Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 01, 2016, 14:36:50
Nem lehet, hogy te is abban a cipőben jársz mint én meg még jó páran? A Skrill most tömegesen "járatja le" az egyébként még érvényes kártyákat és küld helyette újat, elvileg legalábbis mert sokan nem kapják meg. Olvass vissza.
Persze lehet, hogy a te eseted más csak kicsit gyanús, hogy pont most történt veled is.

Igazából a problémám az hogy sem egy E-mail, se semmi. Csak próbáltam használni a kártyám, és nem fogadta el semmi, majd felmentem a Skrill oldalára ahol "cancelled" státuszba került. Eléggé bosszantó... :/ Már arra is gondoltam hogy a fogadóirodák után a netes pénztárcákat is "ki akarják nyírni" >:(

Nálam már az új kártya látszik az oldalon, amit ugye le sem gyártottak soha, de az is "cancelled".
A réginek, amely egyébként 2017-ben járt volna le, már nyoma sincs.

Lehet, hogy mindenkinek törölték a régi kártyáját, akár kapott helyette újat, akár nem.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 02, 2016, 20:38:33
Nálam már az új kártya látszik az oldalon, amit ugye le sem gyártottak soha, de az is "cancelled".
A réginek, amely egyébként 2017-ben járt volna le, már nyoma sincs.

Lehet, hogy mindenkinek törölték a régi kártyáját, akár kapott helyette újat, akár nem.

Igényeltem új kártyát a héten, egyelőre csak annyi látszik hogy 2héten belül küldik. Ha megérkezik és nem tiltják le újra, akkor "benyelem" ezt a 3000-et az újra készítésért, mert eddig nem volt problémám velük.

sziasztok,

éjjel a tescoban próbáltam fizetni a skrilles és a netelleres kártyám is elutasította, bankautomatából se tudtam kivenni pénzt...
"hívja az engedélyező" üzenet jött ki a kis printerből
101 és 200 hibakódokkal elutasítva

eddig még nem volt ilyen soha
délelőtt még ki tudtam venni a skrilles kártyámról pénzt
több ezer dollár van rajta, a limittel se lehet baj
a netelleres kártya ugyanaz, ott nem is vettem ma ki pénzt, a napi készpénz felvételi limit kb 700 euro
de automatából se adott ki pénzt

volt már ilyen valakinek?

próbáltam befizetni közvetlen skrillről betfairre, az működik
belépni is tudok, és a kártyám is aktív

nem értem mi a pöcs lehet

Idézetet írta: gomes66 Dátum december 07, 2016, 03:04:09
sziasztok,

éjjel a tescoban próbáltam fizetni a skrilles és a netelleres kártyám is elutasította, bankautomatából se tudtam kivenni pénzt...
"hívja az engedélyező" üzenet jött ki a kis printerből
101 és 200 hibakódokkal elutasítva

eddig még nem volt ilyen soha
délelőtt még ki tudtam venni a skrilles kártyámról pénzt
több ezer dollár van rajta, a limittel se lehet baj
a netelleres kártya ugyanaz, ott nem is vettem ma ki pénzt, a napi készpénz felvételi limit kb 700 euro
de automatából se adott ki pénzt

volt már ilyen valakinek?

próbáltam befizetni közvetlen skrillről betfairre, az működik
belépni is tudok, és a kártyám is aktív

nem értem mi a pöcs lehet


Nem mindegyik ATM-ben fog működni! Az új kártyáról van szó?

Idézetet írta: Larsson Dátum december 07, 2016, 09:45:12

Nem mindegyik ATM-ben fog működni! Az új kártyáról van szó?

tescoban akartam vásárolni vele
és utána az összes automatában ugyanez volt
otp, erste, k&h

de ugyanezzel a kártyával már sokszor vettem ki abból az automatából is
mintha valami központi hiba lett volna a skrill+netellernél
a skrill új kártya (de 2 hónapja használom napi rendszerességgel)
a neteller kb. 1 éves
pénz van rajta, limit is ok és eddig mindig működött



Idézetet írta: gomes66 Dátum december 07, 2016, 10:06:20
tescoban akartam vásárolni vele
és utána az összes automatában ugyanez volt
otp, erste, k&h

de ugyanezzel a kártyával már sokszor vettem ki abból az automatából is
mintha valami központi hiba lett volna a skrill+netellernél
a skrill új kártya (de 2 hónapja használom napi rendszerességgel)
a neteller kb. 1 éves
pénz van rajta, limit is ok és eddig mindig működött

na újabb történés
a neteller beterhelte a kártyát

http://pichost.me/2042705/

lehet a skrill is, de ott nem tudom hol lehet megnézni a függő terheléseket...
csak látszik az egyenleg és a felhasználható közti különbség
próbáltam még éjjel küldeni betfairre 50 dollárt, az működött

http://pichost.me/2042706/

Idézetet írta: gomes66 Dátum december 07, 2016, 10:27:10
na újabb történés
a neteller beterhelte a kártyát

http://pichost.me/2042705/

lehet a skrill is, de ott nem tudom hol lehet megnézni a függő terheléseket...
csak látszik az egyenleg és a felhasználható közti különbség
próbáltam még éjjel küldeni betfairre 50 dollárt, az működött

http://pichost.me/2042706/

Én meg ma reggel felkeltem, és látom, hogy skrillen van 40,000 forintom. Nem értettem. Aztán visszanéztem a history-t, volt hétvégén egy 40,000 forintos befizetésem hozzájuk, amit elsőre visszadobott a rendszer, másodjára bevette. Viszont csak egyszer 40,000-t írt jóvá a skrill. Az OTP számla meg kétszer lett leterhelve. Idáig fel sem tűnt, a skrill viszont most írta jóvá a második, tévesen feltöltött 40,000 HUF-t.

