OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Leszokni én sem tudtam vele, viszont amikor használtam pár hónapig nem cigiztem mellette, és nem köhögtem stb. Szerintem jobb, de amig nem csinálnak normálisabbakat, addig szarakodás van vele.

Ja, és a túladagolásra vigyázz, nagyon szar :)

vmlinuz: én ezt ajándékba gondoltam rokonoknak, ezért érdekelne, hogy hogy érted, hogy szarakodás van vele, meg mi a baj a mostanival? Magyarul te nem ajánlod?

Idézetet írta: Lord Dátum október 10, 2011, 19:51:09
vmlinuz: én ezt ajándékba gondoltam rokonoknak, ezért érdekelne, hogy hogy érted, hogy szarakodás van vele, meg mi a baj a mostanival? Magyarul te nem ajánlod?

szerintem ez embertől függ kinek milyen mértékben pótolja a cigit. amikor kezdtem visszaszokni akkor gondolkoztam én is az elektromos cigin, de amikor rájöttem, hogy mennyibe kerül utántölteni, rájöttem, hogy kb. ugyanott vagyok mintha cigit szívnék, legalábbis árban, viszont fizikailag meg mentális szinten sem pótolja szerintem a cigit. Viszont közel sem annyira káros az tény. Van akinél bevállik van akinél nem, de szerintem pár hónapnál tovább nem szokták általában használni az emberek, vagy abbahagyják teljesen vagy visszaszoknak.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 10, 2011, 19:58:15
szerintem ez embertől függ kinek milyen mértékben pótolja a cigit. amikor kezdtem visszaszokni akkor gondolkoztam én is az elektromos cigin, de amikor rájöttem, hogy mennyibe kerül utántölteni, rájöttem, hogy kb. ugyanott vagyok mintha cigit szívnék, legalábbis árban, viszont fizikailag meg mentális szinten sem pótolja szerintem a cigit. Viszont közel sem annyira káros az tény. Van akinél bevállik van akinél nem, de szerintem pár hónapnál tovább nem szokták általában használni az emberek, vagy abbahagyják teljesen vagy visszaszoknak.

Ebben is van nikotin, meg egyebek is, múltkor olvastam róla valahol. Pont ez volt a lényeg, hogy a környezet az, amire talán nem olyan káros. Az egyik kolléganőm már addig bátorodott, hogy az irodában is "rágyújtott" vele, és nem érezte senki aki később jött be. Amúgy van akinek pótolja a cigit, én most 3 hónapja nem szivom, és néha rohadtul hiányzik. De nem a cigi: a mozdulat, meg az 5 perc nyugi, amikor csak cigi+kávé, semmi más. Kávét azóta kevesebbet iszom, talán ezért is tudat alatt.

Idézetet írta: Lord Dátum október 10, 2011, 19:51:09
vmlinuz: én ezt ajándékba gondoltam rokonoknak, ezért érdekelne, hogy hogy érted, hogy szarakodás van vele, meg mi a baj a mostanival? Magyarul te nem ajánlod?
Akkuk mennek szarrá elég hamar, az atomizer kiég stb, keresgélni kell megfelelő modellt, mert hol ezt, hol azt lehet kapni. Bár lehet az újabb modellek jobbak.

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 10, 2011, 20:40:21
Ebben is van nikotin, meg egyebek is, múltkor olvastam róla valahol. Pont ez volt a lényeg, hogy a környezet az, amire talán nem olyan káros. Az egyik kolléganőm már addig bátorodott, hogy az irodában is "rágyújtott" vele, és nem érezte senki aki később jött be. Amúgy van akinek pótolja a cigit, én most 3 hónapja nem szivom, és néha rohadtul hiányzik. De nem a cigi: a mozdulat, meg az 5 perc nyugi, amikor csak cigi+kávé, semmi más. Kávét azóta kevesebbet iszom, talán ezért is tudat alatt.

persze van benne nikotin, de a cigiben nem a nikotin a legkárosabb, hanem pl. a szénmonoxid ami nincs elektromos cigi esetében, illetve még nagyon sok egyébb cucc. És nikotin is sokkal kevesebb. És persze nem büdös, hiszen ami abból kijön az nem füst, hanem gőz.

