OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szomferi Dátum június 01, 2011, 17:00:54
Ja értem, hát ez igen nagy vonzerő, pláne a mai világban, az ingyen hitel...
Hát aktív tippelő most nem tudom tudnék-e lenni, foci időszaknak vége, RG is nemsoká véget ér, bár nemsoká jön Wimbledon...
Aktív tippelőként indokolni kell a tippeket mint például egy tippjátékban?

Lehet várat magára akkor ez a zéertésdi július végéig :(

Indokolni kell, de nem kell mesét írni, nincsenek karakter korlátozások, egyszerűen 1-2 mondatban le kell írni, hogy miért javaslod a tippet. Ha most nem jössz, a következő szakasztól várunk szeretettel!  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 01, 2011, 17:56:53
Indokolni kell, de nem kell mesét írni, nincsenek karakter korlátozások, egyszerűen 1-2 mondatban le kell írni, hogy miért javaslod a tippet. Ha most nem jössz, a következő szakasztól várunk szeretettel!  ;)  :beerchug:

Rendben, ha mégis idő előtt be szeretnék lépni, hozzád fordulhatok?

Idézetet írta: szomferi Dátum június 01, 2011, 22:24:51
Rendben, ha mégis idő előtt be szeretnék lépni, hozzád fordulhatok?

Nyugodtan!  :beerchug:

[/url][/img]
kép



Bazze, segítsetek már!
Nem tudok képet feltölteni  ;D (még mindig)
Csacsa még ezt írta a VV topikba:
Feltöltöd a képet pl. a kepfeltoltes.hu-ra, aztán a linkjét bemásolod ide új hozzászólásként, aztán kijelölöd az egész linket, hogy utána a "kép beszúrása" gombra klikkesedhessél, ezzel kész vagy, mehet a hozzászólás.

Na addig eljutottam, hogy feltöltöm a képet a képfeltöltés.hu-ra. De aztán ott van olyan, hogy :
fórumokhoz:
weboldalhoz:
link a képhez:
direkt link a képhez:

Én illesztek ide mindent, de nem adja.
Hol és mit b*szok el?

Próbáltad átírni a képformátumot pl. jpg-be?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 14, 2011, 09:26:19
Bazze, segítsetek már!
Nem tudok képet feltölteni  ;D (még mindig)
Csacsa még ezt írta a VV topikba:
Feltöltöd a képet pl. a kepfeltoltes.hu-ra, aztán a linkjét bemásolod ide új hozzászólásként, aztán kijelölöd az egész linket, hogy utána a "kép beszúrása" gombra klikkesedhessél, ezzel kész vagy, mehet a hozzászólás.

Na addig eljutottam, hogy feltöltöm a képet a képfeltöltés.hu-ra. De aztán ott van olyan, hogy :
fórumokhoz:
weboldalhoz:
link a képhez:
direkt link a képhez:

Én illesztek ide mindent, de nem adja.
Hol és mit b*szok el?

Kattints a képen állva a jobb egérgombbal. Ekkor a felbukkanó menüből válaszd ki a "Kép címének másolása" menűt, ezzel a kép url címe a vágólapra kerül. Aztán a fórumos hozzászólásban válaszd a kép beszúrása opciót, majd ahol villog a kurzor illeszd be a kép címét a jobb egérgombbal.


benson  :ok:  Pedig itt rontom a levegőt elég rég, és ez az első ilyen képem  ;D  ezek után szét lesz bombázva a fórum képekkel  ;D

Nekem egy Logitech infrás van, billentyűzettel együtt vettem. Két jó elemmel 8 hónapot minimum birja. Pontos modellt nem tudok, s szerintem már nem is kapható.

Nemrég vettem egy Microsoft Arc Mouse-t laptophoz. Ezzel nem vagyok megelégedve, scrollja elég szar és az elemet is zabálja, emellett drága is. Szóval Logitechet inkább ajánlok, mint MS-t.

VM hogyan tudom rss-en a forumot olvasni a friss hszeket beleertve ?

Kell egy RSS olvasó. Firefox és Opera alapból tudja. A fórum RSS cime: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?type=rss;action=.xml

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 08, 2011, 14:06:58
Megkérném akinek van néhány perce, töltse ki a rá vonatkozó kérdőívet, nagy segitség volna számomra.

kérdőív nemdohányzók számára : http://www.kwiksurveys.com?s=ICDNNG_6ef60186
kérdőív dohányzók számára : http://www.kwiksurveys.com?s=ICDDNF_1466b4c6

Köszi szépen !

Megkérem aki még nem töltötte ki és van pár perce töltse ki! Köszi