Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vásároltam ma 1250 forint értékben Skrill kártyával, az account overview szerint viszont 1561 forint került levonásra. Tudna segíteni valaki, hogy mi alapján jöhetett ki ez az összeg? Mármint az 1561 :) :)

Üdv. Ma kaptam meg a kártyát. Hány nappal késöbb érkezik meg a PIN kódot tartalmazó levél? Köszi!

Én hétfőn igényeltem a kártyát, péntekre jött meg ahogy neked is ma. És ma jött meg a hozzá tartozó PIN kód. Valószínű neked is jövőhét péntek környékén.

Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 12, 2014, 15:40:00
Én hétfőn igényeltem a kártyát, péntekre jött meg ahogy neked is ma. És ma jött meg a hozzá tartozó PIN kód. Valószínű neked is jövőhét péntek környékén.

Ok köszi

A skrill mennyire veszi komolyan a kp felvételi limitet? Ha valaki nem éri el a gold vip szintet akkor frankón napi 500 € a max? Vagy esetleg ha 10-12k euro körüli forgalma van 3 havonta akkor le lehet velük zsírozni, hogy megemeljék? Ha nem is 2500-ra, de mondjuk 1000-re.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum október 03, 2014, 21:23:11
A skrill mennyire veszi komolyan a kp felvételi limitet? Ha valaki nem éri el a gold vip szintet akkor frankón napi 500 € a max? Vagy esetleg ha 10-12k euro körüli forgalma van 3 havonta akkor le lehet velük zsírozni, hogy megemeljék? Ha nem is 2500-ra, de mondjuk 1000-re.

Csodálkoznék, ha létrehoznának a kedvedért egy külön VIP kategóriát a Silver és a Gold között. (az sem biztos, hogy technikailag könnyen meg tudnák oldani)

Hogyan zsíroznád le velük? Százalékot ajánlanál nekik?   :)



Idézetet írta: Knapp Dátum október 03, 2014, 21:47:17
Csodálkoznék, ha létrehoznának a kedvedért egy külön VIP kategóriát a Silver és a Gold között. (az sem biztos, hogy technikailag könnyen meg tudnák oldani)

Hogyan zsíroznád le velük? Százalékot ajánlanál nekik?   :)

Nem erről van szó  ;D Úgy emlékeztem rá mintha itt a fórumon olvastam volna, hogy valaki írt nekik és megemelték a limitet annak ellenére, hogy nem érte el a 45k forgalmat 3 havonta, csak nem találom a hozzászólást. De az is lehet, hogy nem ezen a fórumon olvastam. A neteller sokkal jobb feltételeket kínál ha összehasonlítjuk a szükséges pénzforgalom / kp felvételi limit arányát, csak ha valakinek pl befagyasztották a neteller számláját és lenyúlták a pénzét akkor nem biztos, hogy a továbbiakban is meg fog bízni bennük, tehát jobb híján marad a másik netes pénztárca.

Írj egy üzit hogy mozgáskorlátozott vagy  :cya:
Plussz fűzheted hogy szereted a skrill logókat a széken.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum október 03, 2014, 22:05:52
Nem erről van szó  ;D Úgy emlékeztem rá mintha itt a fórumon olvastam volna, hogy valaki írt nekik és megemelték a limitet annak ellenére, hogy nem érte el a 45k forgalmat 3 havonta, csak nem találom a hozzászólást. De az is lehet, hogy nem ezen a fórumon olvastam. A neteller sokkal jobb feltételeket kínál ha összehasonlítjuk a szükséges pénzforgalom / kp felvételi limit arányát, csak ha valakinek pl befagyasztották a neteller számláját és lenyúlták a pénzét akkor nem biztos, hogy a továbbiakban is meg fog bízni bennük, tehát jobb híján marad a másik netes pénztárca.

A Skrillnél is jöhet gyanús tranzakció után zárolás, ráadásul nálad az elmondásod szerint egyértelműen olyan befizetés történt, amit nem te kezdeményeztél!
Ha tökölnek, akkor először csak említsd meg nekik, hogy a felügyelethez fordulsz, másodszor meg tedd is meg!  :)  (talán itt lehet megtenni a Netellerre a panaszt, legalábbis elsőre úgy tűnik: http://www.fsc.gov.im/contactform.gov)

A William Hillnek írtál? Mert azzal talán meg lehetett volna állítani a számlán lévő pénzt kifizetés előtt.

