Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum július 19, 2013, 00:32:11
Ja és a skrill mastercardos készpénzfelvételre nincs tranzakciós illeték!  ;)
Persze hogy nincs illeték, csak a magyar kártyákra vonnak illetéket...

Sziasztok.
Skrillem már régóta van, viszont kártyám még nincs hozzá, úgyhogy akarok kérni.
Csak egy valami kérdéses: az évi 10 eurós díjat azt ők évente vetik ki(tehát pl.október1-szeptember 31), vagy minden év elején? Tehát ha most kérek, akkor éves díjat kell e fizessek majd januárban is?
Köszi

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 02, 2013, 08:17:55
Sziasztok.
Skrillem már régóta van, viszont kártyám még nincs hozzá, úgyhogy akarok kérni.
Csak egy valami kérdéses: az évi 10 eurós díjat azt ők évente vetik ki(tehát pl.október1-szeptember 31), vagy minden év elején? Tehát ha most kérek, akkor éves díjat kell e fizessek majd januárban is?
Köszi

A kibocsájtáskor számítják fel első alkalommal, majd utána évente (vagyis a következő éves díjat nálad majd jövő októberben).

Idézetet írta: benson Dátum október 02, 2013, 08:33:57
A kibocsájtáskor számítják fel első alkalommal, majd utána évente (vagyis a következő éves díjat nálad majd jövő októberben).

Köszi. Akkor kérem is. Ezzel ugye neten is lehet fizetni? Mert MC-vel normál esetben megy

Lehet gond nélkül, még Paypalen keresztül is.

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 02, 2013, 08:56:55
Köszi. Akkor kérem is. Ezzel ugye neten is lehet fizetni? Mert MC-vel normál esetben megy

Netellerre nem tudtam vele befizetni. (máshoz nem próbáltam) 

Idézetet írta: Knapp Dátum október 02, 2013, 13:08:52
Netellerre nem tudtam vele befizetni. (máshoz nem próbáltam)

Ez olyan, mintha az Unicredites bankkártyáddal akarnál befizetni a Raifeisen bankankszámládra  :D

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 02, 2013, 08:56:55
Köszi. Akkor kérem is. Ezzel ugye neten is lehet fizetni? Mert MC-vel normál esetben megy

Fogadóirodákhoz sem lehet használni, mint kártyás befizetés. Tippmixpro-ra sem. Máshol gondolom igen.

#278 október 09, 2013, 20:50:11, dlajos
Üdv!
Nekem most járt le az első mb kártyám.Nem vontak le semmit küldték is az ujjat.A kérdésem a következő lenne,kell hozzá új pin-t kérnem vagy a régivel használható?Ill ezt a kártyát be kell regiznem a skrill honlapján?

Idézetet írta: dlajos Dátum október 09, 2013, 17:33:33
Üdv!
Nekem most járt le az első mb kártyám.Nem vontak le semmit küldték is az ujjat.A kérdésem a következő lenne,kell hozzá új pin-t kérnem vagy a régivel használható?
A PIN-kódot soha nem kell külön kérni. Azt vagy megadják (ha új), vagy marad a régi kártya pin-je. Erről tájékoztatnak a levelükben. Nekem úgy rémlik, a lejárt kártya pin kódja marad az új kártyánál is.

Idézetet írta: dlajos Dátum október 09, 2013, 17:33:33
Ill ezt a kártyát be kell regiznem a skrill honlapján?
Nem.

A Citibankos ATM-nél is a forint tranzakció választása a kifizetődőbb. A Citi 283,77 árfolyamon váltotta az eurómat forintra, míg a Mastercard 294,64-en. Elég nagy különbség. Ahol eddig próbáltam, és volt választási lehetőség: OTP, Citibank, mindkét helyen az eur tranzakciót volt érdemes választani.
Az Ersténél valami miatt soha nem tudok pénzt levenni. Más se?

Idézetet írta: benson Dátum október 10, 2013, 10:51:01
A Citibankos ATM-nél is a forint tranzakció választása a kifizetődőbb. A Citi 283,77 árfolyamon váltotta az eurómat forintra, míg a Mastercard 294,64-en. Elég nagy különbség. Ahol eddig próbáltam, és volt választási lehetőség: OTP, Citibank, mindkét helyen az eur tranzakciót volt érdemes választani.
Az Ersténél valami miatt soha nem tudok pénzt levenni. Más se?
Erste nálam jó volt, nálam a CIB nem:-)

Nem vagyok otthon a tranzakciós trv el kapcsolatban...

Tudja valaki,hogy ha Skrill kártyán veszek fel pénzt vagy vásárlok vele boltba/neten akkor ezt is megsápolják az új trv el?
Vagy az csak a magyar számlákra/kártyákra vonatkozik?

köszi előre is

Idézetet írta: Dopamin Dátum október 10, 2013, 11:08:33
Nem vagyok otthon a tranzakciós trv el kapcsolatban...

Tudja valaki,hogy ha Skrill kártyán veszek fel pénzt vagy vásárlok vele boltba/neten akkor ezt is megsápolják az új trv el?
Vagy az csak a magyar számlákra/kártyákra vonatkozik?

köszi előre is

Csak a magyar számlákra/kártyákra vonatkozik.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 10, 2013, 10:56:49
Erste nálam jó volt, nálam a CIB nem:-)

Érdekes ez. Nálam a CIB ment, igaz, ha jól emlékszem nem kínált fel választási lehetőséget.