Nekem pult alól tudnak szerezni 5ezer környékén. Ahogy néztem a netes árakat, az elég baráti. Szerintetek ennyit megér ez a cucc? De mondom, nem nekem kellene, ajándék lenne jó drága kismozdony édesanyámnak ;D

Attól függ milyen az 5k-ért.Állítólag komoly különbségek vannak a minőség között.Én csak egy kis kezdő csomagot vettem 8 e-ért.Oxy gain 808 eco tipusu ,gyakorlatilag ez volt a legolcsóbb a márkásabbak közül,egy dohányosnak ez nem pénz :) ez integrált patronos amivel már nem kell annyit vesződni sztem vmiluznak még nem ilyen volt  :).Engem a kátrány zavart az eredetibe már szinte éreztem a tüdőmbe.

próba próba 1 2 1 1 1 1 2 2 próba cseresznye 1 3 4 1 1 izé bizé próba 1 2-3 ja de jó hulladék mu gyűlöllek djokó 1 2 3 1- 1 Arsenal a legjobb 1 2 3 1 2 3 1 1 1 valami van az oldallal 1 2 3 1 próba próba

Én is most ismerkedem a neten az elektromos cigivel, egész nap erről olvastam.
Nézegettem a webshopokat, majd a vaterát. Sokat nem akarok rá költeni de a vaterán 2600-tól felfelé vannak az árak. Tippek? Ki milyet használ?

Téli Sportok Manager

Alpesi Sí

1. verseny: Sölden (AUT)
Október 22. (szombat) - Női Óriás-műlesiklás (1. - 1.)

Nevezési határidő: Október 22. (szombat) 9:45


Lássuk hova és hogyan kell csapatot nevezni:

1. Regisztrálj (ha még nem tetted meg korábban) a jojatek.hu oldalra.
2. Belépés után bal oldali menüben kattints a Keresésre.
3. Írd be a Felhasználó névhez: HV71
4. Kihoz 1 személyt, kattints a névre.
5. Lejön pár adat, alul a Fotóalbum, ott kattints az összes kép mellett zárójelben lévő 9 kép kifejezésre.
6. Kijönnek a képek, elsőnél vannak a szabályok + pontozási tudnivalók és az adott versenyekre vonatkozó információk (nevezési határidő, sportág, versenytípus), a különböző sportágak tavalyi összetett VK-győzteseinek képe alatt lesznek a játékospiacok, innen lehet kiválasztani a csapatunkba a versenyzőket (javaslom az adott versenyzőt másold ki pl. jegyzettömbbe, majd onnan be az első képhez, a vélemény írása gombra kell kattintani, majd bemásolni). Utolsó előtti képnél a pontok részletes elosztása, az utolsó képnél pedig a sportágak és a legfontosabb, az összetett pontverseny állása lesz.

Vagy, ha bejelölsz barátnak, és én visszaigazoltam, akkor bal oldali menüben Kapcsolataimra katt, és onnantól kezdve ugyanazok a lépések.



Idézetet írta: snooker Dátum október 14, 2011, 19:51:32
Én is most ismerkedem a neten az elektromos cigivel, egész nap erről olvastam.
Nézegettem a webshopokat, majd a vaterát. Sokat nem akarok rá költeni de a vaterán 2600-tól felfelé vannak az árak. Tippek? Ki milyet használ?
Én kb. fél éve vettem egy készletet(e-Smoker DUO Slim) elég húzós áron, de nekem teljes mértékben bejött! Három hónapja nem szívtam egy szál hagyományos cigit sem! Sőt az e-cigit is csak mérsékelt mennyiségben szívom! Én is rengeteget olvastam különböző forumokon, és sok hasznos tanácsot kaptam!

Idézetet írta: Virpi Kuitunen Dátum október 18, 2011, 18:52:40
Téli Sportok Manager

Alpesi Sí

1. verseny: Sölden (AUT)
Október 22. (szombat) - Női Óriás-műlesiklás (1. - 1.)

Nevezési határidő: Október 22. (szombat) 9:45


Lássuk hova és hogyan kell csapatot nevezni:

1. Regisztrálj (ha még nem tetted meg korábban) a jojatek.hu oldalra.
2. Belépés után bal oldali menüben kattints a Keresésre.
3. Írd be a Felhasználó névhez: HV71
4. Kihoz 1 személyt, kattints a névre.
5. Lejön pár adat, alul a Fotóalbum, ott kattints az összes kép mellett zárójelben lévő 9 kép kifejezésre.
6. Kijönnek a képek, elsőnél vannak a szabályok + pontozási tudnivalók és az adott versenyekre vonatkozó információk (nevezési határidő, sportág, versenytípus), a különböző sportágak tavalyi összetett VK-győzteseinek képe alatt lesznek a játékospiacok, innen lehet kiválasztani a csapatunkba a versenyzőket (javaslom az adott versenyzőt másold ki pl. jegyzettömbbe, majd onnan be az első képhez, a vélemény írása gombra kell kattintani, majd bemásolni). Utolsó előtti képnél a pontok részletes elosztása, az utolsó képnél pedig a sportágak és a legfontosabb, az összetett pontverseny állása lesz.

Vagy, ha bejelölsz barátnak, és én visszaigazoltam, akkor bal oldali menüben Kapcsolataimra katt, és onnantól kezdve ugyanazok a lépések.



Óriási ötlet.. Egyértelműen csatlakozom..Imádom a téli sportokat..:)