Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#315 január 08, 2018, 17:45:26, BoTa88
.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum június 20, 2014, 16:19:35
Egyik ismerősömnek van kártyája.
Megjött neki 3-4nap alatt.
Aktiválta már a skrill oldalán, de pin kódot nem talált a kártyához a sok iromány között.
Ilyenkor mi van? Külön levélben jön a pin kód vagy kifelejtették a levélből?

Külön levélbe jön.

Két kérdésem lenne:
1) A Skrill kártyát lehet használni netes fizetésre pl Amazonon?
2) Amit már előttem is kérdeztek:
Idézetet írta: Volkov Dátum április 09, 2014, 01:44:31
Próbált már valaki euros atmből felvenni pénzt skrillkártyával? Abban az esetben csak az 1,8Euró kp felvét költségét számolja? Gondolok itt pl. arra az autómatára, ami a vörösmarty térnél van otp-s euros atm.
Ugyanez érdekelne, de elsősorban a külföldön, eurós országokban felvett pénzre gondolok. Csak ez a fix költsége lesz?

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ezt a kártyát bármelyik országban tudom használni fizetéskor, meg atm-nél?
Illetve skrilles accountal tudok fizetni neten bárhol, vagy csak annak akinek van skrillje? Esetleg, ha megigénylem a skrilles mastercardot, akkor azt elfogadják netes fizetésnél(nem csak sportfogadásra gondolok, pl repjegy)?

Köszi

Idézetet írta: wopat Dátum július 21, 2014, 13:33:34
Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ezt a kártyát bármelyik országban tudom használni fizetéskor, meg atm-nél?
Illetve skrilles accountal tudok fizetni neten bárhol, vagy csak annak akinek van skrillje? Esetleg, ha megigénylem a skrilles mastercardot, akkor azt elfogadják netes fizetésnél(nem csak sportfogadásra gondolok, pl repjegy)?

Köszi

szia

mindenhol elfogadják, mint egy magyar bank kártyáját, készpénzfelvételi limit van automatából (napi 250 euro)

Az lenne a kérdésem még, hogy vannak helyek, ahol a magyar bankkártyáját nem fogadják el, ha nem dombornyomott. Ez sem dombornyomott, így ezt sem fogadják el ott? vagy ezzel más a helyzet?

köszi

Eu-ban elfogadják mindenhol. És van ahol csak domborút, de nem jártam körbe a vílágot(még).


Sziasztok.A fizetésemet bankszámla helyett skrill-re kérni ezentúl,mert van egy ilyen opció.A gond az,hogy a skrillem Ft-os,ezt áttudom váltani Euro-ra,mielőtt igényelek Euro Skrill card-ot.Gondolom így éri meg,nem?Köszönöm a segítséget :cya:

Nem tudod átállitani. Egyedüli lehetőség a törlés és új számla nyitása és az ellenőrzések újra elvégzése. Irni kell a supportnak is, hogy a régihez tartozó kártyákat stb-t töröljék.

Szia vmlinuz

4 napja írtam a supportnak belső üzenetben hogy töröljék a számlámat mindennel együtt, mert usd-ről átakarok váltani huf számlára. Ugyebár 24 órán belül válaszolnak...
Szerinted ebből mikor lehet valami? Mármint a törlésről? Mert most utalnék rá ismét egy nagyobb összeget de nem merek, mert lehet pont előtte törlik mielőtt megérkezne rá a pénz. Inkább várok, de meddig?

Köszi szépen,
Tomi

24 órán belül nem fognak válaszolni, max 24 napon belül. Nagyon fos lassúak, esetleg a [email protected] gyorsabb, bár az nem sima felhasználóknak van. Másik gyors lehetőség a telefon, angolul.

Közben csináltam új számlát mert megtaláltam hogy hol tudom törölni manuálisan a számlát, meg írtam külön hogy töröljék minden beküldött doksit. Az új számlát már HUF-ként hoztam létre, újból feltöltöttem a doksikat hogy unlimit legyen a számla, és kértem is kártyát hétfőn. Ma, pénteken meg is érkezett és meglepődve néztem, hogy USD alapú kártyát küldtek.  :bash:

Sehol nem láttam mikor kértem a kártyát hogy belehetett volna állítani hogy milyen pénznemű legyen. Nekem szigorúan EUR kellett volna, mert csak ott fogom használni ahol alapból euró van.

Ez esetben hogy lehet kicserélni eurós árfolyamú kártyára?
Köszi

Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 05, 2014, 23:37:51


Sehol nem láttam mikor kértem a kártyát hogy belehetett volna állítani hogy milyen pénznemű legyen.
Pedig ott van, csak néha olvasni is kellene, nem csak kattingatni, mint a videojátékban.:-((( Amikor igényelted a kártyát, ott volt, hogy helyes-e a címed, akkor alapból USD volt beállítva, de ott az Edit linkre kattintva át lehet állítani a valutanemet.
Azt nem tudom, hogy lehet új kártyát igényelni, gondolom lehet, de sajna lehet, hogy 10 euroba fog kerülni.

Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 05, 2014, 23:37:51
Közben csináltam új számlát mert megtaláltam hogy hol tudom törölni manuálisan a számlát, meg írtam külön hogy töröljék minden beküldött doksit. Az új számlát már HUF-ként hoztam létre, újból feltöltöttem a doksikat hogy unlimit legyen a számla, és kértem is kártyát hétfőn. Ma, pénteken meg is érkezett és meglepődve néztem, hogy USD alapú kártyát küldtek.  :bash:

Sehol nem láttam mikor kértem a kártyát hogy belehetett volna állítani hogy milyen pénznemű legyen. Nekem szigorúan EUR kellett volna, mert csak ott fogom használni ahol alapból euró van.

Ez esetben hogy lehet kicserélni eurós árfolyamú kártyára?
Köszi

10 napig lemondhatod és vissza igényelheted a kártya dijat, ezt kézhez vételtől számítják.
Utána kérj egy másikat.

georgeboyd, azt hiszem még úgy is jobban járok, hisz akkor többet vonnak le állandóan az átváltások miatt mint amibe az új kártya kerülne...

bendehal, köszönöm a segítséget, ezt fogom tenni. A kártyát sikeresen aktiváltam és van több opció. Amit te mondasz, azt hol lehet megtenni?
Replace damaged card vagy Cancel card? Mert az első a sérült kártyára utal a második meg simán a törlésre.

Köszönöm szépen előre is!