Tenisz Tippjátékok - Véleménykutatás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mivel hamarosan vége a harmadik idén rendezett teniszes tippjátékunknak arra gondoltam, hogy az eddigi résztvevők leírhatják, hogy mit gondolnak e játékról.

Érdekesnek tűnik? Vagy sem? Mit kellene módosítani? Milyen javaslataitok van e játékkal kapcsolatban? Stb.

Ezek alapján a sorban következő Us Openra kialakíthatunk egy "még színvonalasabb" játékot.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum július 04, 2013, 07:52:28
Mivel hamarosan vége a harmadik idén rendezett teniszes tippjátékunknak arra gondoltam, hogy az eddigi résztvevők leírhatják, hogy mit gondolnak e játékról.

Érdekesnek tűnik? Vagy sem? Mit kellene módosítani? Milyen javaslataitok van e játékkal kapcsolatban? Stb.

Ezek alapján a sorban következő Us Openra kialakíthatunk egy "még színvonalasabb" játékot.  :ok:
Jók voltak ezek a játékok, a probléma viszont szerintem az volt, hogy túl sokszor kellett sorsolni, mivel egy párosításban szereplő mindkét játékos rosszul tippelt. Én pl a RG és Wimbledon játékok során talán 4-szer kerültem sorsolásba.
A mostani 1 tipp helyett lehetne, hogy minden párosításban az adott 1 vagy 2 napos periódus alatt 3-3 tippet kéne beküldeni, kötelezően legalább 1-et nőiből és férfiből is, a harmadik szabadon választható, és a 3 tipp alapján nagyobb profitot termelő jut tovább. Elhalasztott, félbeszakított meccs meg 1.00-ás odds.

A sorsolás elkerülésére az is megoldás, hogy a selejtezőben előrébb végzett megy tovább automatikusan, ha a kieséses szakaszban döntetlen van.
Legalább lenne valami előnye, ha akkor bevállalósabb volt és így számítana a kiemelés...


Legegyszerübb megoldás az volna, ha mindkét játékos tippje vesztes az előző körben nagyobb oddszot megtevő játékos menne tovább. Az meg 3-3 tipp legyen az sok, a lebonyolitás jó igy , csak a sorsolást kellene számüzni a játékbol.

Most hogy vége a Wimbledonnak, s egyben a tippjátékunknak is, továbbra várjuk véleményeitek, javaslataitokat.  :beerchug:

Amit említettek már a wimbledon topikba mások az is jó lenne, nevezetesen egyenlőség esetén az előző körök nyertes oddsainak az  összege lenne a döntő tényező, első körnél pedig a kiemelés helyezése dönthetne.

Egyébként a sorsoláson kívül minden tökéletes.  :ok:

Maradjon a sorsolás!!! :redchug:
Viccet félretéve, a kiemelés alapján történő továbbjutást nem támogatnám, mert lehetséges hogy valaki a selejtezőben a "biztosabb" bejutás érdekében kisebb oddsal játszik.Az előző körben nagyobb oddsal pedig az gond, hogy lehet olyan játékos aki egy bizonyos ellenfél ellen nagyobb oddsot játszik, másik ellenfél ellen pedig tutibbat.
A 2 tipp(1 női +1 férfi) elég jónak tűnik.Megtoldanám egy olyannal, hogy minden fordulóba betennék egy kétesélyesnek látszó meccset ahol mindenkinek el kellene dönteni ki nyer, és döntetlen esetén ez lenne mérvadó.
Bár még ekkor is lehet simán  döntetlen....Akkor jöhetne az előző körök oddsai.