Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Jimbo75 Dátum június 04, 2012, 19:57:48
Sziasztok!

Ha a Skrill számlám forintban van, de a kártyám bal sarkában ott az EUR akkor milyen pénznemben tudok kivenni bankautomatából? HUF vagy EUR?
Köszi!

Bármilyen pénznemben kivehetsz, ha találsz megfelelő automatát.   :)
A használható hazai ATM-ek egy kivételével forinttal vannak feltöltve.
(az a ferihegyi sem tudom, hogy még elérhető-e, mivel a reptér azon része ugye bezárt)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 04, 2012, 21:12:39
Bármilyen pénznemben kivehetsz, ha találsz megfelelő automatát.   :)
A használható hazai ATM-ek egy kivételével forinttal vannak feltöltve.
(az a ferihegyi sem tudom, hogy még elérhető-e, mivel a reptér azon része ugye bezárt)

Öööö, szóval akkor HUF-ban is kivehetek?

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum június 04, 2012, 21:27:11
Öööö, szóval akkor HUF-ban is kivehetek?

Magyarországon gyakorlatilag csak HUF-ban vehetsz ki!  ;)

Mi a franccal lehet a kartyat alairni,hogy ne mosodjon el? Elöször egy fekete filccel probaltam,mert az akadt a kezem ugyebe. Ennel a müanyag bevonatu papirnal kb 3perc a szaradasi idö.Felora utan sikerült elkenni. Megtalaltam a munkaban is hasznalatos tüfilcemet,ami alkohol bazisu. A fent emlitett felületen 5mp max a szaradasi idö. Szinten felorat vartam-mar jobb az eredmenye-de elkentem ezt is picit. Ez ar marad igy. Ti mivel irtatok ala?

Idézetet írta: demi Dátum június 11, 2012, 19:57:31
Ti mivel irtatok ala?

Ami biztosan jó, az a körző, szépen bele lehet karcolni. Golyóstollal próbáltad már?

Golyóstoll vagy CD/DVD marker. Bár tökmind1, az MC szabályzata szerint nem kérhetik az aláirásod ellenőrzését chip+pin tranzakcióknál.

Legyen harmadik reteg is?:D:D A masodik bevalt. Golyostollal meg sohasem irtam ala kartyat.

Egy kérdés amire még nem kaptam választ a 13 oldal elolvasása után.
MB számlám forint vajon azt meglehet e változtatni jurósra??????

Minden évben levon 13$ kártyadíjat ,
hogy lehet visszaadni az MB kártyát?
Elég ha lenullázom a számlám mikor esedékes a díj?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 19, 2012, 09:55:31
Minden évben levon 13$ kártyadíjat ,
hogy lehet visszaadni az MB kártyát?
Elég ha lenullázom a számlám mikor esedékes a díj?

Ez nem megoldás, hacsak magát a számlát sem akarod tovább használni, mivel ha később feltöltöd, le fogják vonni a kártyadíjat. Inkább tedd ezt:
My MasterCard ==> Manage card ==> Cancel your card

Köszi ,ezt az opciót még nem láttam..
Most a Netelleres kártyát használom ,ott nincs éves díj....

kaptam egy ilyen levelet állítólag fontos az angolom gyér nem szeretnék félrefordítani valaki megosztaná velem a lényeget...
tennem kell e valamit vagy hagyhatok mindent a régiben .? előre is kösz

We would like to inform you that new Terms and Conditions for the Skrill (Moneybookers) MasterCard
will apply as of 21/10/2012. We have initiated these changes for the following reasons:


Rebranding    
     In line with our rebrand to Skrill, we have added references to Skrill to align this with the new brand.    

     
Clarity    
     We have clarified a number of provisions, including a complete set of definitions at the beginning of the contract for your ease of reference and simplified the card expiry and termination provisions.    

     
Foreign Exchange Fee Increase    
     We will increase the foreign exchange fee. This increase shall not apply to you if you have been granted VIP status (Silver, Gold or Diamond level) in accordance with the Skrill VIP Terms and Conditions, or if you are using your Skrill (Moneybookers) Account for commercial purposes. Please note that there are no other changes made to your fees. All fees associated with your Skrill (Moneybookers) MasterCard can be found in the Fees section on the Skrill (Moneybookers) MasterCard page of our website.    


  Please read the updated documents and store a copy for future reference.


   The changes apply from the date given above unless you object and notify us that you wish to cancel your card. You can do this at any time by contacting Customer Services. After the changes come into effect, we take your continued use of our services as acceptance of these changes.


   We hope that you continue to use and enjoy the benefits of your Skrill (Moneybookers) Prepaid MasterCard!

Best wishes,

Skrill (Moneybookers)

   Is this email from Skrill (Moneybookers)? Emails from Skrill (Moneybookers) will always address you by your first and last name. If the email does not include your first and last name, it's not from Moneybookers. Spoof or 'phishing' emails usually have generic greetings such as 'Dear Moneybookers member' or "Dear Moneybookers". Find out more here.


Jó rég írtatok ide, remélem valaki elolvassa ezt. Most mentem fel megigényelni a kártyát (a regisztrációm már 2 éves), de írják, hogy ~2500 forintnak fent kell lennie a számlán az igényléshez. Ezt levonják a kártya elkészítésének fejében vagy csak egyszerűen rajta kell lennie?
A választ előre is köszönöm  ;)

10USD az igénylés nem 2500ft. És az éves díja is ennyi,amit évente levonnak.
És igen kell lennie pénznek a számládon h igényelhesd.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 05, 2012, 07:27:21
10USD az igénylés nem 2500ft. És az éves díja is ennyi,amit évente levonnak.
És igen kell lennie pénznek a számládon h igényelhesd.

Elvileg 10 euró az éves kártyadíj, amit mindig előre fizetsz.
Októberben ennek megfelelően 2828 ft-ot vontak tőlem az évforduló napjaiban.