SPF "Fogadj Ellene" Tippjáték, Július 8-14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2. tipp
jelenlegi sorozat: 0

Sportág, időpont: Labdarúgás, Európa Liga, 2013.07.11., 18:00
Esemény: FC Levadia Tallinn - Bala Town
Tipp: 3.5 alatt
Odds: 1.37
Iroda: Fortunawin
Indoklás: A Levadia rendesen benézte az első meccset, 1-0-ás vereséget szenvedtek. Most már nincs idő taktikázásra, ez a meccs dönt, a Levadia szerintem egy óra alatt legalább 2 gólt berámol, ekkor már a vendégeknek lesz sürgős, lőhetnek is, de kaphatnak is simán gólt. Egy 3-1 körüli eredményt tudok elképzelni.

2.tipp

EURÓPA: Európa Liga - Selejtező
Glentoran (Nir) -   KR Reykjavik (Ice)   
11.07.2013 20:30
Tipp: 1.félidő dupla esély 1X
Odds: 1,57
Iroda: bet365
Indoklás: A két csapat között hatalmas különbség van. Ez már az első meccsen is kiütközött amikor az izlandi csapat majdnem két tucat lövést eresztett el ellenfele kapuja irányába, amíg ők viszont szinte el se jutottak a kapuig. Mégis valahogy megúszták egy előkelő 0-0val, viszont attól még továbbjutási esélyeik ugyanúgy a béka segge alatt vannak, félidőig berámol kettőt a KR aztán nézhetnek.

Boccs az OFF-ért.
Valahol nem fair a játék azon része, hogy a mérközés kimenetele vagy 50 % (tenisz) vagy 33-33-33 % (lásd
labdarúgás). Így aki focit választ végeredményre annak  66 % esélye van arra hogy sikeres tippet tegyen.
Szerintem szűkiteni 50 %-os fifti-fifti tippekre a játékot. Mert aki teniszt választ (bármilyen fogadási formát) az eleve
hátrányból indul.

1. Tipp

Sportág, időpont: ATP Tenisz, Newport, 2013.07.11. 19:00
Esemény: Igor Sijsling - Michael Russell
Tipp: Igor Sijsling 2:0-ra nyer
Odds: 1,80
Iroda: Sportingbet

Indoklás: Sijsling eléggé megszenvedett a harmatgyenge Sugita ellen tegnap. Ezzel szemben Russell magabiztos győzelmet aratott. A rutinos amerikai atléta nagy küzdő, könnyen lophat ma legalább egy szettet a kiforratlan hollandtól. Hazai pályán amúgy is odateszi magát rendre, és nincs rossz viszonyban ezzel a borítással sem, ezt bizonyítja, hogy a jó formában lévő Hewitt-től is elcsípett egy szettet Londonban pár hete.

1. tipp
Európa Liga - Selejtező
2013.07.11. 20:30
Honvéd FC (Hun) - Niksic (Mne)
Tipp: 3,5 gól felett
Odds: 1,75
Iroda: tipico

Indoklás: Az első meccsen idegenben a Honvéd magabiztosan 4-1-re győzött, de szerintem a mai meccsen nem fog 4 gólt rúgni, mert a továbbjutás már szinte megvan és elég lesz egy könnyed 2-0 vagy 3-0 is.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 11, 2013, 13:52:41
Boccs az OFF-ért.
Valahol nem fair a játék azon része, hogy a mérközés kimenetele vagy 50 % (tenisz) vagy 33-33-33 % (lásd
labdarúgás). Így aki focit választ végeredményre annak  66 % esélye van arra hogy sikeres tippet tegyen.
Szerintem szűkiteni 50 %-os fifti-fifti tippekre a játékot. Mert aki teniszt választ (bármilyen fogadási formát) az eleve
hátrányból indul.

OFF
Van választási lehetőség. Senkinek nem szorítanak pisztolyt a halántékához, hogy csak teniszre vagy csak labdarúgásra fogadjon. Mindenki saját maga dönti el, hogy mit választ, milyen és mekkora kockázatot vállal.  :)
ON

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 11, 2013, 13:52:41
Boccs az OFF-ért.
Valahol nem fair a játék azon része, hogy a mérközés kimenetele vagy 50 % (tenisz) vagy 33-33-33 % (lásd
labdarúgás). Így aki focit választ végeredményre annak  66 % esélye van arra hogy sikeres tippet tegyen.
Szerintem szűkiteni 50 %-os fifti-fifti tippekre a játékot. Mert aki teniszt választ (bármilyen fogadási formát) az eleve
hátrányból indul.

