Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Skrill kártyának mennyi a napi kp felvételi limitje? Van valami limit a vásárlásnál is?

Idézetet írta: Gake Dátum március 04, 2014, 07:14:15
A Skrill kártyának mennyi a napi kp felvételi limitje? Van valami limit a vásárlásnál is?


250 euro atmből
és külön
1000 euro vásárlásra

Ha lejár a kártyám érvényességi ideje /még kettő hónap/ autómatikusan kapok újat, vagy igényelni kell ?

Idézetet írta: nasgur Dátum március 04, 2014, 08:39:18

250 euro atmből
és külön
1000 euro vásárlásra

Köszi Nasgur :beerchug:

Automatikusan küldik az újat.

Sziasztok!

Betfairen $ alapú számlám van, de a Skrillet Euro alapon akarom a Skrill kártya végett (nem csak belföldön használnám, de szinte csak Európában). Kérdés megéri-e mindig így kivenni a pénzt, hogy átváltogatja, vagy esetleg azt kellene, hogy a betfair számlámat átbuheráljam Eurosra (már ha egyáltalán lehet ilyet..)? :D

Idézetet írta: sprstar Dátum március 07, 2014, 00:25:40
Sziasztok!

Betfairen $ alapú számlám van, de a Skrillet Euro alapon akarom a Skrill kártya végett (nem csak belföldön használnám, de szinte csak Európában). Kérdés megéri-e mindig így kivenni a pénzt, hogy átváltogatja, vagy esetleg azt kellene, hogy a betfair számlámat átbuheráljam Eurosra (már ha egyáltalán lehet ilyet..)? :D

Korábban több Betfair számlád is lehetett, eltérő vagy azonos pénznemekben, de ez úgy tudom, hogy változott.
Azért megpróbálhatsz nyitni egy eurósat vagy kérheted az ügyfélszolgálatot, hátha lehet pénznemet váltani. Erre én is kíváncsi lennék.
Nekem még él az EUR és az USD számlám is (sőt, utóbbiból kettő is van), de én is szívok vele, mert egy befizetési módot (pl. neteller számla) csak egy betfair számlához használhatok, ugyanakkor a bónuszajánlatok és a tippjáték nyeremények is pont egy USD számlámra jönnek, miközben eurónak jobban örülnék...

Beszéltem velük és azt mondták, ha dollár alapon csináltam a számlát, akkor nem lehet módosítani. Most akkor nem tudom, h mi a jobb? $ alapú skrill kártyát igényelni, és mindig vásárláskor váltsák át eurora, vagy euro alapú skrill kártyát, amit kivételkor váltanak. Talán az utóbbi.. Ki tudja.

#308 március 07, 2014, 19:49:31, bendehal
Írj nekik hogy beszeretnéd zártani a jelenlegi számlád, és szeretnél nyitni egy újat webpéntárcával azonos pénznemben. Hogy elkerüld az átváltási költségeket blaaball kérd szépen, ha nem hajlandók akkor fenyegesd meg őket hogy  mész a matchbookra  ;D
Utólag sehol sem lehet pénznemet módosítani, csak új számla nyitásával megoldható.

#309 március 22, 2014, 04:52:38, Gake
Ki aktivált mostanában skrill kártyát?
Megküldték a pin kódot is, a kísérő levélben van egy útmutató az aktiváláshoz.

-login to skrill.com eddig stimmel
- click on "My MasterCard" na itt a gondom mert ilyen menüt nem találok, hogy az én kárgyám,  olyan menü van, hogy "Skrill Card" ezt megnyitva megjelenik a kártya fotó mellette az adataim, pénznem stb. de a levélben írt "activate your card" lehetőség  sehol.
-activate your card így idáig el sem jutottam

Na, szóval, hogy a túróba kell ezt aktiválni. Légyszíves segítsetek.

Köszöi :beerchug:

Sziasztok!

