s akkor nem lesz gond.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2011, 21:22:06
Érdekességként:

vásárlásnál 24 082 ft-ot fizettem a MB kártyával, ezzel szemben 25 273 ft-tal terhelték meg a számlámat.
(nem postán vásároltam, ahol készpénz felvételnek tekintik, ha kártyával fizetsz, azt is, hanem egy Auchan volt a tetthely)

Ez majdnem 5%-os költség...
Tehát a MB díjához pluszban jöhet hozzá a devizaváltás miatti árfolyam különbözet, jó esetben kétszer is, hisz forintból euró lesz, majd ismét forint...

Ti mit tapasztaltatok?

Sajnos, biztos a dupla konverzió miatt. 2*1.99% ha a Skrill számla HUF, a fizetés HUF és az MB Mastercard nem lehet csak EUR vagy USD.

Sziasztok


Totál szopacska ez a ide-oda váltogatás, tényleg nem létezik magyarországon euro-s autómata? Tehát Mb. számla euro, master kártya az mb.-s szintén euro alapú és ha van Magyar földön euros- atm akkor nincs 1.99% ugye?, csakis az 1.8 euros használati díj vagyis kb. 535 Ft.?!

Tudtok ilyen automatát, bárhol vagy csak ausztriában a legközelebb?

Dini

közben találtam egy pár bankot ahol euroban lehet kivenni valaki kipróbálná és írna véleményt, akinek euro a kártyája és az mb számlája is


amúgy innen néztem ki: http://bankkartya.hu/index.cgi?oldal=atmfiokkereso

és ott volt hogy euro-s kifizetés...

Budapest
  V. kerület
OTP Bank
1052  Budapest,  Deák Ferenc utca 7-9.
OTP Bank fiók
   
  XIII. kerület
OTP Bank
1131  Budapest,  Babér utca 9.
OTP Bank fiók
   
  XVIII. kerület
K&H Bank
1185  Budapest,  Ferihegy 1.
Tranzit
   
Győr-Moson-Sopron megye v
Győr
K&H Bank
9027  Győr,  Kardán utca 1.
AUDI
   
Hajdú-Bihar megye v
Debrecen
OTP Bank
4025  Debrecen,  Hatvan utca 2-4.
OTP Bank fiók
   
Zala megye v
Hévíz
OTP Bank
8380  Hévíz,  Erzsébet királyné utca 11.
OTP Bank fiók



Ez kb. 80 euro körüli összeg, ez 15 forint euronként, ez még sima árfolyamkülönbség is lehet, nem csak konverziós költség.