Ahhoz hogy focinál papíron 66% esélyed legyen (győztes fogadásnál) arra kell fogadnod hogy a sokkal esélyesebb NEM nyer. Ami máris nem 66%, hiába jó neked az X avagy az esélyes veresége is.....  nem is értem miért lennének hátrányban a teniszre fogadók, de biztos igazad van  :redchug:

2 tippem :Sportág, időpont: Club barátságos focimérkőzés időpont 2013 07 11   19 őra
Esemény: Sparta Prague - Bohemians 1905
Tipp: 3.5 gól alatt
Odds: 1,625
Iroda: Bet 36  Indok:Egymás elleni utolsó öt mérkőzéseiken négy sparta győzelem és mindössze egy Bohemians győzelem született.Gólok szempontjából is átlag 2-3 gól szokott lenni  de szerintem felkészülési meccsükőn ma 4 vagy több gól is esik.       

Idézetet írta: csatarid Dátum július 11, 2013, 16:28:35
Ahhoz hogy focinál papíron 66% esélyed legyen (győztes fogadásnál) arra kell fogadnod hogy a sokkal esélyesebb NEM nyer. Ami máris nem 66%, hiába jó neked az X avagy az esélyes veresége is.....  nem is értem miért lennének hátrányban a teniszre fogadók, de biztos igazad van  :redchug:
Ja és biztos nem volt olyan hogy a pl. a Real Madrid otthon kikapott a tavalyi évadban.  :redchug:
Vegyél egy 1,75 hazai tippet. D= 2,5 V= 3,5 Szerintem ez nem olyan egyértelmű hazai nyerés.
Lásd mai Vidi meccs. igaz Vendégként de esélyesnek tartották. De neked van biztos igazad.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 11, 2013, 19:30:03
Ja és biztos nem volt olyan hogy a pl. a Real Madrid otthon kikapott a tavalyi évadban.  :redchug:
Vegyél egy 1,75 hazai tippet. D= 2,5 V= 3,5 Szerintem ez nem olyan egyértelmű hazai nyerés.
Lásd mai Vidi meccs. igaz Vendégként de esélyesnek tartották. De neked van biztos igazad.

Vidi meccs hogy jön ide? Az nem foci volt... ;D 

mert teniszbe még nem volt olyan hogy kikapott akire 1,60 volt mondjuk? :D 1,01 is elmegy.  Olvasd el csabax mit írt és fogadd meg!  ;)

Idézetet írta: csatarid Dátum július 11, 2013, 19:43:37
Vidi meccs hogy jön ide? Az nem foci volt... ;D 

mert teniszbe még nem volt olyan hogy kikapott akire 1,60 volt mondjuk? :D 1,01 is elmegy.  Olvasd el csabax mit írt és fogadd meg!  ;)
Itt nem arról van szó hogy csabax-al nem értek egyet. Igaza van.  Csak a játék kiírásakor talán meg kellett volna határozni, hogy csak olyan meccsre illetve kimenetelre lehet tippelni, ahol csak két kimenetel van .

Részemről ennyi.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 11, 2013, 20:18:58
Csak a játék kiírásakor talán meg kellett volna határozni, hogy csak olyan meccsre illetve kimenetelre lehet tippelni, ahol csak két kimenetel van .

Focinál is 2 kimenetel van ebben a játékban, egyik amit megteszel; a másik pedig, hogy az nem jön be. Az, hogy utóbbi  kétféle módon (döntetlen és vendég) is érvényesülhet az tök mindegy.

Amint csabax is írta, lehet felőlünk türkmenisztáni röplabdára is fogadni...az két esélyes.  ;D

1. Tipp

Sportág, időpont: ATP Tenisz, Bastad, 2013.07.11. 12:20
Esemény: Verdasco-Almagro
Tipp: szettek száma 2,5 alatt
Odds: 1,57
Iroda: Bet365

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 11, 2013, 09:01:32
2. Tipp
Tenisz - ITF NŐI - Istambul
2013.07.11. 11:30

Buyukakcay - Klaffner
Tipp : Klaffner nyer
Odds : 1,61
Iroda : bet365

Indoklás : A fiatal osztrák lány jó formának örvend idén, viszont a jóból is megárt a sok. Tornáról-tornára menetel, főleg ITF tornákra ahol végig teniszezi rendre az egész hetet a gyenge mezőny miatt. Ma viszont bízok benne hogy emberére akad a hazai Buyukakcay személyében. A török lány egy szolíd kis játékos, salakon moszkvában döntőzött egy ITF tornán és itt is hasonló teljestményt várok. A hazai pálya miatt szerintem extra motivált lesz és megveri az amúgy jó formának örvendő Klaffnert.

Ez a tippem érvénytelen (visszalépett Klaffner a meccs előtt) ezért ujra

2. Tipp
2013.07.12 12:20
ATP - Bastad

Almagro - Verdasco
Tipp : Almagro nyer
Odds : 1,66
Iroda : bet365

Indoklás : Almagro hullámzó volt tegnap, nem győzött meg egyáltalán ellenben Verdascoval aki Struffot simán leütötte a pályáról. Nálam nem Almagro a meccs esélyese