Próbált már valaki euros atmből felvenni pénzt skrillkártyával? Abban az esetben csak az 1,8Euró kp felvét költségét számolja? Gondolok itt pl. arra az autómatára, ami a vörösmarty térnél van otp-s euros atm.

Lassan már 1 éve megvan a kártyám, de csak a napokban avattam fel. Most sem volt feltétlen indokolt, de 'ha már van' alapon eljött ennek is az ideje. Igazából kellemeset csalódtam, azt hittem többet fognak levonni.

Bank automata: OTP

Pénzkivét: 55.000 HUF


Költség: 2.345 HUF
Költség %: 2.345/55.000=4,26%

Kártya USD, a Skrill HUF
(VIP státusz kérdéses, szerintem már nem vagyok az)

Idézetet írta: Latzka Dátum június 06, 2014, 10:01:21
Lassan már 1 éve megvan a kártyám, de csak a napokban avattam fel. Most sem volt feltétlen indokolt, de 'ha már van' alapon eljött ennek is az ideje. Igazából kellemeset csalódtam, azt hittem többet fognak levonni.

Bank automata: OTP

Pénzkivét: 55.000 HUF


Költség: 2.345 HUF
Költség %: 2.345/55.000=4,26%

Kártya USD, a Skrill HUF
(VIP státusz kérdéses, szerintem már nem vagyok az)
Azért  kevésnek se mondanám... Van itt pár emberke, aki egy 5 euros betathome kuponért megbaszná az anyját....
Ezzel együtt én is szoktam használni, bár így, hogy 8-10 óra alatt hazaér számlára a withdraw egyre kevesebbet

Ha egy devizában van a számla és a kártya, akkor Vip bronze státuszig mind1 hogy mivel veszünk ki pénzt. Ugyan az a költsége. Kártyával ugyan 80eft a max napi limit. Silvertől felfelé pedig ingyenes a banki átutalás. Én kártyát használok bankszámlára való kifizetésnél tranzakciós dij+pénztári kifizetés vagy ATM saját banknál ezzekel is legalább akkora költség összejönne (szerintem)

Idézetet írta: bendehal Dátum június 06, 2014, 13:54:31
Ha egy devizában van a számla és a kártya, akkor Vip bronze státuszig mind1 hogy mivel veszünk ki pénzt. Ugyan az a költsége. Kártyával ugyan 80eft a max napi limit. Silvertől felfelé pedig ingyenes a banki átutalás. Én kártyát használok bankszámlára való kifizetésnél tranzakciós dij+pénztári kifizetés vagy ATM saját banknál ezzekel is legalább akkora költség összejönne (szerintem)

A legolcsóbb megoldás már Skrill nélküli:
irodával (pl. betclic, sportingbet) ingyen kiutaltatni magyar bankszámlára, majd felvenni ingyen a pénzt ATM-ből.
(Magyarországon havi kétszer, összesen 150,000 ft-ig ingyenes mindenkinek a készpénzfelvétel, ha vette magának a fáradtságot és jelezte a bankjánál, hogy kéri. Személyenként kettő jár, tehát egy család ezt a 150-et többszörözheti is...)

A Skrill kártyáját az utóbbi egy évben egyszer használtam, mikor valami technikai hiba miatt nem fogadták el vásárlásnál a hazai bankkártyámat.
Jó dolog, mert biztosítja, hogy gyorsan elérhetem a pénzem szükség esetén, de mikor az említett irodák is képesek elméletileg olyan gyorsan végrehajtani egy forint-forint utalást, mint a Skrill, akkor költséges mulatság rászokni.
Mondjuk aki "láthatatlan" akar maradni, persze annak is megérheti, bár én annyira nem tartok tőle, hogy ha hivatalosan Magyarországon pénzforgalmat bonyolító cégektől érkezik pár tíz- vagy 1-2 százezer forint egy hónapban, akkor nagyon képbe kerülne az ember.