SPF "Maradj Lúzer" Tippjáték Teszt

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF "Maradj Lúzer" Tippjáték Teszt

Megfordult a világ! Mostantól nem a nyertes tippeket keressük, hanem a veszteseket.

Hogy miért is? Azért mert pl. ha valaki egy jó sorozatot folytat, s pl. többször bizonyít, akkor az időt közölt tipp ellentétét megjátszván a fogadóirodáknál szép összegeket nyerhetünk.

Pl. egy alatt/fölött 2,5 gólnál ha az alatt-ra a szorzó 1.70, akkor a fölöttre már 2 fölött van, s ez a tétünk több, mint megduplázását jelentené.

Nos, ki tud a legtöbb vesztes fogadást eltalálni? Előre közöljük, hogy ez nem is olyan egyszerű, mint tűnik, mivel a maximális odds 1.70, s minden nap el kell találnunk egy hasonlót.

Én azt sem bánom, ha egy picit indokoljátok is a tippet, hátha így ez még egy + segítséget nyújt az élesben fogadóknak.

Szeretnénk megköszönni az ötletet "tonijani"-nak!  :beerchug:

A nyeremény: 5€ Skrillen keresztül!

A feladat:

Közölj egy Wimbledonos tippet minden nap, amely szerinted vesztes lesz, s a szorzója nem haladja meg az 1.70-et!

Próbáld minél tovább vinni a sorozatot, s amennyiben a tied a leghosszabb sorozat akkor te vagy a győztes!

A játék szabályzatát olvasd el itt: SPF "Maradj Lúzer" Tippjáték - Szabályzat

A játékban bárki szerepelhet, s mivel egy teszt egyelőre nem kell előzetesen jelentkezni, illetve bukta esetén újra lehet kezdeni (ha még van idő...)
Tilos viszont a hozzászólások módosítása!

Feldolgozás:

A feldolgozást közösen végezzük. Arra kérek mindenkit, hogy egy-egy "köszönet" gombbal jelezze, ha egy tipp "vesztes". Sőt, ha van önkéntes aki összegyűjtené a "vesztes" tippeket, s néha néha egy helyzetjelentést is adna az meg már maga a csúcs lenne!  :beerchug:

Bármilyen kérdésetek van, azt itt is feltehetitek!

Figyelem!

Ezen tesztjátékban csak Wimbledonos mérkőzésekre leadott tippek számítanak. Lehet az női, férfi egyéni, dupla, bármilyen mérkőzés...

Az összes fogadás típus érvényes, kivétel DNB és ázsiai handicap, ahol a tét bizonyos %-t vissza kellene fizetni.

Jöhetnek a vesztes tippek!

Szerintem itt is legyen 27-e a start, mint a Maradj talponban.
Menjen párhuzamosan és addig többen idetalálhatnak...


Idézetet írta: Knapp Dátum június 26, 2013, 10:22:56
Szerintem itt is legyen 27-e a start, mint a Maradj talponban.
Menjen párhuzamosan és addig többen idetalálhatnak...

Rendben.

Játék start: Június 27, 0:00!


Kvitova - Shvedova (Női 1.- es)
Tipp: Kvitova nyer
Odds: 1.40
(Ez tuti elmegy. :D )

Hajrá srácok! Én ebből a mókából kimaradok  ;) Már eleve folfogni sem könnyű, hogy vesztes tippet kell leadni. Ez nem majmoknak való játék  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2013, 11:01:54
Hajrá srácok! Én ebből a mókából kimaradok  ;) Már eleve folfogni sem könnyű, hogy vesztes tippet kell leadni. Ez nem majmoknak való játék  :)

Válassz egy 2.2 feletti nyertes tippet magadnak és írd be ide az ellenkezőjét!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 26, 2013, 11:14:40
Válassz egy 2.2 feletti nyertes tippet magadnak és írd be ide az ellenkezőjét!  :)

Ne erőltesd, a majom nem szeret banánt veszíteni!  ;)

"Szeretnénk megköszönni az ötletet "tonijani"-nak!  :beerchug:"

Szívesen, remélem beválik!  :great:

Férfi egyéni
Kenny De Schepper - Marin Cilic
tipp:3.5 set alatt
odds:1.5

Tehát 27-edike 0.00 utáni eseményt kell írni?!

Tenisz, Wimbledon, 2013. 06. 27. 12:30
Llodra-Seppi
Llodra nyer
Odds.: 1,57
bet365

Idézetet írta: davixxx Dátum június 26, 2013, 10:57:56
Kvitova - Shvedova (Női 1.- es)
Tipp: Kvitova nyer
Odds: 1.40
(Ez tuti elmegy. :D )

Lehet, de nem érvényes a játékban.

Idézetet írta: fjazej Dátum június 26, 2013, 12:10:46
Férfi egyéni
Kenny De Schepper - Marin Cilic
tipp:3.5 set alatt
odds:1.5

Június 27-én startol a játék!!!