Egyébként a hétvégén lekért pénzem még mindig nem jött meg, pedig legkésőbb 1-2 nap alatt le szokott érni. Nem tudom mi lehet. ::)

Idézetet írta: CaeSar Dátum december 07, 2016, 11:12:53
Én meg ma reggel felkeltem, és látom, hogy skrillen van 40,000 forintom. Nem értettem. Aztán visszanéztem a history-t, volt hétvégén egy 40,000 forintos befizetésem hozzájuk, amit elsőre visszadobott a rendszer, másodjára bevette. Viszont csak egyszer 40,000-t írt jóvá a skrill. Az OTP számla meg kétszer lett leterhelve. Idáig fel sem tűnt, a skrill viszont most írta jóvá a második, tévesen feltöltött 40,000 HUF-t.

Egyébként a hétvégén lekért pénzem még mindig nem jött meg, pedig legkésőbb 1-2 nap alatt le szokott érni. Nem tudom mi lehet. ::)

akkor náluk van vmi tuti...
azt nem tudod hol lehet a skrillen megnézni a kártya terheléseket?
amiokor még csak foglalásba tette
csak annyit látok, hogy a "total balance" és az "avaiable balance"  között van kb. 300 usd különbség, próbálkoztam éjjel kb. 3 fajta automatából különböző összegeket kivenni, de elutasította mindet, fasza lenne ha beterhelné

Van ott is history rész. Ott elvileg látsz mindent

#490 december 07, 2016, 12:13:17, CaeSar
Idézetet írta: gomes66 Dátum december 07, 2016, 11:21:06
akkor náluk van vmi tuti...
azt nem tudod hol lehet a skrillen megnézni a kártya terheléseket?
amiokor még csak foglalásba tette
csak annyit látok, hogy a "total balance" és az "avaiable balance"  között van kb. 300 usd különbség, próbálkoztam éjjel kb. 3 fajta automatából különböző összegeket kivenni, de elutasította mindet, fasza lenne ha beterhelné

A foglalásba tett terheléseket nem tudod megnézni. Azt csak akkor látod a history-ba, ha már ténylegesen levonta a számláról. Ráadásul nekem idáig mindig így volt.

Szerk.: megjött a processed mail a skrilltől, remélem akkor a mai nappal már jön a pénzem.  :angel:

Szerk2: Már a bankszámlán a pénzem!  :ok:

#491 december 07, 2016, 14:39:52, gomes66
Idézetet írta: CaeSar Dátum december 07, 2016, 11:55:11
A foglalásba tett terheléseket nem tudod megnézni. Azt csak akkor látod a history-ba, ha már ténylegesen levonta a számláról. Ráadásul nekem idáig mindig így volt.

Szerk.: megjött a processed mail a skrilltől, remélem akkor a mai nappal már jön a pénzem.  :angel:

Szerk2: Már a bankszámlán a pénzem!  :ok:

nem lehet látni a foglalt tételeket, csak majd később mikor le lesz könyvelve

update:
most voltam a tescoban
a kiscsajjal megkerestük a kasszát ahol fizettem, annak a terminál számát kellett bediktálnia telefonban az otp-nek
ott utána nyomoztak
éjjel 1,35-kor volt 2 akció a netelleres kártyám terhelték "Accepted" ez látszik a netelleren
a skrill kártyám nem

1,40 körül a tescoban lévő automatáknál (Otp+k&h, erste) próbáltam kivenni pénzt, mind elutasította

1,45 vissza a pénztárhoz próba újra a neteller és skrill kártya elutasítva mindkettő 101 és 200 kódok

--------

állítja az otp-s hogy a skrilles kártyámról 3× sikerült terhelni, a netellerest 1×

ehhez képest a cuccot otthagytam és 2db elutasítva papírkával rendelkezem

a netellerről hiányzik kb 6000 huf-nyi euro (a vásárlás értéke)
a skrillről meg kb -90 000 huf /300 usd -ebben gondolom az automatából kp felvétre irányuló próbálkozásaim is benne vannak...
nem is emlékszem a 2 kártyát mind a 3 automatában 10-20 000 hufokkal
------
na ha ezt vki kikavarja

ma délben rendeltem egy pizzát a netelleres kártyámmal, most meg atescoban kivettem a skrillről 50 000 huf kp-t - simán működik
az otp-s csaj állítja, hogy vissza fogják könyvelni a pénzt, de már terhelve van... na mindegy

valami központi hiba lehetett éjjel

#492 december 07, 2016, 15:35:09, Wonder68
Egyszer régen én is jártam igy, még manibokers bankkártyával...
Vásároltam a Profiban wiszkit 4500ft.ért elutasította a kártyatranzakciót, kénytelen voltam készpénzel fizetni.
Itthon megnéztem a latopon le volt vonva a számláról a pénz, :D
Usgyi vissza Profiba ,vittem a laptopot is, kivertem a balhét, és visszakaptam a pénzt :beerchug:
3 hét múlva a manibokers is visszatette a pénzt.... :great: :great: :great:

A wiszkit meg megittam  :redchug: :redchug:
Köszi profi :ok:

#494 december 07, 2016, 16:29:58, csingacsgukanyja
Nekem is volt ilyen (amit gomes írt, hogy automatából próbáltam kivenni, nem adta, de levonta), de akkor 24 óra után visszakerült a Skrillre a zsé.