Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


PIN-nel aktiválódik első használatnál, úgy emlékszem. A Netellerest kellett aktiválni belépés után, a Skrillest talán nem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 24, 2016, 15:56:45
PIN-nel aktiválódik első használatnál, úgy emlékszem. A Netellerest kellett aktiválni belépés után, a Skrillest talán nem.

Végül megoldottuk telón keresztül, de mivel semmi angolja nincs a srácnak elég meleg volt. A prepaid cardnál van az activate your card opció, kéri a kártya négy utolsó számjegyét, a lejárati dátumot és az illető születési évszámát, majd miután így aktiválta, kapott egy PIN-t. Eddig sem egy bonyolult feladat, de innen már biztos oké. Biztos?  :redchug: ;D

Csak szar volt, mert nekem ilyen opció nincs ott, mivel nekem van már kártyám.

Volt már valakinek olyan, hogy a kp felvételkor a max-ot kivette az egyik nap, majd másnap is ki szerette volna, de azt írta ki hogy 'card not authorised'. Külföldi pénzfelvétel, németországban.
Jelenleg Skrill-be belépve még azt látom, hogy a kivétel statusza 'pending'... talán ez miatt nem engedte kivenni másnap????
Full nem értem...

Valaki megkapta már az új, paypassos kártyát?

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum szeptember 14, 2016, 23:54:08
Volt már valakinek olyan, hogy a kp felvételkor a max-ot kivette az egyik nap, majd másnap is ki szerette volna, de azt írta ki hogy 'card not authorised'. Külföldi pénzfelvétel, németországban.
Jelenleg Skrill-be belépve még azt látom, hogy a kivétel statusza 'pending'... talán ez miatt nem engedte kivenni másnap????
Full nem értem...

Németországban vannak automaták melyek nem szeretik a külföldi kártyát. Mindkét nap ugyanonnan próbáltad?

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum szeptember 14, 2016, 23:54:08
Volt már valakinek olyan, hogy a kp felvételkor a max-ot kivette az egyik nap, majd másnap is ki szerette volna, de azt írta ki hogy 'card not authorised'. Külföldi pénzfelvétel, németországban.
Jelenleg Skrill-be belépve még azt látom, hogy a kivétel statusza 'pending'... talán ez miatt nem engedte kivenni másnap????
Full nem értem...

Eltelt 24 óra a két kivétel közt? Mert ha nem, akkor az volt a baj.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 15, 2016, 11:15:24
Németországban vannak automaták melyek nem szeretik a külföldi kártyát. Mindkét nap ugyanonnan próbáltad?
másik automatáknál lett próbálva. valszeg a 24 óra miatt nem adott ki.

Idézetet írta: bwin user Dátum szeptember 15, 2016, 13:19:20
Eltelt 24 óra a két kivétel közt? Mert ha nem, akkor az volt a baj.
Nem telt el 24 óra. Utána már harmadnap adott :)
Napi limitet én ugy értelmezem, hogy 0-24 között maxumim kivétel, maj következő nap ismét. De akkor a tapasztalat szerint a pénzfelvétel limit-et kimax-olva 24 óra után lehet ismét maxolni!

Idézetet írta: Attla$ Dátum szeptember 15, 2016, 03:48:34
Valaki megkapta már az új, paypassos kártyát?
nagyon rég kaptam mailt, hogy küldik, de azóta még nem érkezett meg. Bár a mostani, első kártyám is nagyon hosszú huzavona után, sokadik postázásra érkezett meg.

Idézetet írta: Attla$ Dátum szeptember 15, 2016, 03:48:34
Valaki megkapta már az új, paypassos kártyát?

Jelen. Mondjuk en nem is tudtam, hogy ilyet fogok kapni (regi-uj szamlas vagyok a skrillnel), es ha nem kerdezed meg, lehet ra sem jovok, ugyanis csak maga a kis jel utal a kartya jellegere.

Én ma kaptam e-mailt hogy 10 napon belül itt van az új kártya. Nem is figyeltem, hogy lejár a régi, jó tudni :)

Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 21, 2016, 22:12:42
Én ma kaptam e-mailt hogy 10 napon belül itt van az új kártya. Nem is figyeltem, hogy lejár a régi, jó tudni :)
Nekem is ma postázták ki az ujat. Nem lejárt, hanem kicserélik paypass-osra. Nincs extra költsége a cserének.

Contactless cards will only be issued in the following countries: UK, Bulgaria, Poland, France, Italy and Germany.

Sajnos a magyar ügyfelek nem érintős kártyát kapnak.

Ti hol szoktatok eurót felvenni skrill kártyáról Pesten?  Vannak ezek az eur huf automaták,  de mint kiderült azok azonos pénznemet nem adnak ki.  Pl EEurós kártyát teszel be,  forintot tudsz kivenni,  és ha forintos kártyát teszel be eurót vehetsz fel.  Tehát a kérdésem,  hogy eurós skrill kártyáról Pesten hol tudok eurót cashben felvenni?

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum október 06, 2016, 19:09:07
Ti hol szoktatok eurót felvenni skrill kártyáról Pesten?  Vannak ezek az eur huf automaták,  de mint kiderült azok azonos pénznemet nem adnak ki.  Pl EEurós kártyát teszel be,  forintot tudsz kivenni,  és ha forintos kártyát teszel be eurót vehetsz fel.  Tehát a kérdésem,  hogy eurós skrill kártyáról Pesten hol tudok eurót cashben felvenni?
Megtaláltam az euros automatát! :) Van egy városi legenda a deák téri OTP-ben van.  A Deák és a király utca sarkán lévő OPT-ben voltam, azonban ott nincs...de nem adtam fel!! Jártam tovább a környéken, és megtaláltam! :) az euro atp pontos helye a Deák Ferenc u. 7 alatt lévő OTP fiókban van! Egyszeri alkalommal a max felvét 400 euro. Ha többet szeretne valaki, többször kell bedugni a kártyát és ennyi :)