A Skrill biztonságosabb lehet ha valaki igényel security tokent. Írtam is nekik hét elején, hogy szeretnék igényelni, de eddig semmi reakció. Neteller ügyben még várok egy hetet aztán indul a fenyítés  :police: Csak a pénzt ki tudjam menekíteni tőlük. Arról nem is beszélve, hogy egy-két irodánál kész tortúra mire felfogják, hogy az ügyfél át akar térni a skrillre.

#340 október 03, 2014, 23:21:09, bendehal
Az a kemény hogy eltünt setting-nél a security token.
De csak azoknak akik eddig nem igényeltek.

szerk. úgy emlékszem ott igényeltem

Irni kell nekik ha nincs és megjelenik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 04, 2014, 13:35:31
Irni kell nekik ha nincs és megjelenik.

Írtam már lassan egy hete, de a reakcióidejük változatlanul 3-4 hét ahogy látom.  :(

Sziasztok!

Vettem ma ki egy otp-s atm-ből 77.000 HUF-ot kereken. Azonnal megnéztem a telefonon a skrill app-al, hogy mennyi érhető még el a pénzből ami volt rajt. Még jó hogy volt rajt picivel több, mert 77ezer HUF helyett 81.500-at vont le.
A skrill számlám HUF alapú a kártya meg EUR alapú. Maga a pénzkivétel azt tudom hogy kb. 600 ft-ra jön ki, de ahogy elnézem az átváltás miatt volt ennyi amit levont. Ez rohadt szemétség. Direkt ezért csináltam HUF alapú skrill számlát, hogy ha kiveszem itthon a pénzt ne vonjon le semmit. De sajnos maga a kártya EUR ezért van ez. Vagy tévedek?
Aki ugyanúgy ATM-ből veszi le a pénzt itthon, az megírná hogy-hogy csinálja? Mert amúgy mikor kiakartam venni, megkérdezte, hogy euróban kérem, az meg asszem 256eurót írt ki, vagy forintban adja-e ki a pénzt.
Lehet egyszerűbb lenne hogy euróban adja ki, aztán egy pénzváltóban meg átváltani forinttá? Mert a pénzváltónál középárfolyamon váltják át, a bankok meg akár 10 ft-os különbséggel is számolnak, ezért vontak le plusz 4ezer ft-ot...

Köszönöm,
Tom

Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 05, 2014, 18:44:17
Sziasztok!

Vettem ma ki egy otp-s atm-ből 77.000 HUF-ot kereken. Azonnal megnéztem a telefonon a skrill app-al, hogy mennyi érhető még el a pénzből ami volt rajt. Még jó hogy volt rajt picivel több, mert 77ezer HUF helyett 81.500-at vont le.
A skrill számlám HUF alapú a kártya meg EUR alapú. Maga a pénzkivétel azt tudom hogy kb. 600 ft-ra jön ki, de ahogy elnézem az átváltás miatt volt ennyi amit levont. Ez rohadt szemétség. Direkt ezért csináltam HUF alapú skrill számlát, hogy ha kiveszem itthon a pénzt ne vonjon le semmit. De sajnos maga a kártya EUR ezért van ez. Vagy tévedek?
Aki ugyanúgy ATM-ből veszi le a pénzt itthon, az megírná hogy-hogy csinálja? Mert amúgy mikor kiakartam venni, megkérdezte, hogy euróban kérem, az meg asszem 256eurót írt ki, vagy forintban adja-e ki a pénzt.
Lehet egyszerűbb lenne hogy euróban adja ki, aztán egy pénzváltóban meg átváltani forinttá? Mert a pénzváltónál középárfolyamon váltják át, a bankok meg akár 10 ft-os különbséggel is számolnak, ezért vontak le plusz 4ezer ft-ot...

Köszönöm,
Tom
A 4500 huf soknak tűnik, 3-4 ezer szokott lenni. Vissza kell olvasni, 23-szor le van írva, hogy ennyi a költsége, ha összeszarod magad, se lesz kevesebb.
Hívd haza bankszámlára, az csak 923 forint.