Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok
Nekem $ alapú a számlám és most fogok csak igényelni kártyát.
Hol és hogy lenne érdemes használnom ha szeretnék pénzt felvenni vele ?

Értelemszerűen dollár alapú kártyát igényelj. Pénzt bármelyik ATM-ben fel tudsz venni. Amikor kérdezi, akkor a Ft-os elszámolást válaszd, mert akkor a Mastercard váltja át a pénzt és nem a bank rosszabb árfolyamon.

Forint alapú Skrill számla mellé milyen pénznemben érdemes kártyát igényelni?
A lehetőségek: GBP, USD, EUR, PLN.

A Neteller számlám eurós, a kártyám szintén, végül is lehet átvezetni pénzt a két eWallet között, de a váltáson kívül egyéb költség is felmerül.

En bezaratnam, es nyitnek egy ujat (euro). Irodakkal ugyanez.

Skrilltől kaptam tegnap egy emailt, hogy november 28-án lejár a kártyám, küldik a másikat, ha megjön majd aktiváljam az oldalukon. Na most a probléma az, hogy a kártyám csak 2017 októberben jár le valójában, a kártyán is rajta van , meg hát Skrill oldalán is látom hogy így van ha belemegyek a "card details" -be.
Már írtam nekik, hogy akkor most mi van, de azért érdekelne valaki járt-e már így. Lehet valamiért hamarabb bevonják a kártyát és újat küldenek??
Konkrétan ez jött:

Activate your card now

Dear xxxxxx,

Your Skrill Prepaid MasterCard® will expire on 28th November. To ensure there is no disruption in service, please ensure you activate your new Skrill Prepaid MasterCard® which we have sent to your address. To activate your card, simply click here.
If you have yet to receive your new card - please contact Merchant Services here so we can arrange a replacement to be sent to you.

Regards,

The Skrill Team    

Nem számít, hogy mikor jár le a kártya, új dombornyomott kártyát küldenek. Csere van.
Ezekről már írtak itt korábban mások is.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum november 24, 2016, 12:28:11
Skrilltől kaptam tegnap egy emailt, hogy november 28-án lejár a kártyám, küldik a másikat, ha megjön majd aktiváljam az oldalukon. Na most a probléma az, hogy a kártyám csak 2017 októberben jár le valójában, a kártyán is rajta van , meg hát Skrill oldalán is látom hogy így van ha belemegyek a "card details" -be.
Már írtam nekik, hogy akkor most mi van, de azért érdekelne valaki járt-e már így. Lehet valamiért hamarabb bevonják a kártyát és újat küldenek??
Konkrétan ez jött:

Activate your card now

Dear xxxxxx,

Your Skrill Prepaid MasterCard® will expire on 28th November. To ensure there is no disruption in service, please ensure you activate your new Skrill Prepaid MasterCard® which we have sent to your address. To activate your card, simply click here.
If you have yet to receive your new card - please contact Merchant Services here so we can arrange a replacement to be sent to you.

Regards,

The Skrill Team

Én is így jártam, jött már két hónapja email, hogy új kártyát kapok.
Az viszont hetekig nem jött meg, miközben az árát már levonták!
Írtam nekik és jeleztem azt is, hogy ha még nem küldték, akkor nem is kell, nekem jó a régi kártya is, erre elismerték, hogy valóban nem küldtek még kártyát és vissza is rakták a számlámra a kártyadíjat, azaz törölték az "igénylést".
Az elmúlt napokban viszont engem is arra figyelmeztettek emailben, hogy lejár a jövő őszig érvényes régi kártyám...
Mint ha össze-vissza jönnének az automatikus emailek, így most megvárom, hogy a gyakorlatban tényleg érvénytelenítik-e november végén a kártyámat, aztán legfeljebb igénylek egy másikat...

