SPF "Fogadj Ellene" Tippjáték, Július 15-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1. Tipp

Sportág, időpont: ATP Tenisz, Bogota, 2013.07.16. 18:00
Esemény: Chris Guccione - Evgeny Korolev
Tipp: Chris Guccione + 1.5 szett
Odds: 1,32
Iroda: Unibet

Indoklás: Néztem tegnap az ausztrál meccsét, és kiábrándító volt amit láttam. Ha Korolev hoz egy stabil, jó szintet akkor meglesz neki a 2:0 ma.

Szabcsi151 szabályzatot olvasd már el plíz! Főleg a 9.pontra koncentrálj..    :buck2:

Idézetet írta: csatarid Dátum július 16, 2013, 12:52:25
Tonijani a választott irodával is gondok vannak, szerintem nem érvényes az előző tipped sem.

8. Az oddsot csak a következő irodáktól lehet venni: Bet365, Tipico, Unibet, FortunaWin, Sportingbet, Expekt, Pinnacle, PaddyPower

Jogos! Bár mindkét tippem jó volt, (mármint bukott...  :-)    ), akkor most mi van? Valóban a betathome-ot írtam mint irodát, de más irodáknál is határ alatti odds volt... :-\  pl paddy power 1.73, stb

Akkor most kiestem? Döntsék el a szervezők!
Bocs, és kösz.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 16, 2013, 14:43:07
1. Tipp

Sportág, időpont: ATP Tenisz, Bogota, 2013.07.16. 18:00
Esemény: Chris Guccione - Evgeny Korolev
Tipp: Chris Guccione + 1.5 szett
Odds: 1,32
Iroda: Unibet

Indoklás: Néztem tegnap az ausztrál meccsét, és kiábrándító volt amit láttam. Ha Korolev hoz egy stabil, jó szintet akkor meglesz neki a 2:0 ma.

Korolev feladta 1:6 0:1-nél. Ilyenkor írhatok be másik tippet?

3.tipp
JAPÁN: J-League
Kashima - Iwata
17.07.2013 12:00
Tipp: Kétesély: X2
Odds: 1,75
Iroda: Tipico
Indoklás: Japánban a Kashima ottvan a legjobbak között már hosszú évek óta. Idén is nagyon jól muzsikálnak és csupán azért nincsenek akár az élen mert idegenben nagyon nem megy nekik. Hazai pályán viszont szinte legyőzhetetlenek (6-1-0). Mai ellenfelük még hiába gyűjtögeti mostanában szorgalmasan az 1 pontocskákat, idegenben az eddigi 8 meccsükből egyszer sem tudtak nyerni (0-4-4). Hazai győzelmet várok!

3. tipp?

Labdarúgás
Szingapúr » S-League
Home - Balestier Khalsa
tipp: H
odds:1.60
iroda: tipico
2013-07-17 - 14:00

Idézetet írta: tonijani Dátum július 17, 2013, 06:55:48
3. tipp?

Labdarúgás
Szingapúr » S-League
Home - Balestier Khalsa
tipp: H
odds:1.60
iroda: tipico
2013-07-17 - 14:00

bakker, az indoklás...  :bash:
A hazaiak (szó szerint:Home) nincsenek nagy formában, utolsó 5 meccsükből mindössze 2-t nyertek, 7-9-es gólaránnyal. A vendégek azért ennél jobban teljesítenek, 6 meccs óta veretlenek.
szerintem tuti X...

1. Tipp

Sportág, időpont: ATP Tenisz, Hamburg, 2013.07.17. 15:30
Esemény: Fernando Verdasco - Roberto Bautista-Agut
Tipp: Fernando Verdasco nyeri a mérkőzést
Odds: 1,40
Iroda: Bet365

Indoklás: Verdasco a múlt héten döntőzött fent Svédországban, de a Berlocq elleni döntőre elfogyott. Már 30 éves ő is, kérdéses hogy ment a regenerálódás neki erre a versenyre. Bautista fő borítása a salak, a múlt héten itt Németországban vitézkedett, így neki a repülőút fáradalmaival sem kellett megküzdenie.

4. tipp:
Labdarúgás
Finnország » Kakkonen - Nyugat
Sporting Kristina - P-Iirot Rauma
Tipp: V
odds: 1.70
FortunaWin
2013-07-18 - 17:30
Indoklás:
A mindenki számára jól ismert finn sokadosztály 2 középcsapatáról beszélünk... :-)
A Sporting Kristina hazai pályán kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, eddigi 7 meccséből csak 2-t bukott el, azokat is az aktuális éllovas Jazz Pori és a dobogós MaPS ellen.
A vendégek idegenben nem túl acélosak, 7 meccsből mindössze 2-t tudtak megnyerni.


2. tipp

Sportág, időpont: Futball, 2013.07.20. 14.00 Német 3. osztály
Esemény: DuisburgFC - Heidenheim
Tipp: 1X
Odds: 1,79
Iroda: FortunaWin
Indoklás: A tavaly még a másodosztályban vitézkedő hazaiak súlyos anyagi gondjai miatt nem indulhattak a második vonalban. A visszasorolás mellett a klubot majdnem minden elhagyta. Egyedül Branimir Bajic csapatkapitány maradt, de ő sem szerepelhet eltiltása miatt. A vendégek célja a másodosztályba való felkerülés, ennek megfelelően a csapat gerince együtt maradt, és némi erősítés megfigyelhető!

3. tipp

Sportág, időpont: Futball, 2013.07.21. 16.45 Telekom Cup
Esemény: Dortmund-Hamburg
Tipp: under 2,5
Odds: 1,8
Iroda: Bet365
Indoklás: Bár tegnap egyik csapat sem lőtt egyetlen egy gólt sem, a felkészülési mérkőzéseken igen jól, gólgazdagon játszottak. Nem elfeledve a németek harcosságát, én úgy gondolom, hogy Lewandowski ma meg fogja rezegtetni a Hamburg hálóját, kétszer is! Egyébként a múlt alapján is sok gólos meccsre számíthatunk, hisz majdnem mindig 3-at, de inkább többet szoktak lőni egy ilyen presztízs találkozón a csapatok! Tippem: 2-1

Szabályt olvastad? :)

5. Naponta maximum 1 tippet adhatsz!

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 21, 2013, 19:44:13
Szabályt olvastad? :)

5. Naponta maximum 1 tippet adhatsz!

Nem értem, hogy mi a problémád? ;)