Idézetet írta: firgabácsi Dátum november 24, 2016, 12:28:11
Skrilltől kaptam tegnap egy emailt, hogy november 28-án lejár a kártyám, küldik a másikat, ha megjön majd aktiváljam az oldalukon. Na most a probléma az, hogy a kártyám csak 2017 októberben jár le valójában, a kártyán is rajta van , meg hát Skrill oldalán is látom hogy így van ha belemegyek a "card details" -be.
Már írtam nekik, hogy akkor most mi van, de azért érdekelne valaki járt-e már így. Lehet valamiért hamarabb bevonják a kártyát és újat küldenek??

hello

nekem is még kb. 1 évig érvényes volt a kártyám, küldték az újat, regisztráltam az oldalukon és automatikusan törölte a régit...
ez dombornyomott, annyi különbséget látok
1 hónapja történt

A Fülöp-szigeteken már nem lehet a kártyát használni  :o Hogy miért nem azt passzolom, de elég furcsa lépés így elsőre  :-\

We regret to inform you that as of 25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected. You can withdraw funds from your Skrill Account to your bank account or send money to any other Skrill user or online business accepting Skrill.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 25, 2016, 08:05:01
A Fülöp-szigeteken már nem lehet a kártyát használni  :o

Nemcsak ott nem lehet:

A Skrill és NETELLER több mint 100 országban felfüggeszti Mastercard szolgáltatását

http://www.pokerakademia.com/hirek/nemzetkozi_poker_hirek/a_skrill_es_neteller_tobb_mint_100_orszagban_felfuggeszti_mastercard_szolgaltatasat/

Ezentúl a Skrill és a Neteller kártyát a SEPA tagállamok lakosai használhatják:

https://en.wikipedia.org/wiki/Single_Euro_Payments_Area


Hello!

Másodszorra kértem a kártyát ez 28án lejár hogy aktiváljam,de ez se érkezett meg.
Másnak is volt ilyen?

Még nyáron igényeltem új kártyát. Meg is jött, de fura módon bármilyen PIN kóddal be tudtam lépni az ATM-ekbe. Hónapokig nem használtam, aztán októberben egy MKB-s ATM-ben meg akartam változtatni a PIN kódot. Azt az opciót választottam, hogy PIN kód törlése. Erre a gép benyelte a kártyámat. Azt írta ki, hogy a bankom kérésére, tehát, hogy a Skrill kérte. Írtam nekik, de csak annyit válaszoltak, hogy törölték a kártyámat. Arra már nem reagáltak, hogy én kifizettem az éves díjat, és nem az én hibám, hogy az ATM elnyelte a kártyát. Már egy hónapja nem válaszolnak. Kénytelen voltam új kártyát rendelni.

Idézetet írta: Irtis Dátum november 30, 2016, 00:58:50
Még nyáron igényeltem új kártyát. Meg is jött, de fura módon bármilyen PIN kóddal be tudtam lépni az ATM-ekbe. Hónapokig nem használtam, aztán októberben egy MKB-s ATM-ben meg akartam változtatni a PIN kódot. Azt az opciót választottam, hogy PIN kód törlése. Erre a gép benyelte a kártyámat. Azt írta ki, hogy a bankom kérésére, tehát, hogy a Skrill kérte. Írtam nekik, de csak annyit válaszoltak, hogy törölték a kártyámat. Arra már nem reagáltak, hogy én kifizettem az éves díjat, és nem az én hibám, hogy az ATM elnyelte a kártyát. Már egy hónapja nem válaszolnak. Kénytelen voltam új kártyát rendelni.

Helló! A skrill mastercard  pint-t én úgy tudom csak a skrill-en keresztül lehet változtatni, ATM-ben ezt a típust nem !

Idézetet írta: Larsson Dátum november 30, 2016, 07:42:59
Helló! A skrill mastercard  pint-t én úgy tudom csak a skrill-en keresztül lehet változtatni, ATM-ben ezt a típust nem !

Tudtunk szerint is így van.